Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Fantasticna utakmica i lavovski posao Sitija protiv Celzija. Sterling je nekoliko puta probio odbranu maestralno, i iznudio bi i taj penal da nije bio ofsajd u jednoj akciji. Grealish je prevario i Viska koji je uzviknuo i 1-0, ali ipak ne, kada je Kepa nekako odbranio sut... jedina Celzijeva sansa je bila ona kontra ali je Ederson super istrcao i odbranio Lukakuu.. I opet bi tamno plavci izvukli i taj remi da nije bilo majstorije De Brujnea koji je bio silno motivisan da ih slomi...   Uzivao sam u utakmici, Siti igra na nekom visem nivou od drugih

 

Mec Tottenhama i Arsenala bice jako vazan zbog situacije na tabeli i svega, tako da mi je zao sto je odlozen.. 

Link to comment
Share on other sites

U prvom poluvremenu Spursi su imali 2 sklanjanja sa gol linija igraca Lestera, precku Kejna posle suta glavom nakon kornera, i jos puno ataka i akcija, ali eto Lester je iskoristio svoje sanse i vodio do samog kraja. Preokret je svakako cudesan i skidam kapu igracima i treneru na ovoj herojskoj i prekopotrebnoj pobedi (jos bez Sonnya) !  Za vikend gostovanje Celziju, idemo jako da rusimo rekorde Tuhela i Solskjera po neporazenosti nakon preuzimanja tima (Ole 12, Tuhel 10, a Konte je valjda trenutno na 9 prvih meceva bez poraza nakon sto je preuzeo trenersku stafetu). Stiveeen Bergvajn! 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Placaj Rice-a koliko treba, miljama ispred ovih neznalica McFreda.

 

Maguire je najgori stoper ikada. Koja je to panjcina

Taj isti Maguire deluje u najmanju ruku solidno kada igra za reprezentaciju, bas kao i  Shaw. Mislim da je problem u Unitedu, gde cak  Ronaldo ili Cavani cesto deluju kao panjevi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...