Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Borjan ne zna i dalje da ispucava

 

Ben prespor za Evropu

 

Katai danas nevidljiv

 

Degenek idiotski potez godine

 

Rodic gori i od Gobelje

 

Odavno nisam video losiju igru nekog tima, jedno je igrac manje, a drugo je ovako bezidejno mucenje i ispucavanje 90 minuta bez sanse

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam video da je ona Gobeljiceva lopta izasla van. Jos mu dade drugi zuti smrad.

 

Ovo sad ne valja. Ako u sledecem kolu izgubimo u Portugalu, a Danci dobiju onda se vise ne pitamo nista, a Braga ide u Dansku sa obezbedjenim prvim mestom.

 

edit - zapravo igramo sledecu ovde protiv Ludogoreca. Ne znam kako i zasto, ali to je puno bolja opcija.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ja nisam video da je ona Gobeljiceva lopta izasla van. Jos mu dade drugi zuti smrad.

 

Ovo sad ne valja. Ako u sledecem kolu izgubimo u Portugalu, a Danci dobiju onda se vise ne pitamo nista, a Braga ide u Dansku sa obezbedjenim prvim mestom.

 

Igramo prvo s Ludogorecom, drugaciji je raspored ove sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ja nisam video da je ona Gobeljiceva lopta izasla van. Jos mu dade drugi zuti smrad.

 

Ovo sad ne valja. Ako u sledecem kolu izgubimo u Portugalu, a Danci dobiju onda se vise ne pitamo nista, a Braga ide u Dansku sa obezbedjenim prvim mestom.

Obrnuo si redosled tekmi. 

Sledeći su Bugari ođe. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Ja nisam video da je ona Gobeljiceva lopta izasla van. Jos mu dade drugi zuti smrad.

 

Ovo sad ne valja. Ako u sledecem kolu izgubimo u Portugalu, a Danci dobiju onda se vise ne pitamo nista, a Braga ide u Dansku sa obezbedjenim prvim mestom.

 

U sledećem kolu nema šanse da izgubimo u Portugalu. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Сисоје2 побјеже у свлачионицу.

Ето шта значи када тренер не напредује и има страх, прошле године се шибали у Италији против Милана са 10 играча ове године на Маракани против Митјиланда нисмо се питали апсолутно ништа. Драговић је једини заслужио да му уђе оно на крају, али нисмо заслужили као тим, хоће срећа и окренути леђа. Данци без обзира што су имали играча више, види се да желе да играју фудбал без калкулација, успут се попишали и по нашој спинерској омладинској школи.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uspeli smo da izgubimo od ekipe koja nam ne bi dala gol da se igralo do prekosutra a imali su igrača više 85 minuta.

 

Suđenje očajno. Jedino crveni nije sporan. Sve ostalo katastrofa.

 

Debilan potez Degeneka koji je odredio dalji tok utakmice. Rodić isto. Njegova greška je dovela do gola.

 

Jbg, nismo imali ni sreće. Kanga u našu mrežu i promašaj Dragovića za malo u 96'.

 

Kada se sve sabere, nije moglo više od ovoga.

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno štucamo u poslednje vreme, ne licimo ni na sta. za nekog trenera sa manjom zaledjinom vec od surdulice bi spremali zamenu po domacim klozetarskim medijima u narucenim tekstovima i analizama ali misterovo ime za sada pokriva skandalozan rad uprave i njegove sve ociglednije limite. ova ekipa nema vatre i goriva za neko pozitivno iznenadjenje u ligi evrope a cini se ni za odbranu titule. najbolji igraci su daleko od svojih najbolje forme a moze se reci da su iza prajma, ivanic ponovo dosta neubedljiv, katai non factor protiv spremnih i brzih ekipa, ben na zalasku karijere i snage, a pojacanja su vec po pravilu potpuni promasaji, i risairo i dioni, falko, igraci koji su potpuno neprimetni na ovom nivou fudbala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ben je toliko spor da je to bas tuzno. Pavkov posle skoka vise stigne da see prikljuci odbrani i da stane iza lopte.

U utakmici gde ti je sansa da das gol neka kontra ili utrcavanje iz drugog plana posle Pavkovog spustanja lopte ti drzis Bena koji je linglong mata.
Mukica, ne moze da se dovede u situaciju da ostvari kontaktt sa loptom.
Obozavam Bena, ubedljivo omiljen stranac kojeg sam gledao u Zvezdi, ujedno mozda i omiljen igrac u poslednjih n godina. Ali ne moze vise...

Degenek usro sve. Ne mogu da razumem to, jebes mu mater, sve i da je prazan gol, a ne jedan na jedan sansa sa golmanom, gde prvo mora da se ostvari dobar for po ovom mokrom terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da bi dobili ovo da se igralo 11 na 11, ali besmisleno je pricati o tome sada. Besmislice su da su ovi Danci neka bolja ekipa od nas. Imali su jednu sansu pre gola, a na kraju je i taj gol morao Kanga da utera. Iz kontre su mogli da daju jos minimum 3 komada, ali sutiraju kao amateri redom. U Danskoj nas jesu nadigrali.

 

Degeneku postaviti pitanje sta je bolje, 0:0 u 12. minutu i igrac manje ili eventualnih 0:1 u 12. minutu i 11 na 11. Na domacen terenu u mecu u kojem si favorit. Najgore od svega je ovo eventualnih jer onaj malac nije isao na prazan gol, nego na Borjana sa dva coveka na ledjima.

 

Dobijamo Ludogorec.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Prespori smo i prematori ...

Imali smo igrača manje,a subjektivni osećaj mi je bio da ih je barem četvorica više na terenu ...

Gledam spisak prvog tima i tu ima brat bratu ima desetak igrača koji ničemu korisnom ne služe a verujem da primaju lepe plate (sada,koliko ide njima u džep,a koliko Terzi i Drkeli ne znam ...)

Mi moramo na zimu i sledećeg leta dobro da podmladimo ekipu (a znajući dvojac bez kormilara bojim se da se džaba nadam) inače ćemo već sledeće sezone biti u debelim problemima ...

Inače ni Danci me nisu nešto posebno dojmili,mislim da će teško dobiti Bragu u sledećem kolu ...

 

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Ubedjen sam da bi dobili ovo da se igralo 11 na 11, ali besmisleno je pricati o tome sada. Besmislice su da su ovi Danci neka bolja ekipa od nas. Imali su jednu sansu pre gola, a na kraju je i taj gol morao Kanga da utera. Iz kontre su mogli da daju jos minimum 3 komada, ali sutiraju kao amateri redom. U Danskoj nas jesu nadigrali.

 

Degeneku postaviti pitanje sta je bolje, 0:0 u 12. minutu i igrac manje ili eventualnih 0:1 u 12. minutu i 11 na 11. Na domacen terenu u mecu u kojem si favorit. Najgore od svega je ovo eventualnih jer onaj malac nije isao na prazan gol, nego na Borjana sa dva coveka na ledjima.

 

Dobijamo Ludogorec.

 

Nije besmisleno, jer igraju smislen fudbal. Veoma slični Šerifu. Koji je takđe bolja ekipa.

 

I da ne zaboravim, ne stavljaš Katajia u tim u momentu kada se sastavilo nebo sa zemljom jer u startu znaš da će se zaglaviti u blatu i da nećeš moći da ga izvučeš ni ZILom.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...