Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ne, ovde se radi o tome da ovo nije mesto gde bilo ko ispada ni pametan, ni glup, već ljudi iznose svoja mišljenja. Ništa od ovoga nije činjenica nego viđenje stvari svakog od nas, koje neko manje a neko više argumentuje (kao recimo autor teksta koji je uini meni linkovao, ili kao što je on sam prokomentarisao par postova iznad). Na to ti ne toliko suptilno skrećem pažnju sve vreme.

 

Jedan od par najboljih igrača u istoriji  je sam sebi birao tu "sprdačinu od rostera", prema tome, ne zanima me da se bavim saosećanjem sa njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Počelo je glasanje za All-Star. Osim Dejmijana, Stefa i Jokića na Zapadu, i Janisa u Istočnoj konferenciji, nemam ideju koga bih podržala jer ove sezone manje pažljivo pratim.

 

Ako imate predlog igrača za koje smatrate da zaslužuju da se nađu tamo i za koje vredi glasati ali da nisu ultramegagigapopularni (dakle nisu Lebron ili Dončić, ali mogu biti bar rezervisti ako narod glasa za njih) - bacite slobodno neku argumentaciju u vidu hajlajCa i sl. Može ovde, može PM. 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice all star, nije mi toliko bitno, kao recimo all NBA, zato sto na tom mecu vecinom budu igraci koji imaju velika imena. Tako da me recimo ne bi iznenadilo da se nadju AD, Batler ili PG, bez obzira sto ce propustiti milion meceva. Cak me ne bi zacudilo ni Irving da dodje, ipak je to postala teska komercijala. Kao onda kada su se nasli Vejd i Novicki kao trinaesti igraci.

 

Bice sigurno povratnika kao sto su Derozan, Drejmond, mozda Tauns.

 

Zato samo all NBA uzimam kao bitan parametar, jer nema propusnice ni po tetki ni po stricu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Nije baš toliko apokaliptična situacija u Lejkersima. I dalje imaju solidne šanse da izbjegnu play-in. Bitno je da se nekako dokrtalju do PO, onda je sve moguće. Za dva-tri mjeseca može to sve da izgleda drugačije. Ne uliva ni meni sigurnost Westbrook, ali šta da se radi.

Coek bi pomislio ko da nemaju sanse za plejof a ono lagano ce izboriti plejof, ne plejin nego plejof. Kao sto rekoh na Allstar pauzi ce se sumirati utisci pa da vidimo kud, kako i sta dalje.

Vec sam pisao da uopste nije dtanje alarmantno koliko neki pokusavaju da predstave i dokazu da su u pravu ili bolje receno da pametuju.

 

In Pelinka we trust, @delgado ponovi to za mnom i moli se svako vece za zdravlke najboljeg igraca ekipe AD, da ostane zdrav kad se vrati da se onaj tvoj ne bi jos jednom nasao van plejof price.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTIme said:

Počelo je glasanje za All-Star. Osim Dejmijana, Stefa i Jokića na Zapadu, i Janisa u Istočnoj konferenciji, nemam ideju koga bih podržala jer ove sezone manje pažljivo pratim.

 

Ako imate predlog igrača za koje smatrate da zaslužuju da se nađu tamo i za koje vredi glasati ali da nisu ultramegagigapopularni (dakle nisu Lebron ili Dončić, ali mogu biti bar rezervisti ako narod glasa za njih) - bacite slobodno neku argumentaciju u vidu hajlajCa i sl. Može ovde, može PM. 

 

isuse, draga dametime. a ayton? book?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LordOfTerror said:

Ne radi se o tome ko je ispao pametan vec ko je ispao glup.

 

Trose se mozda poslednje rezerve iz tanka jednog par najboljih igraca u istoriji sa ovom sprdacinom od rostera.

 

 

 

 Sve lepo sumirano od strane velikog poznavaoca i veoma kvalitetnog forumsa Lorda 👌

 Stvarno ne mogu da verujem sta sam doziveo, i sta je King doziveo, i jos moram da citam razne baljezgarije pojedinih osoba ovde i Mikijeve provokacije o najboljem igracu ekipe

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je Miki, uperi prst u onog koji ti je doneo titulu i doneo makar takmicarski basket u fransizu posle deceniju samo zato sto ga mrzis

Sreca pa ne posedujes fransizu i ne mozes da odredjujes ko ce za koga da navija u odredjenom periodu

Napisi jos uz tebe do kraja Rasele Vesbruce 🤡 cisto da nastavis da teras inat i glumis ludilo 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da je nesto trulo u Bostonu i da bi nesto trebalo menjati. 

 

Braun i Tatum su igrali smisleniju kosarku pre 3 godine, nego sto to rade danas. Moguce da je nedostatak klasicnog pleja uticao na to.

 

Videcemo da li Stivens ima petlju da napravi trejd, sem Dejma, ne pada mi na pamet nijedan igrac koji bi im podigao plafon.

Just now, Betolingar Misdongard said:

Bane kandidat za MIP nagradu. Imao je pristojnu rookie sezonu, a ove sezone je dobio veću ulogu. Suve brojke su mu očekivano porasle, efikasnost za nijansu još bolja. Taman su dobili dobrog beka da zaokruži tu spoljnu liniju koju čine Morant i Brooks. 

Svaka cast GMu Memfisa, ima 33 samo godine, vec par sezona je tamo i od osnove Konli - Gasol, napravio je novi tim sa poprilicnim plafonom. Jedna od uzbidljivijih ekipa za gledanje, samo im je nekako ruzan parket 😂

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...