Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovaj kreten od mrkele i kad kaze jednu da valja mora drugom da je poništi. Podizanje glasa zbog loseg odnosa sudija je u redu ali kome treba prozivanje Piksija? Kako to Piksi ruši kvalitet Zvezdinog tima. Mozda nam je on preporučio Falka,Dionija, Bakajoka, Rišarija ili su to mrkelini promasaji?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dakle ovde je bilo samo pitanje crveni ili ne. A sudija nije svirao ništa. Pa, opet ponavljam, koji će nam kurac VAR?
Ako pitaš pojedince među vazda objektivnim grobarima hvala Bogu što je VAR uveden da se stane na put našim krađama, poput prethodne situacije kada je Dragović ničim izazvan udario glavom igrača Vojvodine u nogu. I još drznik očekuje penal umesto da bude srećan što zbog takvog starta nije dobio crveni...
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Martin Mystere said:
1 hour ago, Don Juan said:
Dakle ovde je bilo samo pitanje crveni ili ne. A sudija nije svirao ništa. Pa, opet ponavljam, koji će nam kurac VAR?

Ako pitaš pojedince među vazda objektivnim grobarima hvala Bogu što je VAR uveden da se stane na put našim krađama, poput prethodne situacije kada je Dragović ničim izazvan udario glavom igrača Vojvodine u nogu. I još drznik očekuje penal umesto da bude srećan što zbog takvog starta nije dobio crveni...

Nije problem da sudija pogreši, problem je da imaš jeziv start koji je mogao da bude koban za Dragovića, i praviš se lud. Pa ajde da zaštitimo etiku i pravila igre i da pre svega zaštitimo igrače. Ništa drugo. Ako sudija ne vidi, pa zašto imamo VAR, koja je svrha postojanja istog? 

Nije bitan penal, mi smo meč dobili, ali je bitno da se iz principa insistira da se ovo izgura do kraja, pošto će biti totalno nebitno da li će na kraju prvenstva prva biti Zvezda ili Partizan, ako se dopušta kik-boks koji nekome može zajebati i zdravlje i karijeru.

Dragović je najznačajniji strani igrač koji je došao u Srbiju još od Belodedića, pa dajte zaštitite ga koliko možete, i zbog njega i zbog onih koji možda razmišljaju da pođu njegovim putem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Liska Manjina said:

Drago mi je da je smo oštećeni i da smo pobedili uprkos toj krađi. Takođe mi je drago da se komšijama svira svašta, ako kad osvojimo titulu barem neće moći prditi da su pokradeni.

 

Nadam se da se ne ljutiš što sam ti malo korigovao komentar. A za ovo drugo, pa kad je to njih ometalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Prijatelj Mitar said:

Mrkela i kao igrac a i sada kao "sporcki funkcioner" nije sposoban Piksiju ni kopacke da ocisti.

Jedan od nacina uvlacenja u guzicu najvernijima je pljuvanje Piksija. Drkeli se sve oprasta, kao i Terzinju, samo da raspale po Piksiju. Stoka bi pre progutala Bjekovica u Zvezdi nego Piksija.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Naravno da ce da pljuju po Piksiju posto nikad ne mogu da dostignu njegovu karijeru. A ko ima dil sa ološem iz kluba naravno da ce da padne na njihovu prozivku

 

Нема то везе са Пиксијевом каријером већ чачкањем групе за вријеме председниковања и Џајом. А ова говна из управе се накачила на ту причу чувајући своју гузицу.

 

Иначе Пикси је тешка циганштура за све њих, неки дан на опаску новинара "да имамо могућност за СП" одговара "Каква могућност, морамо да идемо на СП како знамо и умемо!".

Е тако размишља прави циган и Звездина звезда! Ово данас све говна од људи, дунстери и 3,14чкетине.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi imamo ozbiljan problem da cim nam neko predje pola terena, to je ozbiljna sansa za rivala. Ironicno sto je Sanogo juce bio dobar u napadu, ali ja ne znam gde je on stajao kad ovi napdaju. Bukvalno cim predju pola, ispred njih samo stoperi stoje. Isto vazi i za Stanica, meni se on svidja, vidi se talenat, ali ne znam dal on trkacki moze da odigra osmicu kod nas.

 

Vosa odigrala dobru tekmu, dosta bolje nego na Marakani kad su uzeli bod. 

 

Inace, Veljko Simic za tri godine u CZ nikog nije presao 1 na 1, ali naleteo je na Erakovica i to mu je poslo za rukom. Mada, Pankov je neprevazidjen. On verovatno nije bas tolko los igrac, ali nije za klupu u Zvezdi, a ne da igra ovoliko. Gajic neprepoznatljiv. On prosle godine i nije bio los, ove skandalozan. 

 

Odgledah konf, nerealno kakva pitanja postavljaju, ne samo Stankovicu, nego uopste koji je to nivo ne znam, il su pitanja glupa il su podjebavacka.

 

Cudi me da Petric nije dobio crveni posto je odbranio penal Rikardu, ne sme se to. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Константин said:

 

Нема то везе са Пиксијевом каријером већ чачкањем групе за вријеме председниковања и Џајом. А ова говна из управе се накачила на ту причу чувајући своју гузицу.

 

Иначе Пикси је тешка циганштура за све њих, неки дан на опаску новинара "да имамо могућност за СП" одговара "Каква могућност, морамо да идемо на СП како знамо и умемо!".

Е тако размишља прави циган и Звездина звезда! Ово данас све говна од људи, дунстери и 3,14чкетине.

 

Ima veze i sa karijerom posto nikako da neko ko je bio uspešan u zvezdinom dresu a i nakon toga bude u rukovodstvu kluba. Nema Vidica, Jugovica, Zigica, i jos puno zspesnih ali su zato tu maza, negic, mrkela i jos po koji šibicar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se secate dok je Piksi bio na celu kluba javno je u vise navrata govorio da zeli da raskrsti sa menadzerskim kombinacijama i igracima u klubu, pa je to verovatno nekoga zabolelo. Podsetio bih da je u to vreme na celu FSS bio Terzic i pominjalo se da je on upleo prste u Piksijev odlazak. Svi ovi dunsteri posle njega zajedno ne vole Zvezdu ni 10 posto koliko je voli Piksi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Ima veze i sa karijerom posto nikako da neko ko je bio uspešan u zvezdinom dresu a i nakon toga bude u rukovodstvu kluba. Nema Vidica, Jugovica, Zigica, i jos puno zspesnih ali su zato tu maza, negic, mrkela i jos po koji šibicar. 

Ма нема са каријером већ колико си “добар са највернијим”. То што велика имена са каријерама нису спремна на тако нешто није изненађење.

Може бити изузетака ево сад да Станковића са великом каријером  ставиш умјесто Терзе мислиш да би надзорном сметало?

Link to comment
Share on other sites

"Ovim putem želimo da vas obavestimo da osoba koja je postavila pitanje treneru FK Crvena zvezda nije zaposlen na Radiju Delta, niti je ikada bio zaposlen. Ne znamo sa sigurnošću identitet osobe koja se lažno predstavila, ali ćemo preduzeti sve potrebne mere da se ispravi greška koja je načinjena " saopštila je vlasnica Radio Delte.

Izvor:Kurir

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mare80 said:

Ja tek sad videh da je Benfika juče izbanbusala one naše prijatelje iz Brage 6:1 ...

 

 

 

Još Benfika igra nešto promenljivo i traljavo u poslednje vreme. Video sam da je bilo i čarki na terenu među igračima. I svi se žale zaprao na Žezusa. Previsoka pobeda za takvo stanje u timu. Još su ovi beše izjednačili i onda brodolom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Константин said:

Ма нема са каријером већ колико си “добар са највернијим”. То што велика имена са каријерама нису спремна на тако нешто није изненађење.

Може бити изузетака ево сад да Станковића са великом каријером  ставиш умјесто Терзе мислиш да би надзорном сметало?

Mnogo im je lakše da budu okruženi mazom i negom umesto da im u klubu budu nakada uspešni igrači 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...