Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

48 minutes ago, Drug Crni said:

I za treci gol se moze reci da mu ide na dusu..nisam siguran da bi Ederson primio ono u svoj ugao..

Ok da, primio je gol u svoj kut, ali nije da je zaspao. Pratio je akciju dobro, postavljao se, ali ovaj je baš pogodio nevjerojatno. Strašan šut. Naravno, neki golmani bi to iščupali, ali ne bi njega krivio za taj gol. 

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se juce k'o vatrogasac na Grenlandu.

Pilo se u petak, jedva ustanem da gledam Spurse, kad ono 90 minuta nicega od strane Pevaca, na kraju primaju gol u zavrsnici potpuno zasluzeno gube utakmicu, Brajton je zajeban k'o kratko cebe. Toliko su se dobro branili da je Conte popizdeo i izveo i Dejana i Sona, probao sa Mourom i Bergvajnom, ali nista od toga. Doduse, Stivena je uveo (Sonija izveo) bas pred kraj, ali na 0-0. Trossard pogadja iz kontre i Brajton odnosi bodove. Naravno, nisam razocaran previse jer sam samo cekao neki epic kiks nakon niza dobrih partija i pobeda 😄  

 

Medjutim, znao sam da se ni Arsenal nece lepo provesti u Solak Townu, tako da se to potire 😄  Manca na krilima hattricka Cr7-a dosao do pobede i sada je trka apsolutno ludilo, kako za raspodelu mesta koje vode u LS, LE, LK, tako i za titulu uz medjusobne meceve koje ce neke od ovih ekipa tek da odigraju. Bas na noz i foto-finish. Sad ce i decenija onog cuvenog gola Aguera... Neverovatna zavrsnica...

 

 Siti sam pogledao prvo poluvreme, posle onog amaterskog poteza rezervnog golmana, izgubio sam volju. Odlucio sam da ne gledam drugo poluvreme i komsija me zvao da gledamo derbi na Areni --> 90min jedvaCekanja da se utakmica zavrsi... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Kao RVP nekada na Stamford Bridžu 😄 .

 

Ako nastupi Arsenalov sindrom (guranje igraca koji naprave nesto u jednom derbiju) bar da udjemo u top 4 da se ne nerviram zbog ulaska Robinovog duha u njega u jednom mecu 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

 

Ako nastupi Arsenalov sindrom (guranje igraca koji naprave nesto u jednom derbiju) bar da udjemo u top 4 da se ne nerviram zbog ulaska Robinovog duha u njega u jednom mecu 😄

Kad smo već kod duhova,kao da je Mesijev iz najboljih dana ušao u Džaku kod drugog gola.Vrhunska akcija.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sasha arsenal said:

Kad smo već kod duhova,kao da je Mesijev iz najboljih dana ušao u Džaku kod drugog gola.Vrhunska akcija.

 

Ne zelim da odam priznanje, dovoljno se suklja od utakmice do utakmice sto bi reko Andjus.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Otkad pratim Premijer ligu, najantipatičniji klub mi je Arsenal.

 

U suštini nebitan je poraz, bitan je TOP4 da se preživi ova sezona gde je Čelzi ozbiljno uzdrman zbog rata u Ukrajini.

Isti slučaj, od detinjstva nikako nisam mogao da ih svarim. A nije da sam tada bio neki ultra fan nekog drugog engleskog kluba ali Arsenal mi je uvek bio odbojan. 

Link to comment
Share on other sites

Dolazak Thiaga A. u Liverpul sam odmah video kao veliko pojacanje za Liverpul.

Bilo mu je potrebno mnogo vise vremena od ocekivanog da pokaze puni potencijal i u engleskom klubu i fudbalu..ni ceste povrede mu nisu pomogle. Medjutim,konacno je dosao na svoje. Ono sto on igra u poslednje vreme je cista poezija..bukvalno igra na najvisem nivou,pravi veliku razliku na terenu za svoj tim i neresiva je enigma i za najjacu konkurenciju.

Partija protiv Junajteda je samo visnja na vrhu torte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Dolazak Thiaga A. u Liverpul sam odmah video kao veliko pojacanje za Liverpul.
 

Mislim da je vecina tako mislila, jer je bio dokazan igrac u klubu renomea Bajerna.

 

8 minutes ago, Drug Crni said:

Bilo mu je potrebno mnogo vise vremena od ocekivanog da pokaze puni potencijal i u engleskom klubu i fudbalu..ni ceste povrede mu nisu pomogle.

Prva njegova sezona je bila izuzetno turbulentna i cudna za sam klub. Nije samo njegova povreda uticala na prilagodjavanje, vec i povrede saigraca. I pored povrede VvD-a tim je gurao dobro, medjutim do januara se ispovredjivalo pola startera i rol igraca, tako da je neminovno bilo da usledi raspad u situaciji gde ti vezni igraci krpe pozicije stopera. Samo koliko je razlicitih startnih postava izveo Klop tokom sezone je bio rekordan. Uz to sve PL je fizicki zahtevnija od BL, vidi se i sad poneki put da pored sve tehnicke potkovanosti Thiaga je spor (glavni razlog za to je kidanje acl-a vise puta) ili nema snagu  da sprovede svoju zamisao. Mislim na onaj njegov signature move, kad ima igraca na ledjima okrenut ka svom golu, a on umesto prijema lopte ili odigravanja iz prve spoljnom daje sebi for i izbacuje direktnog rivala iz igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thiago je pobednik, dečko ima više trofeja neko čitav Liverupl zajedno 😄 On je čitavu prvu sezonu propustio skoro zbog povrede, drago mi je da se vratio i mislim da će u narednih par sezona imati sličan uticaj na igru Liverpula kakav ima De Bruyne u Sitiju.

Edited by Haklberi
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mr clutch said:

Mislim da je vecina tako mislila, jer je bio dokazan igrac u klubu renomea Bajerna.

 

Da,ali secam se i sumnji.
Prva - dolazi u engleski fudbal koji je fizicki mnogo intenzivniji,igraju se jace odbrane itd. a on je "mekan" igrac
Druga - nece se uklopiti u Klopov fudbal/sistem igre. Klop trazi brzi fudbal,direktniji,sa vise presinga i tempa.

 

54 minutes ago, mr clutch said:

Uz to sve PL je fizicki zahtevnija od BL, vidi se i sad poneki put da pored sve tehnicke potkovanosti Thiaga je spor (glavni razlog za to je kidanje acl-a vise puta) ili nema snagu  da sprovede svoju zamisao.

Ne znam..meni on vec duze vreme deluje izvanredno na terenu. Odmah se to oseca i na planu samopouzdanja. A sve se,na kraju, vidi na terenu,u konkretnim potezima. Pasovi koji presecaju protivnicku odbranu na pola,pregled igre..kakvu je samo loptu dao maneu za treci gol protiv Cityja nedavno u FA Kupu..partija protiv Junajteda..

Meni,kao neutralnom gledaocu,deluje da je ovakva njegova forma bila poslednji deo mozaika koji je falio da potpuno izdominirate nad svakolikom konkurencijom - na & izvan Ostrva.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Haklberi said:

Thiago je pobednik, dečko ima više trofeja neko čitav Liverupl zajedno 😄 On je čitavu prvu sezonu propustio skoro zbog povrede, drago mi je da se vratio i mislim da će u narednih par sezona imati sličan uticaj na igru Liverpula kakav ima De Bruyne u Sitiju.

Nema sta istinski podvig uzimati trofeje sa Bajernom svake sezone. Skidam kapu.

 

NIje propustio celu sezonu, mozda oko 3 meseca, povredio se na tekmi sa Evertonom kad i VvD.

2 hours ago, Drug Crni said:

Da,ali secam se i sumnji.
Prva - dolazi u engleski fudbal koji je fizicki mnogo intenzivniji,igraju se jace odbrane itd. a on je "mekan" igrac
Druga - nece se uklopiti u Klopov fudbal/sistem igre. Klop trazi brzi fudbal,direktniji,sa vise presinga i tempa.

Mozda ostrvski punditi. Ali ipak je bio dokazan kao igrac i CL nivou, koji ipak jaci i od PL. Na Liverpulovoj temi se digao veliki hajp. Mislili smo da je bas ono sto nam fali u veznom redu punom fizikalaca. Kolega Sprivel kacio let aviona od Tiaga, a ja ga metnuo na avatar.

 

2 hours ago, Drug Crni said:

Ne znam..meni on vec duze vreme deluje izvanredno na terenu. Odmah se to oseca i na planu samopouzdanja. A sve se,na kraju, vidi na terenu,u konkretnim potezima. Pasovi koji presecaju protivnicku odbranu na pola,pregled igre..kakvu je samo loptu dao maneu za treci gol protiv Cityja nedavno u FA Kupu..partija protiv Junajteda..

Meni,kao neutralnom gledaocu,deluje da je ovakva njegova forma bila poslednji deo mozaika koji je falio da potpuno izdominirate nad svakolikom konkurencijom - na & izvan Ostrva.

Poslednje dve tekme su mu najbolje u dresu Liverpula, to je ono sto sam ocekivao od prvog dana, a mislim i vecina na forumu koji prate fudbal. Na poslednji pasus sam odgovrio iznad ovog kvota.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...