Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

UTD izgubio, Arsenal izgubio, a Spursi golcinom Sona vode od 3' u Birmingemu protiv Aston Ville. Aston Villa je imala zilion sansi posle toga, totalna dominacija i Spursi su se nekim cudom izvukli da ne prime gol... Doherty se sjebao, usao Regullion umesto njega oko 20og minuta... Kad bi nekako preziveli ovo..

Link to comment
Share on other sites

Zakuca Soncina majstorski jos jedan za 4-0,  dosao do hattrica, Kane 2 asista a Kulush 1G+1A. Kakav napadacki trio, definitivno je Kulush uneo veliki kvalitet u ovu ekipu i razmrdao napadacki dvojac. Izbio je Sonny sada sa 17 golova na cvrsto drugo mesto najboljih strelaca i prisao Salahu na 3 gola... Kane uz Bowena i Mounta ima 8 asista i sansu za "DD" do kraja sezone.

 

Lep dan u PL, bas lep, neka tako bude i sutra u najvecem derbiju fudbala ...

Link to comment
Share on other sites

Izmenili su za 18 meseci skoro ceo tim. Lepo je videti da Conte izgleda ima podrsku, a konacno su posle vise godina i odresili kesu.

United sa druge strane, nemam pojma ko moze da ih  spase. Kesa nije problem, doveli su cak i Ronalda, ali u tom timu  i on pocinje da izgleda kao mediocre. Moja je procena da su se danas oprostili sa cetvrtim mestom i pored toga sto je Arsenal izgubio, jer ipak Arsenal deluje kao tim.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Šta očekujete danas? Ja bih rekao da Liverpul neće izgubiti. Mislim da ove sezone igraju najbolji fudbal u Evropi. Imaju sad i više opcija nego ranije, Dias se brzo adaptirao kao što je i Jota prošle sezone. 

Dvica.
U hendikepu.
:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Bogami Ronaldo je baš prešao crvenu liniju sa svojim ponašanjem. Nije u redu nikome da izbija telefon iz ruke, kamoli ne detetu, i mislim da zaista zaslužuje dobru kaznu za to.

Mala kontrola besa ne bi bila na odmet. Niko mu nije kriv što ni on ni Mančester ne igraju dobro, posebno ne neki random klinac oz Liverpula.

Link to comment
Share on other sites

Krištijanu ne može prihvatiti da više nije što je bio. U par godina od osvajanja CL do borbe za Europu s Maguireoum kao kapetanom. Trebao je otići u PSG. Tamo se mogao pretvarati da je relevantan s tim putujućim cirkusom. A i dizao bi trofeje. Sumnjam da će ga Ten Hag trpit u momčadi.  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Bogami Ronaldo je baš prešao crvenu liniju sa svojim ponašanjem. Nije u redu nikome da izbija telefon iz ruke, kamoli ne detetu, i mislim da zaista zaslužuje dobru kaznu za to.

Mala kontrola besa ne bi bila na odmet. Niko mu nije kriv što ni on ni Mančester ne igraju dobro, posebno ne neki random klinac oz Liverpula.

Ja ne znam zašto on nije utišao u neki LA ili tako neki Američki klub, davao bi brdo golova, bildovao ego i završio karijeru kao čovek.

Link to comment
Share on other sites

Dečko ga čak njje ni snimao.

 

Ako ne bude suspendovan do kraja sezone, ne znam šta da kažem.

Quote

 

Njegovo izvinjenje neće biti uvaženo pošto se ispostavlja da je Ronaldo po ruci udario autističnog tinejdžera (14), kome je ostao podliv na ruci, a njegova majka je ubrzo o svemu obavestila policiju i pokrenuta je istraga.

"Ronaldo je samo prolazio pored njega, užasno neraspoložen, a onda mu je izbio telefon iz ruku i nastavio dalje... Džejk je plakao i bio u potpunom šoku, nije ni shvatio šta se desilo dok nije došao kući", ispričala je majka Sara koja je incident odmah prijavila policiji.

Dečak koji ima autizam je po rečima njegove majke Sare bio uznemiren posle meča, pošto mu je ovo bio prvi odlazak na stadionu u životu, a Ronaldo ga je pokvario.

"Snimao je igrače Junajteda koji su ulazili u tunel, a spustio je telefon jer je Ronaldo krvario iz noge. Hteo je samo to da snimi, nije čak ni pričao sa njim, ništa nije rekao. A ruka mu je u modricama", objasnio je majka Sara koja nije znala šta se desilo dok Džejk nije došao kući.

 

 

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Haklberi said:

Koliko ja vidim na ovom snimku mali mu snima posekotinu na nozi. Svakako debilski potez.

Ne. Spustio je telefon na dole, u tom trenutku ništa nije snimao.

Kako god i da je snimao apsolutno nema pravo da tako reaguje, posebno pošto je klinac u pitanju 

Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno deluje da je baš u tom momentu kada je ovaj naišao spustio telefon da snima posekotinu. Pogledaj da prati rukom i glavom hod Ronalda.

 

Ma i da je odrastao čovek ovo je debilan potez od njega, mislim da nije ni pogledao da li snima dete ili odrasla osoba kako god za ovakav potez nemam ni minimum opravdanja pogotovo od nekog ko zarađuje toliku lovu a igra kao baba još na sve to brukaš klub i van terena.

Link to comment
Share on other sites

Zaista verujem da je ovo pocetak nekih novih Spursa, nalik na onima iz 18/19 sezone kada smo igrali finale LS, a ne onim mrtvim i rahiticnim koji ispadaju od Dinama u LE i u grupi LK-a (znaci 2 godine nepostojanja u Evropi prakticno) i stalno fejluju u premier ligi...  Tim je stvarno promenjen i osvezen, a Conte je dosta srcan lik za razliku od Murinja i Nuna... Kulush ispade kljucno pojacanje za ovaj tim, sada Tottenham ima tog kreatora kao npr sto je bio Eriksen (posle njega potop) ... Mozda bi Conte mogao i Mouru vise da koristi, stari je to znalac koji moze jednim potezom da resi gol... isto tako i Bergvajn se pretplatio na ove golove u zavrsnici...  Kako bi bilo dobro da izborimo 4to mesto

 

Most Premier League goals scored in 2022:

Son Heung-min: 9

Harry Kane: 8

Most Premier League assists provided in 2022:

Harry Kane: 7

Dejan Kulusevski: 6

This front three is an absolute joke!

Link to comment
Share on other sites

Konte je trenerčina, nisam ni sumnjao da će kad tad posložiti ekipu kako je zamislio. Ako mu Levi da neki evrić da ojača poslednju liniju po svom ukusu opet će Sparsi biti konkurenti. Italijan je šampion, gde god je radio to je pokazao. I da mu uzmu Kejna, izvući će on novog. Samo Sona da mu ne diraju.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool nije tukao City od '19 i muči se u poslednje vreme sa Građanima, X je najčešće dolazio, za razliku od prvih okršaja Klopa i Pepa gde je Klop bio nerešiva enigma za Gvardiolu. Tako da je City blagi favorit, još jedan razlog za njihovu ulogu favorita je što im i X vrši posao. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...