Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

Nista cudno za Furnijera, OL i SP su mesta gde se on i Mils sete kako se igra kosarka i budu nezaustavljivi. Fali im Sruder, koji se takodje u FIBA takmicenjima pretvori u Derika Rouza u svom prajmu.


Elem, sto se nas tice, tesko bi mi ovde do medalje bez Jokica. USA, Francuska, Spanija, Slovenija su svakako jace od nas, a tu su i uvek neugodne Australija i Argentina sa kojima se moras dobro posibati da ih dobijes, pa i ta Italija. Opet, i sa Jokicem bi bili tu granicni za medalju, bez njega smo blizi ovom donjem domu ekipa. 


Slazem se i za Amere da nisu poslali bas najkompatibilniji tim, ali kad se Durent zapali, nece se niko vise nista pitati.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Pa ovo si bas pausalno za putovanje rekao, jer je on pre OI igara rekao da se on pita ne bi isao na OI zbog silnih restrikcija ( ima intervju ili podkast na nova.rs YT kanalu gde je do detalja opisao restrikcije, udaljenost itd).

 

Ne mislim samo na ove OI, vec generalno. Memedovic je pricao o tome u podkastu kod Galeba kako se oni bukvalno otimaju ko ce da ide na velika takmicenja. Inace je sportska redakcija RTS najveci skup lezilebovica i sinekurista ikad u ovoj zemlji, a nije da nemaju konkurenciju. To znam, jer sam jeo taj lebac. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inače moj posao iz snova bi bio sportski komentator na rtsu. Ne prenosis više od 20 tekmi godišnje osim u slučaju nekog velikog sportskog događaja preko leta. A ne verujem da im je mala tupla. Sportski komentatori im imaju slobodnog vremena na pretek. Ako nemaš dovoljno para mogao bi dodatno da praviš keš zbog viška slobodnih dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ne mislim samo na ove OI, vec generalno. Memedovic je pricao o tome u podkastu kod Galeba kako se oni bukvalno otimaju ko ce da ide na velika takmicenja. Inace je sportska redakcija RTS najveci skup lezilebovica i sinekurista ikad u ovoj zemlji, a nije da nemaju konkurenciju. To znam, jer sam jeo taj lebac. 

Otkad je umro ludi Korac,od koga je u pauzama tirada o Jusi i Isinbajevoj nesto moglo da se cuje o atletici, tamo nema nikog ko se iole razume ili prati tendencije i razvitak nekog sporta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jel to ide tekma?

 

---

also sprach kevin:

 

“Our adjustment is just, make more shots,” Kevin Durant said. “We have the best talent in the world on the team. It’s a make-or-miss game that dictates a lot of what you do on the floor. Just be more efficient with making our shots and we’ll be in good shape.”

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ameri osvajaju, kakva sila. Cak im i McGee prenosi loptu i zavrsava

 

miki, igraju protiv irana. ja isklju;io nakon 2 minuta negledanja.

 

na stranu što bi bilo normalno da osvoje, nego, gde nađe baš ovu tekmu

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oubrevo. said:

 

miki, igraju protiv irana. ja isklju;io nakon 2 minuta negledanja.

 

na stranu što bi bilo normalno da osvoje, nego, gde nađe baš ovu tekmu

 

Kaze komentator predvidjao sam uzbudljiv mec 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

miki, igraju protiv irana. ja isklju;io nakon 2 minuta negledanja.

 

na stranu što bi bilo normalno da osvoje, nego, gde nađe baš ovu tekmu

Vicesampiona Azije skoro pa duplom razlikom, to nije mala stvar. Ovo je kaznena ekspedicija, nezaustavljivi su.

 

Samo da im ne naidju Francuzi, Spanci i onaj mali iz Slovenije i mirni su😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drakaris said:

Jedva dobiše ovo Australci. Kada vidim kako igraju ove dve ekipe, baš se pitam zbog čega Slovenija ne bi bila 3-4 favorit. Luka je ipak Durent-Bron nivo.

Meni ovo bas upada u oci. Nesumnjivo decko ima to nesto i stvarno je fenomenalan kosarkas ali nivo KD i Lebrona o kome pricas se dostize kroz godine i godine fenomenalne igre a Luka ima jos posla pred sobom da bi dosao do tog nivoa.

 

Cisto da ne bude zabune, pricam o nivou koji Lebron vec 15+ godina prikazuje a KD 10+ godina, na obje strane parketa uz osvajanje sto indivualnih tako i timskih priznanja. Luka je tek tu nekoliko sezone ali svakako da je ovo vec sad na zavidnom nivou.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...