Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

imo najveci problem je njihov lako cemo stav gde su mislili da je samo dovoljno da se pojave i uzimaju zlato. svi ovi igraci su tempirali formu za maj/jun i sada je tesko opet uci u fazon i ozbiljno shvatiti pripreme i protivnike. ovaj poraz ce im mozda i dobro doci, bolje sada nego u cetvrtfinalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će sve doći na svoje. Adebayo i Green mogu da preuzimaju sve, a nisu uopšte laki za riješiti na postu. Danas su jednostavno igrali protiv selekcije koja ima par kiklopa na rosteru, tu su donekle izgubili bitku u reketu. Ne bih rekao opet da je to glavni razlog poraza. Biće prije da je do loše igre u napadu. Durant je isječen faulovima, posle nije mogao da pronađe ritam. Meni je ovo i dalje brutalan roster, dovoljno dobro izbalansiran. Mnogo bolja ekipa nego prije dvije godine na SP.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naleteh i ja, i to baš malopre, na neki rumor da igračima malo smeta što Greg forsira Spurs offense te da im to ne odgovara. Protok lopte je trenutno praktično nepostojeći, malo je bolje kada Džru preuzme ili Grin. KD, Dejm, Tejtum, Buker, Lavin - svi kada se dočepaju lopte gledaju samo kako će završiti 1 na 1. Da su izašli sa stavom da će im Francuzi skinuti donji veš - i to je istina... 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da Slovenci imaju malo bolji procenat za tri poena, mnogo su sutnuli a i dosta su pogodili za tri poena.

 

Ajde sto je Luka dao manje od pola , nego sto su i drugi suterski raspolozeni. Samo Cancar i Blazic nisu u elementu. Istina je da zahvaljujuci Luki imaju preko 20 poena razlike.

 

Argentnci sa druge strane 12% za 3, ali to su uspeli na druge nacine da iskompenzuju. Malo su stali u drugoj cetvrtini, to stoji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo postaje ruzno.

Dobra stvar za Slovence je sto je ostatak ekipe neverovatno kompatibilian sa Lukom. Bekovi su svi brzi, odlicni suteri, nikome ne treba lopta da bi bio koristan, a opet svako moze neko da iskreira kada Luka nije na terenu ili kada prosledi loptu. Mnogo su dobri, a zbog velike sportske drskosti i pobednickog mentaliteta ja se ne bih zacudio ni da budu konkurentni za zlato. Sa ovakvim Lukom sve je moguce.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Del Piero said:

Ovo postaje ruzno.

Dobra stvar za Slovence je sto je ostatak ekipe neverovatno kompatibilian sa Lukom. Bekovi su svi brzi, odlicni suteri, nikome ne treba lopta da bi bio koristan, a opet svako moze neko da iskreira kada Luka nije na terenu ili kada prosledi loptu. Mnogo su dobri, a zbog velike sportske drskosti i pobednickog mentaliteta ja se ne bih zacudio ni da budu konkurentni za zlato. Sa ovakvim Lukom sve je moguce.

 

 

Tobi isto pun pogodak. Radi sve što treba - dominantan su skoku, može da odigra p&pop.

Just now, orionbre said:
5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:
Ko su ove ojebine sto sude? Kakvi idioti majko draga. 

I ja sam se odvikao od fiba takmicenja i njihovih sudija

 

Srećom u NBA ove sezone bilo vrhunsko suđenje... :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...