Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

3 hours ago, Laki21 said:

 

Veliki problem s Ohijem je slabost u duelima, uspšan je možda u nekih 10-20% protiv jačih protivnika.

 

Da su imali mozga u klubu i zadržali Falčinelija, taj je ko nacrtan za Stankovićev šutni lopticu u šumicu koncept igre.

Tad smo i najvise golova dali i najlepse igrali, covek je bukvalno znao da zagradi, odigra i proigra. Nosio ceo tim na ledjima al ,,jeftiniji" su Ohi, Dioni, Zivkovic i onaj cetrvti  napadac od njega jednog samog. Vise se ugradis u 4 igraca neko jednog 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije hteo Falcineli da ostane.. Pričao sam već, izgleda i da mu se dugovalo, uglavnom nije mu se svidelo ovde.. Bukvalno je rekao da ide bilo gde makar serija b.
Inače, za naš sistem je idealan bio. Umeo i da primi, da odloži, razvlači, što kaže Terza da zagradi a bogami i da ga da i glavom i nogom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citam sad, nudimo Gajicu 450k godisnje i nadamo se da bi to moglo da ga odobrovolji... Ej, Milan Gajic, 450k evra godisnje?! I kao necka se, mozda mu i to bude malo...

 

Pa ne tako davno, takvi ne bi imali mesta u zonskoj ligi. Dan danas zbog drugara cesto ispratim rumunsku drugu ligu i odgovorno tvrdim da vecina timova tamo ima boljeg desnog beka od djavolka Gaje, a ne igraju za preko 2-3k mesecno.

 

A sto je najcrnje, ako ne produze njega, produzice za tek nesto malo manji novac Gobelju, priucenog beka koji ima smisla za fudbal koliko i prosecan rekreativac. Potpuno ludilo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mocart pise da ne zelimo da cekamo Randjelovica i da se okrecemo Cavricu. 

 

Mislim da nam on ne donosi nista. Okej je igrac za neku rotaciju, a da bude prva krilna opcija u sezoni gde pricamo da imamo nameru da igramo Ligu sampiona je smesno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Rang Vukanovica... Taj se bese po Slovackama mota vekovima.

Pravi igrac za najavljene velike ambicije.

Da, u Slovanu je vec dugo. Bio je dobar potencijal, ocekivao sam da napravi bolju karijeru. Bolji je od Vukanovica, ali nista specijalno.

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2022 at 1:26 AM, Igor_ said:

Bacih malo pogled na igrace kojima istice ugovor, prvo me zanima koliko su realni Veljkovic (ako Erak ode) i Radoja? 

Kakav je ovaj Rosic vidim da je kapiten u portugalu, al nisam ga gledao. 

Vlalukinu iz Metalca isticr ugovor, verujem da bi mogao da bude back-up pozicija za nasu ligu.

I mislim da ce nasi pojuriti Cavrica, ali mi deluje da je ovo ocajan trenutak da ga uzmemo, nakon svih sezona u kojima smo ga prizeljkivali. 

Ima jos par nagaznih mina koje bi bilo lepo izbeci. 

A od vlaznih snova, ponuditi Jese-u da igta za najveci klub nakon neuspelih pokusaja u Realu i Psg-u, valjda mu je smor da igra drugu ligu spanije😂

Klasika, isto kao mi sa laptopa za dzabe, kao ovi sto primaju masne pare da budu skauti... 

Rekoh ja za Cavrica.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Markoss said:

Mislim da dovodimo Cavrica.

 

Rendulic novi trener omladinaca. 

Koji je plan sa Cavricem, ne razumem? Decko nije bio starter ni u Slovanu ove sezone. On kod nas moze da bude mozda treca opcija na krilu, a i tu je bolje gurnuti nekog mladjeg nego njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel bese Cavric bio u konkurenciji sa Van la Parom prosli put, pa je neko iz neke menadzerske agencije dao toplu preporuku da je Van la Para bolji od Cavrica? Ili je tada neko drugi bio pik uz VanLa Paru...

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Markoss said:

Mislim da dovodimo Cavrica.

 

Rendulic novi trener omladinaca. 

Ti si bio glavni "provodadzija" dovodjenja Cavrica pre par sezona kad je igrao stvarno dobro. Kazi mi sta mislis sad o njemu?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Igor_ said:

Ti si bio glavni "provodadzija" dovodjenja Cavrica pre par sezona kad je igrao stvarno dobro. Kazi mi sta mislis sad o njemu?

 

Tad mi se svidjao, al od tad je proslo 5,6 godina, a s obziromd a nije napravio neku vecu razliku u Slovackoj ligi, nisam bas siguran koliko je pametno resenje. Brz jeste, ali dal je to dovoljno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt nama se u fudbalu i kosarci vecito vrte ista imena. Mrkela je nesposoban da pronadje igraca. Kakav crni cavric. Mi od prve lige sampiona nismo mrdnuli sa timom. Svaki deseti igrac je bio pojacanje. Bukvalno da nam tea katai nije skautirala igraca ne bi doveli krsteno pojacanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Mislim da dovodimo Cavrica.

 

Rendulic novi trener omladinaca. 

Da li je moguce da su otpustili brata Stegnjaju tu trenersku veličinu😄 no da ne bude baš sve tako dobro iskopali su Rendulića koji blage veze sa treningom nema. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...