Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

Odlično veče u ligi. Najzanimljiviji je bio duel Netsa i Cavsa, kakav tandem pod košem su Mobley i Allen - Klivlendska depresija odmah prolazi. Videćemo šta će biti sa Hardenom, majstor je to ali i kancerčina solidna, mislim da nema sreće sa njim i da će ostati praznih ruku bar dok je bitan igrač. 

 

Sjajan preokret Hawksa protiv Bucksa, možda im i preokrene sezonu ova pobeda. Naravno, falio je kao leba Jrue da malo primiri Trajka. Okongwu je odigrao odlično, par puta i Janisa skidao sa obruča.

 

 

 

Odlična utakmica u Klivlendu, mlada ekipa iz Klivlenda je odigrala baš dobro,a pogovoto u odbrani na kraju.

Što kaže uini,Markanen je poništio Hardena.

 

Da su imali Durenta sinoć druga priča bi bila,a mozda i Harrisa. Tačno im je falilo neko streč krilo da raširi odbranu Klivlenda.

Doduše nije pomoglo ni Aldridge-ovo spavanje u odbrani u najbitnijem delu utakmice.

Stvarno odlična utakmica i plej of završnica,Garland vs. Irving &Harden. Sjajni Garland bio bolji sinoć i odveo Klivlend do pobede.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Videćemo šta će biti sa Hardenom, majstor je to ali i kancerčina solidna, mislim da nema sreće sa njim i da će ostati praznih ruku bar dok je bitan igrac. 

 

sinoc sam nakon edinovog quotea na brzaka browsov'o da vidim o cemu se tacno radi i ispalo je kao jedini razlog za pricu kako je otvoren da ode kojekude, to sto je jos letos bio eligible za contract extension ali ga nije potpisao. 

 

to ne mora apsolutno nista da znaci, jer kod tog ranga top 20 igraca, ugovor ionako nije narocita garancija posvecenosti timu. 

 

sto se tice kncer etikete, jel to kazes na osnovu nacina na koji je izasao iz hjustona ili ima jos nesto? kad god sam citao nesto o hardenu izvan tog kejsa, sve su to nekakve pozitiva pricice, ne izgleda nista gori ni bolji od prosecnog nba superstara. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

sto se tice kncer etikete, jel to kazes na osnovu nacina na koji je izasao iz hjustona ili ima jos nesto? kad god sam citao nesto o hardenu izvan tog kejsa, sve su to nekakve pozitiva pricice, ne izgleda nista gori ni bolji od prosecnog nba superstara. 

 

25 minutes ago, realno *w said:

 

Hardenovo ponašanje je potpuno neverovatno. Apsolutno ga boli da se cimne za bilo šta što se dešava na terenu, osim kada ima loptu.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

@DameTIme Russ legenda, malo po malo se vraca. Od Allstara dominacija💪

 

@delgado obavezno pogledaj snimak utakmice, ovo im je najbolji mec ove sezone, posebno u 4/4. AD se uskoro vraca

Ovo je Juti bio bek tu bek, LAL je hteo da odgovori posle one bruke.

Kao što Denver nije merilo, tako nije ni Juta. Long stori Šort ne bih gradio optimizam na ovome.

 

Harden je šalabajzer i to je osnovni problem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vi kao da prvi put gledate hardena. nece valjda da se cima u nekoj nebitnoj utakmici u januaru.

 

ako se dobro secam on nije potpisao ugovor jesenas jer na leto moze uzeti vece novce, tako da mi nesto nije previse logicno da odlazi. pored toga, gde ce otici a da ce imati bolju situaciju nego u brooklynu.

 

za netse je veci problem sto irving ima po na kraju ove sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nece da se cima u reg utakmici, al' ato ce u PO da porobi. A da, ipak nece...

 

evo i đana je postao emvipi i najbolji evropski igrač svih vremena, nakon prošlosezonske serije, tako da ima neke šanse i za hardena da postane goat plejofa.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da smatram Hardena nesto manjim igracem od Janisa, sem ako Janis ne bude uzeo 2 titule, a Harden ostane bez ijedne. Sama cinjenica da je bio tako blizu izbacivanja TOP2 najbolje ekipe svih vremena se mora debelo uzeti u obzir, proslih i narednih sezona nije imao dovoljno dobru podrsku u ekipi, sem prosle sezone, kada je upravo taj Harden bio povredjen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

ima harden svoju očiglednu manu aka choke i to ne može da se zanemari taman da neko obožava njegovu igru, kao npr ja.

ali videćemo, ja sam optimističan da može da preokrene tu čupri, jer je stvarno umetnik ove igre.

Reci mi jednu sezonu od poslednjih 5 gde je bio choke?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...