Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

9 hours ago, Perkos2 said:

Malo je 12 strana, ako hoce iskreno barem 100 strana je granica

Slazem se, ali ne da tu knjigu pisu Tegi, ludi Pantic, Stanoje ili DV. A Telegraf kao da uredjuje ta ekipa.

7 hours ago, Venger said:

Sa vecerasnjeg finala

1653770170017_piksi_i_deki.jpg

Bice uskoro da smo  posle Degeneka prerasli i Dekija, a mogu da opet iskopaju i onu sliku kada pijani Savo i Deki negde pevaju, Deki sa njihovim, Savo sa našim šalom. 

Dakle, ni Deki nije jedan od nas.

Kostadine, spremaj se za klupu!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, zvanicno objavljeno na sajtu kluba. Meni se svidj ono sto sam video na klipovima. Deluje kao Kanga 2.0.

 

Jedina bojazan mi je kako ce izgledati saradnja njih dvojice, imajuci u vidu da Kanga nije bas u vinklu i moze da oseti kao da mu ovaj zauzima mesto.

Link to comment
Share on other sites

Deluje kao brza i tehnicki bolja verzija od Kange, pritom 10 godina mladji (barem na papiru) sto ostavlja prostor kasnije i za prodaju. Na 19 utakmica 4 gola i 5 asistencija je skroz dobar ucinak za veznjaka, mislim da Kanga toliko nije uspeo da ostvari ove sezone za duplo vise utakmica. Imam osecaj da ce biti odlicno pojacanje i bas me zanima da li ce igrati u paru sa Kangom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nasi su usemljeni sa ovima iz Tule

 

teska prevara od igraca, gori od Causica... u stvari, Causic je isto u Tuli i vredi vise... a najskuplji igrac u timu je Despotovic haha

 

jebe Terza od starta

 

 

ali standardni reprezentativac ZAMBIJE

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Venger said:

Evo klipa, ko nije video. Ako ga poredimo sa Kangom, Kangva deluje brze, ima mozda bolju kontrolu pasa i suta. S druge strane, Kanga mi deluje lucidnije i kreativnije.

 

 

Kanga + Kangwa = Ćavinijesta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zali Boze Stankovica i Stanica, zao mi je te dece iskreno. Kad cemo mi njima da damo sansu?  Kad imaju 34 godine? 

 

Samo pakuj vezni red,  zamena Rodicu nista.  


Da je pameti u ovom klubu, ove sezone bi bili forsirani umesto Srnica ali ne, mi sad dovodimo Kangve Mangve umesto da imamo spremnog nased decka.

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

Odavno sam prestao da gledam klipove sa igračima osim kad nisu u pitanju golovi i asistencije samo, tu nema laži nema prevare i još kad vidiš da ima neku statistiku tipa 7,8 golova, 7,8,9 asistencija po sezoni. Onda je to već nešto.

 

Ali oni naprave klip od 10 minuta a 8 minuta bude kako je dodao prvom igraču do sebe.. wow, svaka čast.:classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Takodje, mislim da se spremamo na potpuni prelazak na formaciju sa tri stopera pozadi. Verovatno ce Sanogo da se spusti dole, jer u suprotnom je neko u trouglu Sanogo-Kanga-Kangva visak.

 

Vrlo mudro i pametno od Stankele. Sto da bacamo pare na brzonoga krila a la Radonjic, kad mozemo lepo da igramo sa tri stopera, gurnemo Rodica i Picinija na bokove i resen problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...