Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

12 minutes ago, Crni Bombarder said:

"Nacuo" sam da nam je stadion suspendovan za naredni mec LE; sa Ludogorecom izvan "Marakane".
Potvrda/demanti,zna li neko vise o ovome?

Kude bi mogli da nas posalju i ako je takva kazna hoce moci da bude bilo kakve publike?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ne znam,Manojlo,zato i pitah za potvrdu ove "informacije". Za sada je to verovatno samo abar i voleo bih da se pokaze kao netacan. 

Jasno, s tim da cemo bez publike gotovo sigurno ostati plusnozbiljna novcana kazna, a to seljakanje mi nesto ne deluje realno, mada smo uvek pod budnim okom i mozds je doslo vreme i za tako nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od Surdulice, mada i pre toga, al se tad rezultatski videlo - kola krenula nizbrdo i sad nema nazad, kao sto sam.i ocekivao potpuni raspad tek sledi, posebno u jsl ali u jevropi.

Mister dr Deki bice oznacen kao glavni (jedini) krivac, al tako mu je kad sadi tikve sa djavolom.

Link to comment
Share on other sites

I meni nije jasno zasto Kange nema i za sta ga cuvaju. Lep sut Stanica na kraju, ali je klinja odigrao lose poluvreme, stegnut i uplasen. Nemamo sredinu terena. Nemamo ni odbranu, dobro smo prosli sa samo jednim golom u mrezi, onaj Mrkaic je promasio dve mrtve sanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, n4l1m said:

stoka prvo razbije lobanju coveku, pa onda satro brz oporavak..

more mrsh u picku materinu stoko raspala

 

Verovatno ocekuju da im se izvini sto su ga pogodili (kad izadje iz bolnice).

 

Sanjam da npr. Dragovic, na poziv Gobeljica i Borjana da kleknu pred stokom na kraju utakmice, pokaze 2 srednja prsta i odseta u legendu, tj. u svlacionicu.

 

edit: Kanga nije ni na klupi, masala

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...