Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

14 hours ago, Drug Crni said:

Dolazak Thiaga A. u Liverpul sam odmah video kao veliko pojacanje za Liverpul.

Bilo mu je potrebno mnogo vise vremena od ocekivanog da pokaze puni potencijal i u engleskom klubu i fudbalu..ni ceste povrede mu nisu pomogle. Medjutim,konacno je dosao na svoje. Ono sto on igra u poslednje vreme je cista poezija..bukvalno igra na najvisem nivou,pravi veliku razliku na terenu za svoj tim i neresiva je enigma i za najjacu konkurenciju.

Partija protiv Junajteda je samo visnja na vrhu torte.

Trebalo je vremena da se porivikne na engleski fudbal, a i tim da se prilagodi njegovim mogucnostima. Ipak je on Spanac koji je najveci deo karijere proveo u Bayernu, koji ne igra na pasove preko pola terena, vec se napad kreira postepeno. Prosle godine su ga navijaci proglasili za glavnog krivca za lose rezultate Liverpula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darth Steva said:

Prosto neverovatno kako je ovo 3:1 a Junajted se sprdao sa Arsenalom u drugom.

Bruno Kapiten :23:

 

Pa eto, da se desi dva uslovno receno derbija da se dobiju, a da bude zutih minuta.

 

S obzirom na to da svi ostali, pocev od Celsija naravno, ali i Liverpula, uzimaju u derbijima bodove i kada ne bi trebalo u poslednjih nekoliko godina.

Link to comment
Share on other sites

Herojske pobede Arsenala u derbijima kada je to najpotrebnije. 

Spursi se potrudili da protiv Brentforda budu jos gori nego protiv Brajtona i bod je veliki kao kuca sa ovakvom predstavom. U 2 utakmice 0 sansi i par suteva u okvir koji su samo formalni. Totalna bezidejnost, bezopasnost sa puno gresaka i dekoncentracije svih igraca. Brentford pogodio i precku i stativu, pravo je cudo kako te lopte nisu usle u gol... Liga Evrope ce na kraju biti puna kapa obzirom na stanje Mancestera, moglo bi se makar to izboriti, a oni nek igraju LK s Partizanom.

 

 Gabriel Hesus zabio 4 komaTa. Prebacen pritisak na Liverpul koji docekuje komsije. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pogodih tacan rezultat Merseyside Derbyja. :smiley53: Nazalost,ne na kladionici. :thumbdown::classic_biggrin:
Ocekivao sam mnogo tvrdju utakmicu od one kakva se predvidjala..Everton je morao da pokaze zube,a Liverpul ne moze bas svaku utakmicu da puni mreze.. nisu svi Junajted. :classic_sad:

Nemam predstavu kakav je raspored do kraja dvojcu sa vrha,ali ne vidim ko trenutno ume i moze da odoli Redsima. Ocekujem slican rezultat i u sredu vs Viljareala.

Od ekipa koje se bore za top 4,a to su ocito samo Arsenal i Totenhem,prednost dajem Topdzijama. Ko bi to rekao na pola sezone? Medjutim,vidi se ogromna zelja i motiv kod igraca..time nadoknadjuju manjak kvaliteta na terenu..docim je kod Spursa obratno - kao da igraju na bazi k. Jbg.."sindrom malog kluba" - tamo se remi ne smatra losim rezultatom ni protiv slabijih rivala..cesto sam umeo da primetim kako ni na domacem terenu, navijaci ne "guraju" dovoljno svoje ljubimce ka pobedi..nema tog pozitivnog pritiska ili impulsa sa tribina..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Drug Crni said:


Nemam predstavu kakav je raspored do kraja dvojcu sa vrha,ali ne vidim ko trenutno ume i moze da odoli Redsima. Ocekujem slican rezultat i u sredu vs Viljareala.
 


Generealno dosta tezi raspored do kraja ima Liverpul a sledeci mec je idealan da se prospu bodovi… LS u sredu a onda u subotu od 12:30 gostovanje Njukastlu. Nakon toga i revansa u LS, dolaze Spursi na Enfild tako da je brutalnih 14 dana pred nama.

 

Sto se Sitija tice mislim da jedina utakmica gde oni mogu da ispuste bodove je gostovanje Wolvesima i velika je steta sto taj mec ne pada izmedju LS meceva sa Realom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Darth Stevadakle,vi cete Spurse rutinski resiti..da se igra u LOndonu,pa da i kazmeo bice muke..na Enfildu..druga pesma. Gostujete jos Sotonu..i valjda A.Vili (ako sam dobro upamtio)..koja je jos utakmica u opticaju? 

City docekuje Njukasl..ima dva zeznuta gostovanja kod Volvsa i Vest Hema..i kod njih mi fali taj jedan mec..

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

@Darth Stevadakle,vi cete Spurse rutinski resiti..da se igra u LOndonu,pa da i kazmeo bice muke..na Enfildu..druga pesma. Gostujete jos Sotonu..i valjda A.Vili (ako sam dobro upamtio)..koja je jos utakmica u opticaju? 

City docekuje Njukasl..ima dva zeznuta gostovanja kod Volvsa i Vest Hema..i kod njih mi fali taj jedan mec..


Clutch odgovorio za raspored… iskreno, moja nada je bila u kiks Sitija protiv Wolvesa a onda vidis kako ih je Brighton usrao juce i shvatis da se dzabe nadas. 😁

 

Protiv Spursa se plasim da ce biti tesno i da je jedna sudijska odluka da nam ujebe mec… protiv njih imamo najgore sudjenje poslednjih X godina, samo se setim ovosezonskog duela ili onog penala za Kejna na Enfildu i lose mi bude.


 

2 minutes ago, Drug Crni said:

Obe na domacem terenu?


Da, to je poslednje kolo… i Siti i Liverpul igraju kuci.

Poetski bi bilo da Stivi i Cou otkinu bodove u poslednjem kolu i donesu titulu ali slaba vajda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...