Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ako dodje do ponovljenog finala deluje mi da ce Yanis opet silovati rumenog decacica i drugare.

 

Tacno se videlo sinoc kad je malo dodao gas u 1/4 da je ubedljivo najbolji igrac na terenu, doduse tada je i nezgodno izvrnuo zglob pa me ne cudi da ih posle samleli.

 

Kee se jos uvek trazi negde dok su ovi dostigli peak i sad melju na autopilotu...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Ja kapiram da posle Allstara počinje bukvalno potpuno nova sezona u kojoj će sve igre koje su prethodile biti samo neka vrsta preseasona. Mislim, tako je obično svake sezone, ali ove više nego ikada, barem za glavne timove - a tu uključujem i ekipe iz LA.

TakoE, konacno neko da kapira😁

Povratak otpisanih LAL💪💪💪

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi Lejkersi prodisali kad bi LeBron otisao i imali bolji skor nego sada sa LeBronom, ali godinu dana kasnije ako ne bi napravili promene bili bi u vecem problemu nego sada. Takva vrsta oporavka je kratkorocna i mora se gledati na duze staze. Smatram da takva ekipa tesko da bi mogla da dobaci od prve runde, ovako su sa Rasom rizikovali i moglo je da ode na obe strane. Dobro ih je zajebo Bruklin, prepali su se. 😄 Prethodne LeBronove ekipe su dostigle vrhunac u trecoj sezoni, ali su imale stabilnost i nije bilo puno promena u rosteru.

 

Vecina igraca koji proigraju van LeBronovih Lejkersa govori o tome da im vise odgovara neobavezna kosarka nego da pucaju na najvise ciljeve. I da se ne lazemo imaju tamo vise prostora gde se neke greske lako prastaju. Nije lako biti LeBronov saigraca kada ti je prostor za delovanje suzen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Ako dodje do ponovljenog finala deluje mi da ce Yanis opet silovati rumenog decacica i drugare.

 

Tacno se videlo sinoc kad je malo dodao gas u 1/4 da je ubedljivo najbolji igrac na terenu, doduse tada je i nezgodno izvrnuo zglob pa me ne cudi da ih posle samleli.

 

Kee se jos uvek trazi negde dok su ovi dostigli peak i sad melju na autopilotu...

O kojem silovanju ti pričaš. Kakav gas je on to dao . Da mu nisu poklonili dve, tri lične onako na ime ne bi ni do 15 poena došao. I di je to izvrnuo zglob. Njima jer najbolji na terenu bio Holiday a zatim Middleton. I to prvi iu prvom a drugi kad je već bilo blizu 30 razlike. A prostačke reći poput silovanja koje koristiš posto jer ne postoji u našem vokabularu druge, više  primjerenije možemo nazvati ono što je uradio Ayton celoj njihovoj ekipi sve sa tim tvojim Apolonom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Ja kapiram da posle Allstara počinje bukvalno potpuno nova sezona u kojoj će sve igre koje su prethodile biti samo neka vrsta preseasona. Mislim, tako je obično svake sezone, ali ove više nego ikada, barem za glavne timove - a tu uključujem i ekipe iz LA.

 

S jedne strane da. Sa druge strane... ostalo je manje od jedne trecine utakmica da se igra.

Okej, to znaci da (npr) Lejkersi mogu da "upale masinu", ali se za njihov skor ne pitaju vise samo oni. Sto ce reci, ta njihova potencijalna vihorna renesansa mozda bude dovoljna za izbegavanje plej-ina, ali za dobijanje home court advantage-a?

Teska spika.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Horium said:

 

S jedne strane da. Sa druge strane... ostalo je manje od jedne trecine utakmica da se igra.

Okej, to znaci da (npr) Lejkersi mogu da "upale masinu", ali se za njihov skor ne pitaju vise samo oni. Sto ce reci, ta njihova potencijalna vihorna renesansa mozda bude dovoljna za izbegavanje plej-ina, ali za dobijanje home court advantage-a?

Teska spika.

 

HCA nema trika, 5 ili 6 mjesto jako tesko tako da ostaje play-in.

Stvarno mislim da ce ekipa izgledati i igrati bolje u 2 dijelu sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne mislim samo na to, naravno da su pol pozicije već zauzete, ali ima gomila pitanja. Da li će Bruklin ili Fila biti osetno bolji ili lošiji, da li će Milvoki da upali mašinu, da li će Finiks uspeti ili uopšte želeti da gazi kao do sada, da li je GSW onaj sa početka sezone ili ovaj iz poslednjih mesec i po dana, šta je sa Majamijem, Jutom, Klipersima, da li se neko vraća u Denver...

Link to comment
Share on other sites

Daj da na brzaka iskomentarišem malo samo ove big shots trade deadlinea, svašta mi se izdešavalo privatno pa nisam baš ispratio in real time.

 

Dobar deal i za Sixerse i za Netse, samo će vreme pokazati ko je bolje prošao. Sixersi dobijaju u teoriji i dalje jednog od najboljih kreatora u ligi, videćemo koliko će se miksovati ball heavy igra Hardena sa Embiidovom igrom, ipak je ovo Joelova ekipa, a nije on baš Capela da samo radi prljav posao i rola ka košu iz pika. Harris dolazi u primerenu ulogu, on je dobar igrač na groznom ugovoru ali i dalje dobar igrač koji može izneti ulogu treće banane. Ja nisam neki fan ovih combo bekova Sixersa na čelu sa Maxeyem ali u principu dobra stvar što su ga zadržali jer ima neki upside. Thybulle sad neizostavno mora biti član petorke na SF i u idealnoj je situaciji, unosi taj defanzivni balans a profitiraće i od igre sa dobrim plejmejkerom poput Hardena bez potrebe da radi ono što ne zna. Klupa je tankosava ali biće dovoljne povremene šuterske eskapade Miltona, Korkmaza ili Maxeya koji bi trebalo da ode u ulogu 6th mana. Back up na visokim pozicijama je dosta bedan, ne znam šta planiraju sa Millsapom ali čak i on bi pomogao tu malo. Što se Hardena tiče, ne bih se kladio na njega ali mislim da će igrati bolje i konstantnije u odnosu na Nets priču, ima ko da mu čuva leđa a zna se da je alpha bek. Ipak, on i Joel mi deluju kao suviše veliki šalabajzeri da bi ta priča imala happy end ali jasno je da će Filadelfijske striptizete gadno postradati, ako ništa.

 

Što se Netsa tiče, oni su baš dobra ekipa za jednog čudnog igrača kakav je Simmons. Ne znam u kakvom je on fizičkom stanju trenutno ali lagano ga vidim dosta na poziciji nekog point centra, Blake Griffin 3.0 verzija samo bez ikakvog šuta jbga. Ta situacija sa Kyriem je stvarno frustrirajuća ali videćemo. Do povratka KD-a ne treba očekivati čuda ali imaju taman dovoljno vremena do PO da se uigraju kad budu kompletni. Seth će svakako pomoći svojim snajperom (jel Harris out za sezonu?) ali je preslikan igrač poput Millsa, sa istim manama, presitan da brani bilo šta i bilo koga. Ipak, kad se kompletiraju jasno će se znati uloge, umetnici da kreiraju, šljakeri da šljakaju. Može i Drummond biti korisna šljakerčina povremeno i u određenim match upovima ali on je danas prilično irelevantan igrač.

 

Mavsi su komentarisani negativno i slažem se. Uz sve Porzingisove igračke, zdravstvene i karakterne mane otišao je za bagatelu. Dinwiddie je slab šuter, rekao bih danas za klasu ispod Brunsona kao igrač overall, pa ne znam kako se uklapa uz Luku. A bez njega može eventualno da drži vodu kao back up PG ali ne odričeš se Porzingisa za takav profil igrača. Bertans je relevantan danas valjda samo u glavama gtr nostalgičara, ili će pod hitno da se digne na preko 40% trojke ili će brzo nazad u Evropu. Tipujem na ovo drugo. Ne pomaže ni što je apsolutna beda u odbrani. Jadni DFS će morati da šljaka za trojicu pozadi. Ima Dallas solidnih komplementarnih igrača ali bez druge opcije neće ići, a ja bih rekao da nemaju baš ni treću uz sav napredak Brunsona - on je ipak primereniji ulozi 6th mana. Wizardse ne bih komentarisao, oni su izmenjali pola rostera i jasno je da do kraja sezone igraju samo jer moraju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Ako dodje do ponovljenog finala deluje mi da ce Yanis opet silovati rumenog decacica i drugare.

 

Tacno se videlo sinoc kad je malo dodao gas u 1/4 da je ubedljivo najbolji igrac na terenu, doduse tada je i nezgodno izvrnuo zglob pa me ne cudi da ih posle samleli.

 

Kee se jos uvek trazi negde dok su ovi dostigli peak i sad melju na autopilotu...

 

sunsi su ih pregazili 25 razlike, a ti si zakljucio da ce ih giannis opet silovati. cudno. bold take. as bold as it gets.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stoudemire said:

 

sunsi su ih pregazili 25 razlike, a ti si zakljucio da ce ih giannis opet silovati. cudno. bold take. as bold as it gets.

Pa nece sigurno Janis da kida na 200% u obicnoj utakmici regularne sezone

 

Dosao, opipao u 1/4, video da tu nema nista novo i da ce silovanje biti isto i razlabavili srafove sa regular season rotacijom.

 

Sad sto ih je Finiks posle razvalio znaci da su trenutno najbolja ekipa u ligi za regularni deo ...

 

Koje resenje ti smatras da ce Sunsi ponuditi  da ishod bude drugaciji?

 

Craig? 

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Mavsi su komentarisani negativno i slažem se. Uz sve Porzingisove igračke, zdravstvene i karakterne mane otišao je za bagatelu. 

 

 

samo da podsetim da je u mavse iz knicksa otišao za prostor u capu;

ja sam tada bio šokiran ali možda je, kada se uračuna j aktuelni trejd ipak nedovoljno zainteresovanih za njega a da daju nešto ili nekog zaista vrednog?

 

porzingis je dobar igrač kada je zdrav ali do sada nije uspeo da bude.

druga tema je da li i zdrav i prav može da bude taj drugi igrač ozbiljnije ekipe, odnosno, da li vredi xy love i tako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...