Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

56 minutes ago, Miki28 said:

@delgado ne daj se brate, zavari jednu i opusti se. Vjeruj u ovaj tim😁 samo zdravlja

 

Spremio sam se za 21h tako sto sam pojacao vece sa 4 bavarie. Mislim, sad je vec ono i zvanicno/konacno umrla svaka nada da se bilo sta moze uraditi/promeniti, tako da je ovo vece i oprostaj od ambicija u sezoni. Tugujem tiho i slusam Damira Urbana

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo noćas prilike da malo dobimo neki uvid kolika i kakva točno je to razlika između nas i Keea. Eto u formi su i jedni i drugi, imali dan odmora. Apropos povratka Craiga je više nego zadovoljan. Priželjkivao sam ja Gordona ali nije baš nikako bilo realno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Bold: Valjda ovo i jeste suština?! 🤔

 

Treba li preko noći Fila i Bruklin da postanu neki kandidati za titulu zato što su napravili veliki trejd večeras? Prilično hrabro od tebe da izjaviš da su Siksersi i Netsi definitivno jači od Finiksa. Za Milvoki se slažem da verovatno jeste.

Vidi ovako, nemam šta da budem hrabar kada znam da će Fila biti mnogo jača sa Hardenom, nego sa Simonsom, jer je očita razlika u klasi. Takođe, znamo veoma dobro pod kojim okolnostima su Baksi izbacili Netse. Jedva su izbacili Durenta, Hardenovu jednu nogu i Herisov neviđeni raspad u tricama, bolje bi Rasel Vestbruk šutirao otvorene trice.

 

Ja bih morao da dodam da će sada verovatno i Irving biti dostupan, a pošto generalno Bruklin sada ima loš skor, imaće i lošiji seed u plej of serijama, što znači i više mečeva za Irvinga u gostujućim utakmicama. Bruklin i kao takav je jednostavno preveliki zalogaj. Durent je sada ubedljivo najbolji igrač lige i nemam sumnju da će Bruklin biti jači od od svake ekipe, sem možda Filine i verujem da bi to bila možda najjača serija u ovom plej ofu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Finiksu je najjače pojačanje moglo biti davanje novog ugovora Ejtonu na početku sezone,a ovako ne znam šta očekivati od njega jer u dosadašnjem delu sezone nije pokazao da se nešto cima.

 

moje misljenje je da DA 95% ostaje u sunsima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

Spremio sam se za 21h tako sto sam pojacao vece sa 4 bavarie. Mislim, sad je vec ono i zvanicno/konacno umrla svaka nada da se bilo sta moze uraditi/promeniti, tako da je ovo vece i oprostaj od ambicija u sezoni. Tugujem tiho i slusam Damira Urbana

Jel Budi moja voda ja sam sada vatra, izgorjeti cu

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, propolis said:

 

Finiksu je najjače pojačanje moglo biti davanje novog ugovora Ejtonu na početku sezone,a ovako ne znam šta očekivati od njega jer u dosadašnjem delu sezone nije pokazao da se nešto cima.

 

To pokazuje da bi se Sansi vise zajebali da su mu dali odmah petogodisnji ugovor. Nije on lik kog ce plata motivisati, vec ce uci u zonu komfora. Trogodisnji ugovor je bio fer, nije hteo. Lik nije 100% u kosarci.

 

Zbog kratkog bljeska u PO je suludo davati mu vece pare. Nije dobio ugovor zbog nedostatka jace motivacije, necemo zaboraviti prethodne tri regularne sezone. Recency Bias treba saseci.

 

Data mu je sansa da pokaze koliko vredi.

Edited by Ta'veren
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Jel Budi moja voda ja sam sada vatra, izgorjeti cu

 

Odlicna pesma, ali ne volem sto je izmejnstrimovana. Urban je daleko veci umetnik, a ljudi slusaju samo ovu pesmu od njega pa deluje kao da je covek kao neki one hit wonder. Meni licno omiljena od njega je "Ostavljam te samu" , a pesme kao sto su "Ako se napijem do smrti" , "Iskra" , "Otjeraj" , "Mjesta za mene" , "Odlucio sam da te volim" , "Nebo" , "Ruke" ... predstavljaju za mene takodje prava muzicka remek-dela ... Tolika slojevitost u tekstovima, takav kvalitet svega, umetnost u punom smislu te reci

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Vidi ovako, nemam šta da budem hrabar kada znam da će Fila biti mnogo jača sa Hardenom, nego sa Simonsom, jer je očita razlika u klasi. Takođe, znamo veoma dobro pod kojim okolnostima su Baksi izbacili Netse. Jedva su izbacili Durenta, Hardenovu jednu nogu i Herisov neviđeni raspad u tricama, bolje bi Rasel Vestbruk šutirao otvorene trice.

 

Ja bih morao da dodam da će sada verovatno i Irving biti dostupan, a pošto generalno Bruklin sada ima loš skor, imaće i lošiji seed u plej of serijama, što znači i više mečeva za Irvinga u gostujućim utakmicama. Bruklin i kao takav je jednostavno preveliki zalogaj. Durent je sada ubedljivo najbolji igrač lige i nemam sumnju da će Bruklin biti jači od od svake ekipe, sem možda Filine i verujem da bi to bila možda najjača serija u ovom plej ofu.

 

Filadelfija nema klupu i prošle godine nije uspela da prođe Atlantu, mlad i neiskusan tim. Ako ti misliš da će ih Harden, ovakav kakav je, napraviti ozbiljnim kontenderom - be my guest. 

 

Takođe elegantno izbegavaš činjenicu da je Milvoki danas tim koji je ne samo uigran već i iskusniji za titulu, što mnogo znači, pogotovo protiv neuigranih. Ne bi protiv današnjeg Bruklina igrao prošlogodišnji Milvoki, prošla sezona je za prošlu sezonu.

 

Da li je Durentula najbolji igrač lige ili ne je već diskutabilno odnosno subjektivna je stvar. Ja kažem da nije, ili bar onda to mesto mora deliti sa Janisom i Jokićem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

ne znam sta mavsi zele da postignu ovim? mozda gresim ali stekao sam utisak da je letonac igrao sve bolje i bolje.

Odlučili da probaju sa drugim Letoncem. :classic_biggrin:

 

1 hour ago, freethrow said:

Previše hejta za Lejkerse na topicu.

Nikad nije previše. :classic_sleep:

 

:šala: :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

Odlicna pesma, ali ne volem sto je izmejnstrimovana. Urban je daleko veci umetnik, a ljudi slusaju samo ovu pesmu od njega pa deluje kao da je covek kao neki one hit wonder. Meni licno omiljena od njega je "Ostavljam te samu" , a pesme kao sto su "Ako se napijem do smrti" , "Iskra" , "Otjeraj" , "Mjesta za mene" , "Odlucio sam da te volim" , "Nebo" , "Ruke" ... predstavljaju za mene takodje prava muzicka remek-dela ... Tolika slojevitost u tekstovima, takav kvalitet svega, umetnost u punom smislu te reci

Osim svega toga pobrojanog je i vrlo inteligentan. Mi kažemo tu da je "čovjek in gamba" u prevodu , jako sposoban u mnogo čemu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Filadelfija nema klupu i prošle godine nije uspela da prođe Atlantu, mlad i neiskusan tim. Ako ti misliš da će ih Harden, ovakav kakav je, napraviti ozbiljnim kontenderom - be my guest. 

 

Takođe elegantno izbegavaš činjenicu da je Milvoki danas tim koji je ne samo uigran već i iskusniji za titulu, što mnogo znači, pogotovo protiv neuigranih. Ne bi protiv današnjeg Bruklina igrao prošlogodišnji Milvoki, prošla sezona je za prošlu sezonu.

 

Da li je Durentula najbolji igrač lige ili ne je već diskutabilno odnosno subjektivna je stvar. Ja kažem da nije, ili bar onda to mesto mora deliti sa Janisom i Jokićem.

Za prvu rečenicu, ipak je razlika u Harden-Ben. Prvi je mogao pobediti TOP2 ekipu svih vremena da mu je glavni saigrač ostao zdrav pri vođstvu seriji, šta ima Ben u plej of istoriji?

 

Pominješ titulu Baksa, moram opet po drugi put pomenuti, sam Durent je igrao protiv tih istih Baksa, koji su ove sezone i slabiji, jer nemaju Takera i Lopeza. Na koji način su Baksi izbacili Netse?

 

Netsi bi u toj potencijalnoj seriji imao Bena, kakav god da je, bolji je od povređenog Hardena, Irvinga na gostujućim utakmicama i na to sve još jednog jakog trojkaša u vidu Seta Karija. Daj mi reci koji tim ti se čini favoritim?

 

To nije subjektivna stvar, Durent se sam mačovao sa šampionskom ekipom te sezone do game7 i to još u OT.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Za prvu rečenicu, ipak je razlika u Harden-Ben. Prvi je mogao pobediti TOP2 ekipu svih vremena da mu je glavni saigrač ostao zdrav pri vođstvu seriji, šta ima Ben u plej of istoriji?

 

Pominješ titulu Baksa, moram opet po drugi put pomenuti, sam Durent je igrao protiv tih istih Baksa, koji su ove sezone i slabiji, jer nemaju Takera i Lopeza. Na koji način su Baksi izbacili Netse?

 

Netsi bi u toj potencijalnoj seriji imao Bena, kakav god da je, bolji je od povređenog Hardena, Irvinga na gostujućim utakmicama i na to sve još jednog jakog trojkaša u vidu Seta Karija. Daj mi reci koji tim ti se čini favoritim?

 

To nije subjektivna stvar, Durent se sam mačovao sa šampionskom ekipom te sezone do game7 i to još u OT.

Такође би их и избацио да не носи број 51

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Za prvu rečenicu, ipak je razlika u Harden-Ben. Prvi je mogao pobediti TOP2 ekipu svih vremena da mu je glavni saigrač ostao zdrav pri vođstvu seriji, šta ima Ben u plej of istoriji?

 

Pominješ titulu Baksa, moram opet po drugi put pomenuti, sam Durent je igrao protiv tih istih Baksa, koji su ove sezone i slabiji, jer nemaju Takera i Lopeza. Na koji način su Baksi izbacili Netse.

 

Netsi bi u toj potencijalno seriji imao Bena, kakav god da je, bolji je od povređenog Hardena, Irvinga na gostujućim utakmicama i na to sve još jednog jakog trojkaša u vidu Seta Karija. Daj mi reci koji tim ti se čini favoritim?

 

To nije subjektivna stvar, Durent je sam se mačovao sa šampionskom ekipom te sezone do game7 i to još u OT.

 

Kakva su ovo poređenja glava za glavu, pričamo o timovima koliko se ja sećam? Ako ćemo već takvo poređenje, ni jedan ni drugi ne mogu da ti donesu titulu.

 

Ti to moraš da spomeneš jer nemaš argumente. Titulu su osvojili pošteno i takvo iskustvo mnogo znači. Ne može šbbkbb situacija sa Durentom da ti bude argument u diskusiji. Da je Milvoki bio problematičan, izbacila bi ih Atlanta ili bi ih dobio Finiks.

 

Bold: Čemu ovo? Sam sebi uskačeš u tastaturu.

 

I ponovo ću ti reći, to što se Durent mačovao sa šampionskom ekipom (koju osporavaš ali je sad šampionska kad tebi odgovara da izdigneš Kevina) ne znači da je on sad najbolji igrač lige. On je superstar i jedan od najboljih i to mu je jbn posao. Pogotovo ne može biti najbolji pored živog Jokića koji igra brutalno i pored Janisa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I pre i posle trejda, zdrav i full Bkn je 1 favorit za titulu. Ako se desi skidanje mera za vakcinu (sto nije nemoguce) bice 1 favoriti, ako Kai igra 45% utakmica nece.
@Manu vi vec godinama dominirate. Neka Luka dovede neke rodjake da pljuju franzisu mozda naprave dobar potez.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...