Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

meni je glavni utisak "seljacka" igra i ponasanje fudbalera crvene zvezde.

oni faulovi, udaranje i povlacenje sa ledja, pa to je bilo zabranjeno u beogradskoj zoni pre 40 godina. moglo je da prodje u prvoj beogradskoj i medjuopstinskoj ligi.

sramota.

bolji tim je pobedio, jasno kao dan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, pavijan2 said:

meni je glavni utisak "seljacka" igra i ponasanje fudbalera crvene zvezde.

oni faulovi, udaranje i povlacenje sa ledja, pa to je bilo zabranjeno u beogradskoj zoni pre 40 godina. moglo je da prodje u prvoj beogradskoj i medjuopstinskoj ligi.

sramota.

bolji tim je pobedio, jasno kao dan.

Bolji tim su bili u Danskoj, ovde su imali igraca vise od 12. minuta do 95. i po meni nista nisu pokazali. I pritom su dali pogodak zbog Kanginog odbitka bukvalno, jer da je nije dirao zavrssila bi u rukama golmana. O seljackim potezima se moze raspravljati. Rekao bih frustracije jer je sve krenulo naopako u desetom minutu, i sve sto je pripremano za tu tekmu je palo u vodu. Potom jos tri brza kartona, ne pamtim da smo imali takvo sudjenje. Crveni je cist, da se razumemo. Ali broj kartona posle... 

 

Vidis, meni je takodje bilo neverovatno kako Danci sa igracem vise u celoj utakmici kradu vreme i valjaju se. Ali jbg, ono juce je bilo gotovo vec u 12. minutu. 

 

I Deki se pogubio, reagovao je bas kasno. 

 

O gadjanju... Klub tu ne moze mnogo. Problem mora da krene da resava drzava, a to se naravno nece desiti. 

 

Jos jednom je juce potvrdjeno kakve neznalice imamo u klubu. Toliko promasaja u prelaznim rokovima je neverovatno, pa po teoriji velikih brojeva mora nesto da se ubode. Kod nas to nije slucaj. Risairo, Dioni, Falko, Bakajoko... Tragedija naseg kluba.

Dragovic(Deda) i Katai (Tea Katai) nisu njihova zasluga. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Inace, navijacka grupa kaze da je predmet bacen sa zapadne tribine.

 

3 hours ago, Perkos2 said:

I jeste najblize da se pogodi neko dole na terenu sa zapadne tribine

Ja ne videh da je bilo ko sa zapada sišao u donji deo tribine i bacio nešto. Letelo je sa severa sa svih strana. Prvi je izašao sudija koji he bio sa istočne strane. Njega su prvog vređali i gađali ali ga nisu pogodili. Čak su i klinci koji su vraćali lopte prišli tunelu i psovali sudije.

 

Sramotno suđenje i još sramotnija reakcija na isto.

 

Sudije iz komšiluku nas ojadiše ove sezone, rumun, mađar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Redstar0356 said:

cik da vidimo uefu da l ce smeti opet nekog da posalje da nas ojadi 

 

Pa neće ga UEFA ni poslati ako nam pre toga rebne neku suspenziju od godinu-dve ...

Nema Evrope,nema nepodobnih sudija,nema sekiracije .... genijalna taktika ... 😄

 

smart-thinking.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

 

Ja ne videh da je bilo ko sa zapada sišao u donji deo tribine i bacio nešto. Letelo je sa severa sa svih strana. Prvi je izašao sudija koji he bio sa istočne strane. Njega su prvog vređali i gađali ali ga nisu pogodili. Čak su i klinci koji su vraćali lopte prišli tunelu i psovali sudije.

 

Sramotno suđenje i još sramotnija reakcija na isto.

 

Sudije iz komšiluku nas ojadiše ove sezone, rumun, mađar.

Tunel u koji ulaze posle utakmice je mnogo blizi jednom delu zapada nego bilo kome sq severa. Nisam pratio da li se ko spustao u prve redove ali je mnogo lakse sa zapada pogoditi pomocnog trenera i i bilo kog dole na terenu. Za kaznu je to nebitno posto ce nas sigurno zestoko kazniti ali ni jedna tribina na stadionu nije izuzetak kad su u pitanjuse kreteni koji gađaju na teren. Tako je i na kosarci, mnogo puta sam video kako se gađa sa svih strana a ne samo iz "kopa".

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Perkos2 said:

Tunel u koji ulaze posle utakmice je mnogo blizi jednom delu zapada nego bilo kome sq severa.

 

Netacno.

 

Kad idem na sever (ako nisam na istoku, porodicno, ili zapadu, sto je retko) onda uvek idem na taj deo severa, poslednji sektor uz zapad. Taj sektor je malcice blizi tunelu nego najseverniji deo zapada. Ajde da kazemo da su i podjednako udaljeni, ali sigurno nije deo zapada mnogo blizi. 

 

Uostalom, vidi sliku, belo je zapad a crveno je sever. Izmedju je ograda.

 

image.thumb.png.803471be2393ba9c22b38d8fd9df2cf4.png 

 

 

Nebitno je odakle je dosao predmet koji je pogodio ljude, gadjalo se najvise sa severa a ne sumnjam da je poletelo nesto i sa zapada. 

 

Sad se kao sever pere od tog incidenta a oni bacili 1000x vise predmeta? Ma vazi... Sve su to idioti i nema nikakvog opravdanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad vec stavljas sliku samo obrati  paznju odakle se svi ucesnici utakmice krecu prema tunelu. No slozili smo se da je kretena na svim tribinama i da se gađe bez pardona. Sto je najgore taman je to lepo doslo u prvi plan da se slučajno ne zapitamo zasto nam tri skupo placena pojacanje sede na klupi i be doprinose ni minimalno kad uđe na teren. Da li su zato krivi navijaci,sudija, korona, forumaši ili poznati kriminalni dvojac i njihov poslusnik na mestu trenera.

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Inace, navijacka grupa kaze da je predmet bacen sa zapadne tribine.


Кога боли qрац са које је трибине дебил то је обично спиновање. Ево нека се фрајери сложе да се сваки пут идентификује онај због кога иде казна клубу!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Lakijem, klub koji ne sme da se obracuna sa huliganima u zemlji koja 'nema snage' da se obruna sa huliganima/dilerima kojima je pusteno da seku glave sve dok se nisu zamerili Vrhovnom, zasluzuje sve sto ga snadje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Tunel u koji ulaze posle utakmice je mnogo blizi jednom delu zapada nego bilo kome sq severa. Nisam pratio da li se ko spustao u prve redove ali je mnogo lakse sa zapada pogoditi pomocnog trenera i i bilo kog dole na terenu. Za kaznu je to nebitno posto ce nas sigurno zestoko kazniti ali ni jedna tribina na stadionu nije izuzetak kad su u pitanjuse kreteni koji gađaju na teren. Tako je i na kosarci, mnogo puta sam video kako se gađa sa svih strana a ne samo iz "kopa".

Jbg, bio sam na zapadu, 2 sektora od severa i ostao još 15 minuta posle kraja utakmice. Znam šta sam video. Nije bitno šta je bliže nego šta se desilo. Uostalom sudije su se kretale ukoso sa sredine terena prema tunelu. Borjan ostao da sprovede dance do tunela da ih ne bi gađali.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Mislim da cemo posle ovoga od sinoc odmoriti od uefa takmicenja na neko malo duze vreme, par sezona bar.

 

Nije da to zelim, ali se uopste ne bih cudio. Jebiga, precesto smo se izvlacili sa blagim kaznama, ovo je granicni slucaj kad neko moze da pogine.

 

Mislim da je samo Skenderbeg izbacen iz UEFA takmicenja, a i to zbog namestanja rezultata (kao da samo oni namestaju, ali to je druga tema).

 

Nema skoro nikakve sanse da izbace bilo koji klub koji je trenutno u grupi LS/LE/LC iz takmicenja, to bi zaista bio presedan.

 

Prazne tribine se vec mogu ocekivati, novcana kazna svakako.

 

Sto se tice meca, verovatno bi dobili da Degenek nije onako glupo zaradio crveni karton. Sve ostalo je nebitno, mogao je sudija da sudi i ovako i onako, mi ni sa najboljim sudjenjem ne bi prosli dosta bolje (osim navlacenja pa da i njima daju neki crveni).

 

Sad dolazimo u paradoksalnu situaciju da je bolje da budemo 3. nego 2. jer u potonjem slucaju najverovatnije zavrsavamo svoj put u 1/16 finala LE, do nam se u slucaju 3. mesta otvara da dodjemo do samog kraja LC ako budemo imali srece.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Knipex said:

Jbg, bio sam na zapadu, 2 sektora od severa i ostao još 15 minuta posle kraja utakmice. Znam šta sam video. Nije bitno šta je bliže nego šta se desilo. Uostalom sudije su se kretale ukoso sa sredine terena prema tunelu. Borjan ostao da sprovede dance do tunela da ih ne bi gađali.

Ja sam pisao da je logičnije da su pogođeni sa zapada zato sto je blize, ako si bio tamo i video da niko sa zapada nije gađao onda ostaje da ti verujem da je bilo tako. Ja sam izasao skoro istog sekunda kad je sudija svirao kraj a  i bio sam na istoku.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manoly said:

Zna li se da li postoji razlika u bodovanju prolaska u nokaut fazu Le i Lk? 

To jeste od znacaja u nasem slucaju.

Prolazak u nokaut fazu EL donosi 5 poena za prvoplasiranog u grupi, odnosno 2 poena za drugoplasiranog. Svako sledece prodjeno kolo donosi dodatni poen. Ovo se sve odnosi na nacionalni koeficijent. Sto se klupskog tice, poen se dobija za svaki krug pocev od cetvrtfinala.

 

LK donosi 2 bonus poena pobedniku grupe i 1 poen drugoplasiranom za nacionalni koeficijent. I jos po poen za polufinale i finale. Ne znam da li ce se dobijati ista za klupski koeficijent.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...