Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Srecan Haaland svima koji slave! 

Da se osigura titula u poslednjih par kola, pa da sledece sezone zajedno sa Haalandom napadnemo LS. 

Apsolutno sam za smenu tupavog Pepa, sta taj decko radi. Ubacuje Fernandinha i Zinchenka u najbitnijoj utakmici sezone, izvodi Mahreza i Kevina, trebalo mu je puno da skonta da je tim generalno opasniji u napadu sa Jesusom jer je ipak najbolji spic ovde, bez potrebe se igra sa ovom postavom kao na nekom menadzeru, igra ko picka zadrzavanje kad vodi umesto da zgazi svaki tim protiv koga igra Bajern stajl. 

 

Spursi igraju sad sa Arsenalom, potom docekuje Burnley & gostuje Norichu. Arsa ima jos Newcastle i Everton kuci. Jbg, da uradimo ono sto je do nas, dobijemo sve 3 i bicu zadovoljan. I Liga Evrope je nesto (mada je sramota generalno da Kane&Son ne igraju LS trecu godinu za redom). 

Link to comment
Share on other sites

Videcemo, ali mislim da posle ove dve sezone da kazemo haosa gde je PSZ bar na papiru jak, kao i Siti, Real oslabljen kao i Barsa, tu imamo Liverpul i Bajern, Juventus potonuo (nije da je inace neki faktor u CL realno), mislim da ponovo dolazi ukrupnjivanje i da ce sledece sezone biti cela dva favorita za titulu na papiru - Real i Siti. Ovo ostalo ce biti bar klasu ispod sto se tice kvaliteta timova.

 

naravno, nikad ne znas kako ce sve da se ukomponuje, tako trenutno izgleda.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Darth Steva said:

Trebao je Ali da pusti da daju gol, onda bi valjda svirali ofsajd ali posto je odbranio, onda jebes ofsajd, igraj dalje… strasno

Pa to nije po pravilima, mora akcija da se prekine dao gol ili ne.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Pa to nije po pravilima, mora akcija da se prekine dao gol ili ne.


Pa ako pomocni nije digao zastavicu mislim da VAR nije mogao toliko da vrati.… sto je opet velika glupost jer pomocni ima preporuku da cese muda pored aut linije i nece toliko da se cima oko dizanja zastavice kad vec ima VAR.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Steva said:

Pa ako pomocni nije digao zastavicu mislim da VAR nije mogao toliko da vrati.…

Ne, naprotiv onog trenutka kada je akcija završena, VAR je trebao da signalizira ofsajd, i ako sudija nije podigao zastavicu. Akcija je završena kada je šut odbranio golman i tu se signalizira, ako nije ranije.

Ogroman previd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Ne, naprotiv onog trenutka kada je akcija završena, VAR je trebao da signalizira ofsajd, i ako sudija nije podigao zastavicu. Akcija je završena kada je šut odbranio golman i tu se signalizira, ako nije ranije.

Ogroman previd.


Pa ne koristi se VAR za to, da prati pomocnog i ispravlja njegove ofsajd greske tokom celog meca. 
VAR proverava ofsajd samo kod gola, i u ovom slucaju je provereno i sve je bilo cisto… e sad sto je akcija za gol zapoceta zbog nesviranog ofsajda u prethodnoj akciji to ne moze VAR da ispravi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

VAR proverava ofsajd samo kod gola, i u ovom slucaju je provereno i sve je bilo cisto… e sad sto je akcija za gol zapoceta zbog nesviranog ofsajda u prethodnoj akciji to ne moze VAR da ispravi.

Nije tako. VAR mora da reaguje kod svakog ofsajda, zato je i rečeno sudijama da ne dižu zastavice do kraja akcije. Pa čak i ako je posrignut gol iz druge akcije, mogli su da vrate nazad. Mogli - morali su da vrate nazad.

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Don Juan said:

Nije tako. VAR mora da reaguje kod svakog ofsajda, zato je i rečeno sudijama da ne dižu zastavice do kraja akcije. Pa čak i ako je posrignut gol iz druge akcije, mogli su da vrate nazad. Mogli - morali su da vrate nazad.


Sudijama je receno da pustaju jer ako padne gol, tu je VAR da proveri da li je bio ofsajd a ne zato sto ce im VAR ispravljati svaku akciju na terenu. Ono kad se akcija zavrsi bez gola a glavni sudija naknadno svira ofsajd to nije zbog konsultacije sa VARom vec zato sto je pomocni naknadno digao zastavicu i signalizirao ofsajd a veceras se to nije desilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Los Liverpul sinoc.
Misli su mozda malo vise vec bile okrenute finalu FA Kupa u subotu,ali dosta rasejana igra. Vila je mozda i zasluzila bod i uzela bi ga da u napadu imaju boljeg igraca od Ingsa.

Ne razumem ni Klopa koji godinama ne jaca vezni red. Tanko je ono..posebno mi je Keita nista posebno igrac..po meni je bio zajeb sto su lako pustili Vajnalduma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...