Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Tipicna "murinjovska" predstava u finalu. I pobeda. Svaka cast,iako mi nikada njegov fudbal nije bio mio.

Zaniolov gol je..je..bas pravi "sukerovski",tako je. :smiley53: Tako se Davor nadavao golova:frljoke i cuske sa mnogo osecaja..al' majstorski.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam gledao ovaj revans Borca ali sam neprijatno iznenadjen. Gledao sam prvu utakmicu i mogu reci da B36 nije uopste bio bezopasan, cak su mogli da postignu bar dva gola. A uopsteno se vidjelo da imaju plan igre i fizicki su sasvim dobro djelovali s obzirom da je tek pocetak sezone.

 

Veliki sok za Lalatovica ali morao je vidjeti da ekipa sa Farskih ostrva ima potencijal da ugrozi gol Borca i nije smjelo biti nimalo opustanja bez obzira na 2:0 prednost Borca iz prve utakmice.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dragan Mićić said:

Moja greska, Ovi su B36 a mi smo igrali sa IBV. To je onaj teren pored mora ako se secas. Branio im James sto je branio u Portsmautu. Ovde smo dobili 1 0 a tamo se secam crvenog onog Mihajlovica.

Kao sto kolega iznad rece to su Islandjani a i dobili smo ih 2:0 na Rajku 🙂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Don Juan changed the title to UEFA Europa Conference League
3 hours ago, Dragan Mićić said:

...........pa ko ono bese izbaci Hajduk Split prosle ili preprosle godine, to je isto blamcina.

Mislim da je Gzira sa Malte, ove što smo mi izbacili sa1:0 i 4:0 i sad opet igramo s njima....Hajduka su opleli 2019.

3 hours ago, Tri Korne Penal said:

2:0 je najopasniji rezultat  :classic_biggrin:

 

Da izvinite, j#bes ti i trenera i ekipu koja ispadne od Farana.  To samo govori o jačini/kvalitetu doticne ekipe i trenera...  Sramota je ispasti I izgubiti od amaterskih ekipa.

Danas svi igraju fudbal...:whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Lalatovic je ionako vodio samo ekipe koje su "predvidjene" da u ligi ostvaruju dobre rezultate - cim to prestane eto njega kako se zali da nema para, da se sve raspada i na kraju se pokupi i ode u drugi klub koji se gura. Bas mi je drago sto je izgubio, eto njega nazad sledece sezone u Cukarickom/TSC/Radnickom.

 

B36 Torshavn ima priliku da prodje i u 3. kolo jer igra sa Tre Fiori iz San Marina.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...