Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

29 minutes ago, uini said:

 

ima takvih i puno gorih primera po sezoni koliko hoces, nije to nikakva ekskluziva 

Ajde daj onda primjere top 10 najplaćenijih igrača i liZi koji su ispiručivali 10-12ppg. Pritom igrajući u paru sa najboljim ofanzivnim centrom u ligi u tom trenutku. Budimo realni, Sava Littlecorpse ili Marko Strawberry - Dickson bi imao u paru sa Jokićem 12 ppg i uhvatio bi 6 lopti za 30 minuta.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Ako je Milsapov ugovor najgori u istoriji nba, onda ugovor od agenta Zera dodaje najgori ugovor u univerzumu. 

Хммммм, да пробам ћирилицом: искључујући оне који су се поломили, имали проблема са дрогом и/или законом или менталних проблема.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Хммммм, да пробам ћирилицом: искључујући оне који су се поломили, имали проблема са дрогом и/или законом или менталних проблема.

Izvini. Moja greška. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Za Micela, Juta je birala igraca jer je trejd bio dogovoren. Denver bi, da je ostao taj pik uzeo OG Anunobija, sto je i bio prvobitni plan sa trejdovanjem dole, koji je pokvario Toronto i uzeo im ga ispred nosa. 

Hvala ti, znam da je bilo nešto da su se pitali koliko i ja.

 

U vezi 'Sapa, sećam se da je Jokić pričao da mu mnogo znači njegovo prisustvo i priča s njim. Što reče Vesli, i dalje je to statusno najjače ime koje je Jokić imao pored sebe, a to vuče neku težinu. Takođe, znam da sam u onoj sezoni kad su za malo izvisili iz PO napisao da je Sap temelj Denvera, bio sam oduševljen kako drži reket. A valjda ni ovi iz Denvera nisu toliki bolidi jer su mu ipak nakon isteka ogromnog ugovora za produžetak dali nešto više od busplusa i sendviča.

 

Njegov ozbiljan propust je nestanak u seriji kad su ispali od Blejzersa. To jeste bilo daleko ispod njegove uloge i statusa.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Beonegro said:

Ajde daj onda primjere top 10 najplaćenijih igrača i liZi koji su ispiručivali 10-12ppg. Pritom igrajući u paru sa najboljim ofanzivnim centrom u ligi u tom trenutku. Budimo realni, Sava Littlecorpse ili Marko Strawberry - Dickson bi imao u paru sa Jokićem 12 ppg i uhvatio bi 6 lopti za 30 minuta.

 

nisam siguran baš da je millsap bio top 10 najplaćenijih igrača u ligi tokom tog ugovora sa nuggetsima ali daj mi godine ugovora ako znaš, da ne tražim, pa ću se posvetiti u nekom trenutku i zakopati  ( :

Link to comment
Share on other sites

ne bih se ja zajebavao sa Denverom, Woj preneo danas da je i MPJ blizu povratka i da je velika sansa da se i on vrati uskoro kao i Jamal.

 

sad je pitanje kako bi to izgledalo, posebno Jamal koji je imao tesku povredu...ako kliknu opet dobro bice veoma zajebani u PO, mislim da je kljucno da izvuku 5 ili 6 poziciju pred PO.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Krenuo je i sa 1 na 1 igrom, sto znaci da je na mesec dana udaljen od 5 na 5, ako ne bude nekih neocekivanih problema. 

 

Za Micela, Juta je birala igraca jer je trejd bio dogovoren. Denver bi, da je ostao taj pik uzeo OG Anunobija, sto je i bio prvobitni plan sa trejdovanjem dole, koji je pokvario Toronto i uzeo im ga ispred nosa. 

 

Sve ovo stoji, a pored toga je najzasluzniji za prekoret protiv Klipersa u PO, jer je na 3 1 i  -17 vezao 16 poena posle kacenja sa Morisom i vratio ih u utakmicu a samim tim i u seriju. I dalje je jedini All Star saigrac kojeg je Jokic imao u karijeri, a i najzvucniji FA potpis Denvera u istoriji, iako ovde vlada misljenje da svi jedva cekaju da dodju u Denver.

Mislim da je najveci problem sto je Gordon na najboljem protivnickom igracu, pa ne moze da ucestvuje dovoljno sa strane pomoci. Mozda Kovington ako postane dostupan bi mogao da resi dosta problema ili u nekoj varijanti Dort iz OKC, ali ne verujem da Denver ima sta je potrebno da ih dovede.

 

Denver je u principu povukao svoje all in poteze prosle sezone, sada ostaje da vidimo da li ce se isplatiti kad svi ozdrave. Meni onaj period pre Marejeve povrede uliva izuzetan optimizam.

Dort može, a Kovington je lošija verzija Gordona. Možda mogu da se uključe kao treća strana u trejdu za Simonsa i pokupe Harisa ili da pokupe Huntera iz Atlante.

Ima šta Denver da daDNE.

Sa  Marejem Jokićem, MPJ i Gordonom imaju mladu ekipu za naredne 2-3 godine što znači da im pikovi do 2025-26 ne trebaju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stex said:

ne bih se ja zajebavao sa Denverom, Woj preneo danas da je i MPJ blizu povratka i da je velika sansa da se i on vrati uskoro kao i Jamal.

 

 

jel' može neki link, pitam zbog podvojene ličnosti koja igra fantazi  : i

nisam video na woj tviteru  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam od pocetka trejda trubio kako dajemo odlicnu defanzivnu bekovsku liniju i da ce to zestoko oslabiti odbranu koja ce nam biti neresiv problem za neke vece ambicije. Snaga Lejkersa je pored 2 stuba LBJ&AD bila u jakoj odbrani na perimetru koja je mogla da pretrpi shuterske slumpove i napadacka kocenja. Da se odradio trejd za istinskog all-stara i dobrog sutera kao npr Lillard/Beal ovo bi moglo da funkcionise. Russ em sto je propalica, em je uzasan fit ovde. Ne verujem u price da je LBJ u jednoj od poslednjih godina svoje karijere isao na alibi potpis i digao ruke od sampionskih ambicija...  I opet postavljam pitanje, kako to da je proslosezonska ekipa/sezona bila losa ? Gurali su odlicno u mnostvu utakmica bez udarnog dvojca, imali najbolju odbranu lige, pobedjivali ozbiljne timove, odrzavali tim na PO kursu u sezoni gde je vise pobeda bilo potrebno za to sedmo mesto, nego sto ce biti ove. Frank i momci radili su dobar posao. Imali su 2-1 protiv finaliste lige, do trenutka kad se skrsio AD, da nisu ocekivali da osvoje bez njega ? Zasto nije moglo da se proba sa istim timom, i da se molimo svecima da AD ostane zdrav... kad je to prica svaka sezone, a ovako smo imali daleko veci osigurac i dublju ekipu koja moze da izdrzi period bez jednog od njih, ili obojice... Bas mindfuck

 

 Frenkiju svaka cast. On je trener ekipe koja zeli da pobedjuje, na njemu je da proceni koji tim zavrsava utakmice i kako ce da koristi igrace u situaciji da do istih pobeda i dodje, makar znacilo klupiranje/davanje manjih ovlascenja najplacenijem igracu... Mali br. trenera ima muda da to uradi, i na tome mu svaka cast. Setimo se i kako je Lue 2016te iskulirao Lava u GM3 na 0-2 (concussion protokol) a nakon toga insertovao Jeffersona u startnu a Lav je ulazio s klupe. A cinjenica i jeste da smo cesto bolje igrali bez Vestbruka --to je ona stara taktika okruzi Lebrona sa igracima koji kakvi god da su marginalci mogu da ubace neku trojku i nadaj se da ce one da ulaze a protivnici da promasuju 😄  

 

Sto se tice THT-a, mislim da ste nepravedni. Njemu tek nikako ne odgovara Vestbruk, jer je i on tip igraca da bude kreator, igrac koji zavrsava na obrucu i koristi prodor, finte, nikako suter(spotup suter). Pre ce pogoditi iz driblinga neki fejd ili stepback trojku (dobro, nece bas cesto) neko spotup sut. Siguran sam da bi u nekoj drugoj ekipi sa vise prostora progledao kao sto su to ucinili Kuzmasin, Caruso i ostali...  Trejdovi  (bilo kakvi) su jedino resenje da se nesto barem pokusa, a flexibility je uzasan... 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

nisam siguran baš da je millsap bio top 10 najplaćenijih igrača u ligi tokom tog ugovora sa nuggetsima ali daj mi godine ugovora ako znaš, da ne tražim, pa ću se posvetiti u nekom trenutku i zakopati  ( :

17/18 3 najplaceniji igrac lige, 18/19 12 najplaceniji, 19/20 20 najplaceniji igrac lige

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

nisam siguran baš da je millsap bio top 10 najplaćenijih igrača u ligi tokom tog ugovora sa nuggetsima ali daj mi godine ugovora ako znaš, da ne tražim, pa ću se posvetiti u nekom trenutku i zakopati  ( :

Sezone 17-18, 18-19, 19-20, a posebno prva, u kojoj je imao 31,3 M, dok je Stefka igrao za 34,7 M, Lempron za 33,3 M, Durantula za 25 😭, Klay za 17,8 😭 i Grejmond za 16,4 😭

Cifre su sa basketball refference

16 minutes ago, Miki28 said:

17/18 3 najplaceniji igrac lige, 18/19 12 najplaceniji, 19/20 20 najplaceniji igrac lige

фАЛЛЕМИНДЕРИТ, odoh sada da pustim tuš i plačem pod njim

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Beonegro said:

Sezone 17-18, 18-19, 19-20, a posebno prva, u kojoj je imao 31,3 M, dok je Stefka igrao za 34,7 M, Lempron za 33,3 M, Durantula za 25 😭, Klay za 17,8 😭 i Grejmond za 16,4 😭

Cifre su sa basketball refference

 

ugovori u nba ligi se ne mogu ovako uporedjivati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milsap je u trenutku dolaska bio AS igrac(i u tom offseasonu je bio top3 FA) i da je doveden za 20 miliona, imali bi bas malo prostora u SC.

 

Sada mozes u tom trenutku da uzmes AS ili da se krpis za ta ~22 miliona. Milsap je uzoran igrac i ima za sebe veoma CV, tako da je tu bila no brainer odluka sta uraditi. Cak i kada su takvi igraci izasli iz svog prajma, njihovo prisustvo znaci mladjim generacijama. Potrebniji im je neko stariji i iskusniji ko je postigao vise (i kog su gledali na tvu dok su bili mladji), a ne neko ko je zeljan dokazivanja i nema veliko pokrice iza sebe. Nema srecnih opcija u nekim situacijama, biras sta ti se najbolje pruza.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Фала на поцећање, подједнако мрачан лик, али је добацио тек до трећине плате првооптуженог.

 

 

Ja sam bila ironična, nadovezala sam se na to ko je najčešće bivao optuživan za sve poraze Denvera (+ da upropaštava statistiku Jokiću). Inače ni jedan ni drugi nije toliko kriminalan igrač kakvim je predstavljan. 

Link to comment
Share on other sites

Vogelu su uvalili RW,sad on treba da bude scapegoat za Brona i Pelinku,kriminal,a boljeg nece naci kao sto ni Monk,Melo,THT,Elington nece poceti da igraju odbranu preko noci.I mega superstar koji nece da igra centra,to mi je najjaca prica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...