Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Tacno je ono sto Matic govori, ali je ove sezone svima pala produkcija, ne samo Sabonisu, pa tako kada uzmemo recimo 27+ ppg, ove sezone imaju samo tri, dok je prosle sezone cak osam bilo.

 

Sabonis i dalje nalazi nacine da bude jedan od najkorisnijih igraca na fantaziju, sto dokazuje i sama statistika koja kaze da je Sabonis trenutno 5. na player rater. Prosle sezone je bio sedmi koliko se ja secam.

11 minutes ago, Gaga said:

Ko da sam znao da pokupim Lamba,vidim Lavert odlazi u svakoj kombinaciji.

Mislim da za njega nema neke buducnosti u Indijani. Igraci koji budu bili stigli u trejdu ce dobiti veliki broj minuta, pogotovo ako to budu bili rukiji ili sofomori.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Naravno da nece on ove godine nema produkciju koju je imao prosle godine zato sto ima manji usg.
Doduse cenim da ce pre Tarnera da oteraju posto ima vecu vrednost od Sabonisa.

 

ima manji usage ali ne zato što je trejdovan negde, igra u istoj ekipi i glavni je igrač.

slično se desilo randleu (na stranu što ne šutira više kao steph curry trice), jer ima više napadački orijentisanih saigrača

 

uglavnom, ako ga trejduju, ne mislim da će imati identične brojke, već da će bilo gde biti jedan od dva-tri glavna igrača.

nije ona situacija kao kad aaron gordon iz orlanda pređe u denver.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

 

uglavnom, ako ga trejduju, ne mislim da će imati identične brojke, već da će bilo gde biti jedan od dva-tri glavna igrača.

nije ona situacija kao kad aaron gordon iz orlanda pređe u denver.

To i jeste poenta biti 3 igrac u PO ekipi i 1 igrac u Indijani su 2 razlicite stvari.
On je fantazi koristan samo zato sto je 1 igrac Indijane kao i  bivo Randle,  gde imaju slobodu da uzimaju uzasne suteve +pune stats jureci def skokove dok Milesa/Mitcha isti ne zanimaju. Ast su mu vec pale i to opasno.
Za Gagu je i bolje da ga trejduju posto nije nemoguce da ovi udju u full tank marta kada je ovde najbitnije i da izgubis top 10 igraca za dz.

Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget, ima logike ali opet, sve zavisi od situacije do situacije.

za lavinea, derozana i vucevica se mislilo da ce srozati individualne statse a u sustini svi cepaju dobro

hardenu vise smeta sto ne sutira dobro nego sto igra sa durantom ili irvingom prosle godine

 

nije isto kada si alfa i omega & kada si jedan od trojice ali nije ni obavezno tragicno

 

ja sam npr ocekivao od paul georgea mnogo veci usage bez leonarda a ispade da mi je bolje sto smo lavinea uzeli u drugoj rundi nego sto bih georgea sa 16. pozicije (i ranije bih) da je ostao

 

Link to comment
Share on other sites

Grozni je i sam sebe iznenadio sa ovom sezonu, covek je top 20 igrac pasce sada zbog Korone (ovi sto su glasali za 3 ir da im se oduzme pravo glasa naravno).
Ali njega je isto tako usrala povreda P-Willa pa je gurnut na 4 gde trpa surovo.
Inace espn je pre neki dan izbacio hipoteticki Sabonis trejd u GSW; tu ce biti 4 igrac i moze samo da sanja ovu produkciju. 
Videcemo ja i dalje mislim da ce pre Tarnera da oteraju posto je vredniji za izazivaca.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dracarys said:

Tacno je ono sto Matic govori, ali je ove sezone svima pala produkcija, ne samo Sabonisu, pa tako kada uzmemo recimo 27+ ppg, ove sezone imaju samo tri, dok je prosle sezone cak osam bilo.

 

Sabonis i dalje nalazi nacine da bude jedan od najkorisnijih igraca na fantaziju, sto dokazuje i sama statistika koja kaze da je Sabonis trenutno 5. na player rater. Prosle sezone je bio sedmi koliko se ja secam.

Mislim da za njega nema neke buducnosti u Indijani. Igraci koji budu bili stigli u trejdu ce dobiti veliki broj minuta, pogotovo ako to budu bili rukiji ili sofomori.

Posluzice za neki naredni period,iako tankuju,neko ce morati da igra.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da je oboren trejd za Ja nakon cega debelom nikom nije ponudio nista bolje (evo ga sad gubi 10-2 od tima koji je ispod njegovog na tabeli plus Ja i koronu dobio) , a to sto Jrue ima vise svega nego kad se Bledsoe i Shroeder saberu to nista.

 

Znam da mi se ekipa raspada, ali da ce je*eni Oubre da me trpa, to nisam ocekivao :twak:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Bitno je da je oboren trejd za Ja nakon cega debelom nikom nije ponudio nista bolje (evo ga sad gubi 10-2 od tima koji je ispod njegovog na tabeli plus Ja i koronu dobio) , a to sto Jrue ima vise svega nego kad se Bledsoe i Shroeder saberu to nista.

 

Znam da mi se ekipa raspada, ali da ce je*eni Oubre da me trpa, to nisam ocekivao :twak:

 

 

Da ga je debeli uzeo ne bi te trpao. 😄

 

Ako ti je lakse, nisi jedini kojeg je Ubre trpao. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Magia said:

Bitno je da je oboren trejd za Ja nakon cega debelom nikom nije ponudio nista bolje (evo ga sad gubi 10-2 od tima koji je ispod njegovog na tabeli plus Ja i koronu dobio) , a to sto Jrue ima vise svega nego kad se Bledsoe i Shroeder saberu to nista.

 

Znam da mi se ekipa raspada, ali da ce je*eni Oubre da me trpa, to nisam ocekivao :twak:

 

 

 

oboren je trejd jer nije bilo procene koliko je van parketa. ako je stigao info, nista te ne sprecava da napravite trejd. vidim sad da je poceo sa "on court activities" pa je fasovo koronu. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2021 at 11:13 AM, Chaos Is Me said:

Barry ft Altina sinoć 4 DD protiv mene. "Ovo samo meni može da se desi".

Od našeg 1, 2, 3 i 4 pika koji su prvi put od početka sezone igrali svi u timu istom danu, trojica su imala koronu a SGA je imao par propuštenih mečeva zbog povrede. Jbga moramo i mi bar jednu nedelju da odigramo nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

.. daklem, 2-3 nedelje procene za moranta, to bi bio jako nefer trejd, mora da ti debeli duguje nesto. 

 

Ovo procena kao za OG sto je dtd pa evo ga posle 3 nedelje, sad je out indefinitely ili kao za JJJ prosle godine (koji igra u istom timu koji ocigledno ne daje nikakve normalne update o povredama) koji je trebalo u Novembru da se vrati pa bio out do proleca? Evo ga @LayupFromTheMidget da potvrdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

 

Ovo procena kao za OG sto je dtd pa evo ga posle 3 nedelje, sad je out indefinitely ili kao za JJJ prosle godine (koji igra u istom timu koji ocigledno ne daje nikakve normalne update o povredama) koji je trebalo u Novembru da se vrati pa bio out do proleca? Evo ga @LayupFromTheMidget da potvrdi.

 

zašto se onda nerviraš oko igrača koji ko-zna-kad-će? duguješ nešto debelom ili si u filantrop modeu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

zašto se onda nerviraš oko igrača koji ko-zna-kad-će? duguješ nešto debelom ili si u filantrop modeu?


Samo govorim o nepravdi, jer je trejd svakako bio kocka za obojicu, ja se kladio na jedno on na drugo, a ko bi bio u pravu i dalje ne znamo. Svakako mislim da nije ok da se obori trejd jer niko ni ko je glasao za veto isto nije znao ko je u pravu.

Kao sto sam napisao meni je mnogo gori ovaj trejd za Jruea, ali na pocetku smo sezone, ne vidim sto bi iko ikome poklanjao nesto, kada svi i dalje imaju sanse za sve, tako da nisam ni za to glasao za veto. Dovla se kladio da ce Jrue nastaviti da se raspada, Uchiha se kladio da ce se vratiti na staro, ko sam ja da govorim ko je tu u pravu a ko nije. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će mi ova nedelja biti najgora u sezoni. Od prvih pet rundi, Jang igrao 2 meča, Ejton 1, Edvards za sada nije propustio meč i Rasel i Džejlen aut čitave nedelje. Na kraju će meni tih 4-5 kategorija biti veliki uspeh.

 

Zorex ima baš sreće u ovoj grčevitoj borbi za opstanak, dok sam njegove rivale za opstanak izbambusao sa ovim igračima, ja pucam ove nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...