Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

Neshvatljivo mi je da odigraš katastrofalnu utakmicu i da kažeš sve je otvoreno, još se igra.

Pričam o treneru FK Vojvodine. Sutra kada ispadnu biće nijanse su odlučile i nismo imali sreće. 

Link to comment
Share on other sites

Izvor Mocart..

I to je Liga konferencija - brojeve "oprala" kiša, igrači ih dopisali ručno.

Zanimljiva scena na utakmici poljskog Rakova i ruskog Rubina...

Dresovi novi, tek "ispod čekića" kako se to kaže, ali kvalitet očito sporan. Veoma sporan. Malo kiše, malo znoja i - gde su vam brojevi?! Dosetili se na poluvremenu fudbaleri Rubina iz Kazanja da reše problem tako što će ručno da dopišu svoja imena i brojeve, ali sudiji se to baš i nije svidelo. Pretio je gostima čak da izgube službeno (0:3), ali na kraju su ipak stigli novi dresovi...

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

Trpeo sam i Aciku, i "Enke je povredjen" Mijaljevica, i Straju, ali ovaj idiot sto prenosi je najveca blamaza RTSa. Odvratan je, jebalo ga ajmo momci i urlanje kad lopta predje na protivnicku polovinu. Najgori komentator otkako je sveta i veka. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Trpeo sam i Aciku, i "Enke je povredjen" Mijaljevica, i Straju, ali ovaj idiot sto prenosi je najveca blamaza RTSa. Odvratan je, jebalo ga ajmo momci i urlanje kad lopta predje na protivnicku polovinu. Najgori komentator otkako je sveta i veka. 
Milos Milicevic? Veruj mi da ima i gorih. Onaj sa RTS-a sto komentarise utakmice Czv je neverovatan. Mislim da se zove Nemanja Matic. Da radi radio prenos covek bi pomislio da Czv igra viktoriju. Ili konkretno prekjuce kad je usao Gavric usledio je komentar: "konacno Gavric". Da neko ne zna igrace pomislio bi da ulazi neki game changer tipa Mesi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alek The Great said:

Milos Milicevic? Veruj mi da ima i gorih. Onaj sa RTS-a sto komentarise utakmice Czv je neverovatan. Mislim da se zove Nemanja Matic. Da radi radio prenos covek bi pomislio da Czv igra viktoriju. Ili konkretno prekjuce kad je usao Gavric usledio je komentar: "konacno Gavric". Da neko ne zna igrace pomislio bi da ulazi neki game changer tipa Mesi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Brate to je taj, na rts gledam

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Alek The Great said:

Milos Milicevic? Veruj mi da ima i gorih. Onaj sa RTS-a sto komentarise utakmice Czv je neverovatan. Mislim da se zove Nemanja Matic. Da radi radio prenos covek bi pomislio da Czv igra viktoriju. Ili konkretno prekjuce kad je usao Gavric usledio je komentar: "konacno Gavric". Da neko ne zna igrace pomislio bi da ulazi neki game changer tipa Mesi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Cuka daje gol on skače hajmo momci i naravno odmah gol na drugoj strani. Ali meni je najgori onaj sa Arene, Radojicic tako nesto toliko pristrasan kad igra Partizan da sam znao da ugasim ton. Malo o tekmi, bas razočaran revansom,ali volim kad vidim ovoliko mladih momaka,  strelac četvrtog gola ima 17 godina, ovaj Amo 19, bas ozbiljan posao tamo radi Milojević.

Link to comment
Share on other sites

Cuka daje gol on skače hajmo momci i naravno odmah gol na drugoj strani. Ali meni je najgori onaj sa Arene, Radojicic tako nesto toliko pristrasan kad igra Partizan da sam znao da ugasim ton. Malo o tekmi, bas razočaran revansom,ali volim kad vidim ovoliko mladih momaka,  strelac četvrtog gola ima 17 godina, ovaj Amo 19, bas ozbiljan posao tamo radi Milojević.
Ako mislis na Ivana Radulovica nisi u pravu. Jeste on navijac Partizana, ali je poprilicno objektivan. Doduse, uglavnom komentarise Partizan. Zna on bas dobro da kritikuje. Jedno vreme je imao pik na Sumu, negde u vreme kad je ovaj dosao.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alek The Great said:

Ako mislis na Ivana Radulovica nisi u pravu. Jeste on navijac Partizana, ali je poprilicno objektivan. Doduse, uglavnom komentarise Partizan. Zna on bas dobro da kritikuje. Jedno vreme je imao pik na Sumu, negde u vreme kad je ovaj dosao.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Da na njega, možda,  nekoliko puta sam gledao Partizan sa njim kao komentator i nije mi se dopalo, pogotovo oko nekih situacija kad je penal npr. Ali mozda nisam gledao dovoljno tako da mozda i grešim oko njega.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Juan changed the title to UEFA Europa Conference League

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...