Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

56 minutes ago, Dracarys said:

Ispod radara je proslo to sto je Dovla iz nekog razloga bacio Briseta, meni je malo neshvatljiv taj razlog, s obzirom da je poceo da dobija ozbiljne minute i plus se sve vise prica o tome gde ce ici Tarner i Sabonis. Morao sam da skinem Rasela sa IR-a po cenu toga da imam jedan mec manje veceras da bih eventualno uzeo Briseta sa vejvera. Madjija ga medjutim kupi sa cak drugog vejvera. Veoma solidno dizanje.

 

 

 

Evo da ti i to bude poznato. Razlog jednostavan.. da bude zanimljivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako trejduju Wisemana i Beglija samo povrede mogu da me sprece.
Inace trejdovi resavaju , bice ih dosta a to uvek promeni balans moci sto se tice ekipa.

Npr NBK igra bez Simonsa, trejd Simonsa mu daje top 60 a mozda i top 30 igraca ako zavrsi u ekipi gde moze da juri TDove. Wiseman ako bude bio poslat u tenkersku ekipu (a verovatno hoce) covek moze lagnao 18/9 da ima.

Link to comment
Share on other sites

Moze, ali na jednoj utakmici.

 

Nema Vajsmen taj mocan potencijal za skokove, prosle sezone je napravio ukupno 3 DD. Vajsmen i kada se bude vratio imace restrikcije do kraja sezone, nema govora o nekoj velikoj minutazi i u novoj ekipi posle ovakve povrede i pauze od 9-10 meseci. Moze se reci da veliki deo njegove vrednosti svakako lezi u blokadama.

 

Pre bih ocekivao od Beglija tako nesto, ako mu u novoj ekipi budu davali 30 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Imao je 21.4 minute, koliko ocekujes da on ima? On ce imati silne restrikcije.

 

On ako bude imao 25-26 minuta da se udara u pedu i to nakon teske povrede u neobaveznoj tankerskoj sezoni. U GS sem Grina ni ne postoji posten skakac koji bi dodatno krao skokove.

 

Imace u vrh glave 7 skokova, a i to je i vise nego dobro. Sto se tice 18 poena i to je pod velikim upitnikom.

 

Ja mu prognoziram nekih 14-7 i to pod uslovom da bude trejdovan, ovako...

 

 

Link to comment
Share on other sites

super je alperen sengun. i on i mobley su mi bili na listi prioriteta na draftu, pogotovo nakon letnje lige, baš sam bio impresioniran.

nisam bio dovoljno hrabar da ih izaberem ranije pa tako i treba, da uživa sada ona ekipa koja je skupila muda za pik sa svešću da će prvi deo sezone da bude klimav.

 

slažem se sa grofom, jer sengun i u 17 minuta napravi dobre statse, i što je još važnije, njegova igra ima uticaj, nije lik koji delje na fantaziju a ne radi pos'o irl.

tip je kao neki jokić-lite, ne sumnjam da će imati 25 minuta u ovom drugom delu sezone. theis i sada sporadično igra a dal' će trejdovati wooda ili ga ostaviti, sigurno će im biti jedan od prioriteta da ga razvijaju.

 

bravo grofe, odličan draft-move.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pratio sam ga i ja tokom letne lige, odgledao sam i par mečeva Hjustona zbog Greena najviše, ali i zbog Šenguna i slažem se da je jako talentovan i da se itekako oseti njegovo prisustvo na terenu.

U privatnoj ligi sam ga draftovao oko 120. pozicije i ostajem pri tome da je Grofov pogled veoma optimističan, ja ne očekujem da će me nositi pri kraju sezone/ u PO-u. Ovo mu je prvi DD u sezoni čini mi se i da se ne ponavljam iz prethodnog posta u kakvim uslovima je došao, a nije da mu je ovo prvi put da ima oko 25min. Imao je i jednu utakmicu kada je bio starter i prilično se raspao, tako da mi je zaista teško da se ohrabrujem kako će mu vrednost krajem sezone biti bilo gde blizu TOP50 i bliži sam stavu da sam se zajebao sa tako ranim dizanjem.

 

Sa druge strane, mnogo veći panjevi su u ekipama koje tankuju imali nenormalne statse, to stoji. Samo eto, lično ne delim optimizam.

 

Edit: @uini jelte pošto je uleteo Chaos sa kmečalicom

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

magia mi opet zacario ekipu, kao i u finalu. pola rostera out.

 

Pa meni out i prvi i drugi pik, ir pun, sta hoces vise 🙂

 

Ali rezultat u blokadama posle 3 veceri : 2-0 ahhahahahahahhahahahahahha

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:

Ono što ja vidim za Šenguna sinoć jeste da je startovao sa klupe uprkos povredi Wooda i da je nabio statse u utakmici koja je otišla na 35 razlike. Ali svaka čast na optimizmu, bez zezanja.

Pa moras da shvatis da pokusavaju da isforsiraju Tajsa pred trejd, ali on svakako nije vidjen da igra od februara meseca ili ce ga ugasiti kao i OKC Horforda ili ide trejd. Sto se tice Vudare, ima za sad prednost, ali on je dosao u Hjuston iskljucivo da bi igrao sa Hardenom, ali posto je Harden zapalio poodavno, verujem da nema ni on neke ambicije da ostaje, vec da ide u neki plej of tim, plus mu se ne poklapa najbolje i timeline sa rukijima (ide mu 27-a i ima jos sledece sezone ugovor, savrsen za trejd), plus novim sto budu dolazili. Hjuston bi bio mnogo glup ako ga ne bi trejdovao i dobio nesto vredno za buducnost.

 

Ja pratim Sengunove minute i kako sezona odmice, on pocinje sve vise da igra, tako je recimo u pobedi protiv Atlante u ponedeljak odigrao CELU poslednju cetvrtinu, nikakvi Tajsi  nisu smetalii (Vud je valjda bio u locker room). Tako da je sigurno da mu Tajs nece smetati i kada bude egal. Sengunu je ovo samo plus sto igra blow out, jer ce ih biti dosta ove sezone.

 

Sto se tice samih statsa, cekaj mart mesec :wink2: kada se igra zavrti oko Senguna, ja Senguna svakako nisam draftovao samo zbog DD, vec sto i ostale stvari dobro nudi, pre svega napadacki deo, plus stl/blk, all round je on igrac, ne vidim u kom svetu on u drugom delu sezone uz Dzejlena ne dobija veliku produkciju. Sada se ispucavaju Vudovi, Gordoni i ostali veterani.

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Sengun ce da bude igrac 1 runde koliko je Markanen bio top 40 igrac a posle i Begli.
Jedino da kometa pobije 90% lige moze da bude top 20 igrac.
Dobro se borimo bez Groznog, Doncica i Beglija koji je taman poceo da igra.

Mozda malo i preterujem, ali je u najmanju ruku TOP30. On puni sve kategorije, dobar FG% i pristojan FT%, imace velike poene u drugom delu sezone, dobar u asistima, plus sto on za tih 18 minuta proseka ima 1.1 stl i 0.7 blk :wink2:

 

Bice sve ono sto ti mastas da ce biti Vajsmen

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Posle TD-a Durenta sam odmah pomislio kako ce ovo biti prvi ubedljiv poraz ove sezone, ali kakav odgovor mojih igraca !!!

 

Sengun zmaj, Vudara ako bude trejdovan, Sengun ce ladno biti igrac vredan prve runde.

 

Ćutao si jedno 3-4 dana fino. 🙂

Budi srećan, nisu mogle više da ti se poklope zvezde. Igraš protiv Wooda u nedelji kada je OUT, Šengun još i dobio narativ 😄... plus ti par igrača ušlo direktno sa IR u igru (još jedan besmisao 4ira) isti dan, pa si preokrenuo na volumen... gg, jbg.

Teši me bar da si se usro od tima gde kolo vode Galo, Pejn i Buknajt. 😅

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gggggggg said:

 

meni prvi, drugi, treci, peti, sesti, sedmi....

 

vidi da ih nekako uglaviš u ta 3x IR slota za koja si glasao hehe.

 

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja sam na trenutno na tačno 7 onesposobljenih igrača.

 

ti si dobar čo'ek, koji je glasao za 4x IR slota, tebi ovo ne treba da se dešava.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se strada, stradaju i dobri i losi, mi mozemo sa vise IR slotova da napravimo da to stradanje bude manje.

19 minutes ago, uini said:

 

vidi da ih nekako uglaviš u ta 3x IR slota za koja si glasao hehe.

Ajde sto mu glavni igraci izostaju, nego cuva i Tedi Janga koji moze biti trejdovan i za dva meseca. :classic_laugh:

 

 

 

 

Sengun posle mojih pohvala je odigrao jako ispodprosecnu partiju...

Inace je Durent na putu da ima najbolju fantazi nedelju u karijeri u onoj ekipi krseva, gde mu je najbolji saigrac Mils.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

vidi da ih nekako uglaviš u ta 3x IR slota za koja si glasao hehe.

 

 

ti si dobar čo'ek, koji je glasao za 4x IR slota, tebi ovo ne treba da se dešava.

 

totalno je svejedno u ovom slucaju dal tri ili cetiri, i onako nema koga pokupiti sa fa. 

sledece godine glasam za dva ir mesta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...