Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Džudo, Rvanje, Tekvondo, Karate) - Tokio 2020


Recommended Posts

17 minutes ago, BattleBender said:

Je l' ima neko neki stream za RTS, Eurosport... neki sajt sa linkovima za OI event-ove?
Ili neki servis za stream TV kanal-a...

U ofisu sam, hocu da mi idu neka cuda na drugom ekranu.

 

 

https://direct.stream2watch.sx/other-streams/

 

Probaj ovdje (scrollaj dolje za Eurosport). Valjda radi. Nadam se da imaš adblocker :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cilemile said:

 

Da. Danas je tijesno izgubila od Austrijanke, koju je isto tako tijesno pobijedila u polufinalu tog SP.

Jbg. Al bilo koja medalja u Judu je ogroman uspjeh s obzirom na ulaganja i masovnost tog sporta u Japanu i Francuskoj. Oni u osnovnim školama imaju Judo na tjelesnom. Tako da su dva zlata Kosova pravo čudo.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, BattleBender said:

Je l' ima neko neki stream za RTS, Eurosport... neki sajt sa linkovima za OI event-ove?
Ili neki servis za stream TV kanal-a...

U ofisu sam, hocu da mi idu neka cuda na drugom ekranu.

Za RTS imaš RTS planetu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Barbara Matić dobila repesaž, ide u borbu za broncu protiv Ruskinje Taimazove koja je na kraju polufinalne borbe doslovno pala u nesvijest od iscrpljenosti i sva izubijana, s jednim okom skoro potpuno zatvorenim jedva na nogama napustila tatami.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cilemile said:

Barbara Matić dobila repesaž, ide u borbu za broncu protiv Ruskinje Taimazove koja je na kraju polufinalne borbe doslovno pala u nesvijest od iscrpljenosti i sva izubijana, s jednim okom skoro potpuno zatvorenim jedva na nogama napustila tatami.

Kad je borba?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Kad je borba?

 

Zavisi o tome koliko će trajati borbe prije te, ali vjerojatno ne prije 12:30

 

Ako uopće bude borbe, jer je Ruskinja danas imala nekoliko produženih borbi i jedva je živa ostala. 

Link to comment
Share on other sites

Razlika medju osoba koje treniraju borilačke veštine i sa druge strane loptaška sranja, se oslikava u razlici izmedju Milice Mandić, humble karaktera, i ovog Buluta, nehumble drkadžije. 😄
Rušite te terena za ta loptaška sranja, šaljite decu makar i na aikido.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...