Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

2 hours ago, svi pjevaju said:

 

Namjerno sam napisao 20-ak jer, iako su u '00-ima dosta puta bili drugi (2 puta čini mi se i prvi), njihove igre u Europi su ih diskreditirale maksimalno. Popis blamaža je toliki da se treba koristiti skoro sve prste jedne i druge ruke da bi ih se izbrojalo. Baš blamaža. Oni i kad su bili drugi bili su 20-30 bodova iza Dinama a jedva ispred trećeg i četvrtog. Preletio sam malo, u zadnjih cca 25 sezona dvaput prvi, dvaput uvjerljivo drugi a sve ostalo ili jedva drugi ili između 3. i 5. mjesta. Od toga u zadnjih 9-10 sezona nijednom iznad trećeg mjesta. Generalno kad bi se zbrojili bodovi zadnjih 20 sezona, mislim da bi Hajduk bio na trećem mjestu sa nekih 200 bodova iza Dinama. Kao što rekoh, malo bolji HNL klub kad se sve (i uspjesi/blamaže u Europi) zbroji. Ali ok, znam da sam, da bih potpuno bio u pravu, trebao napisati zadnjih 10-ak godina.

Ne razumeš šta hoće Goldberg da kaže, to ima veze sa nekim teroijama kako treba Zvezda i Partizan budu prosečni da bi drugi bili bolji. Ali manimo sada to.

 

Mislim da pozicija na tabeli nije toliko ni bitna, da li su drugi, treći, peti....Ono što je bolno je da u evropi se blamiraju iz godine u godinu (izgubili su i od nekog sa Malte, ili me sećanje vara), ali još bolnije od toga da su organizaciono totalno propali i da je od Hajduka ostala samo boja dresova i ime kluba. Kako jedan klub sa tolikom tradicijom, je uspeo da padne na tako niske grane, je žalosno.

Još  sam čuo da im navijači u potpunosti upravljaju klubom i da se ne zna ko pije i ko plaća...Ne znam, meni je tužno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Upravljaju klubom tako da su vlasnici 26% dionica i imaju pravo sudjelovati u odlučivanju. Grad Split je vlasnik 65%, ostalo su mali dioničari. 

 

Druže,možeš li ako imaš neke informacije napisati koliki su budžeti Dinama,Osjeka,Rijeke i Hajduka ?

Ne mora baš tačna cifra,onako okvirno...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mare80 said:

 

Druže,možeš li ako imaš neke informacije napisati koliki su budžeti Dinama,Osjeka,Rijeke i Hajduka ?

Ne mora baš tačna cifra,onako okvirno...

Dinamo ima oko 50M ja mislim. Za ostale stvarno ne znam, ali da moram pogađati rekao bi barem 3x manje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2021 at 3:18 PM, Don Juan said:

Ne razumeš šta hoće Goldberg da kaže, to ima veze sa nekim teroijama kako treba Zvezda i Partizan budu prosečni da bi drugi bili bolji. Ali manimo sada to.

 

Hajde bez uhodjenja i bespotrebnog pominjanja da ne bih poceo da prijavljujem postove.

 

Dakle, u hrvatskom prvenstvu Hajduk nije drugi jer nema hrvatske verzije tsca, radnickog, vojvodine, cukarickog i drugih "treci smo a to je kao da smo prvi" klubova, tu su Osijek i Rijeka, a i Sibenik koji je mogao da uzme 7 bodova ucesniku 1/4 finala LE.

 

Po meni je to mnogo bolji scenario i liga koja daleko vise zasluzuje da se prati, ali ostavljam vama konzervama da pratite do smrti dva kluba koji se smenjuju na prvom i drugom mestu u zavisnosti ciji je lobi jaci.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

ali ostavljam vama konzervama da pratite do smrti dva kluba koji se smenjuju na prvom i drugom mestu u zavisnosti ciji je lobi jaci.

I posle ćeš ti da prihavljuješ 🤣🤣🤣🤣.

 

Čuj konzerve. Pa daj neko bolje poređenje makar.

 

Ti stvarno misliš da si tolilo bitan i da su tvoji stavovi toliko bitni da bi bio predmet uhođenja 🤣.

 

Odrasti mali veseljače.

On 8/1/2021 at 3:39 PM, Bugl Khan said:

Upravljaju klubom tako da su vlasnici 26% dionica i imaju pravo sudjelovati u odlučivanju. Grad Split je vlasnik 65%, ostalo su mali dioničari. 

Pa to je drugo. Ovi naši imaju 0%, pa skoro kao da su većinski vlasnici.

Hoću da kažem da ima formalno i neformalno upravljanje, a nekada je ovo drugo mnogo važnije na Balkanu.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ti stvarno misliš da si tolilo bitan i da su tvoji stavovi toliko bitni da bi bio predmet uhođenja 🤣.

 

Odrasti mali veseljače.

 

Pa ocigledno tebi jesam bitan jer me pominjes dok odgovaras drugom clanu foruma. A ocigledno je i da ne mozes bas da svaris tudja misljenja bez da pokuvasas da ih ismejes, sto je odbranbena reakcija.

 

Drzi se ti svojih stavova, LLSL i vecnog dvoboja za 1. i 2. mesto sa kojim se ni malo niti slazem niti ih razumem i ostavi se pominjanja mog nicka.

 

U suprotnom, da, prijavicu te, kao i sve "veseljake" koji vole snsovski da oboje korisnike foruma tipa "ne razumes ga, ovaj je lud, veruje u teorije zavere, sve sto on napise je plod toga".

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

 

U suprotnom, da, prijavicu te, kao i sve "veseljake" koji vole snsovski da oboje korisnike foruma tipa "ne razumes ga, ovaj je lud, veruje u teorije zavere, sve sto on napise je plod toga

Aman. Prijavi veseljače. Prijavi.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Juan said:

..................

 

19 minutes ago, goldberg said:

..................

 

Moderacija iskreno očekuje da ćete ovaj minorni sukob ostaviti iza sebe. Ako postoje neki veći problemi (u bilo čemu), možemo ih rešiti preko PM. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam propilicno siguran da Psiholjubova Vojvodina nece odigrati 3+ utakmicu ove godine.

 

Imaju dobrog golmana, brane se sa 9 igraca protiv svih, u napadu nemaju nista sem ako Covic zvizne neku sa 20 metara.

 

Doduse nije samo do Psiholjuba, tanak je to sastav.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Hamarbi ima manje bodova i od Cukarickog, pa ni ne cudi ovakav rezultat.

 

Doduse i ovo je neki blagi pomak u odnosu na razne Gabale i Gredige protiv kojih su ispali. Opet, sve je ovo nebitno jer kod nas nema kluba kojima je neka srednjorocna ambicija ulazak u grupe. Najbolji primer je Radnicki iz Nisa koji je posle drugog mesta (sto je istorijski rezultat u LLSL) rasprodao tim, doveo balvane i ispao u 1. kolu.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Juan changed the title to UEFA Europa Conference League

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...