Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Jebi ga, Zvezdina deca koja čekaju šansu imaju sića ugovore, prostor za ugradnju je mali...zato kod ove dvojice panjova, postoji itekako..nije džaba pričao Terza i pravio unapred alibi, kako Zvezdini igrači imaju platurine i neće odavde..njih dvojica potpisaće na 600.000 ukupno za godinu, videće polovinu od toga..nzm šta nije jasno zašto ostaju.....sramota bre!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Ali coveka sklonio iz ekipe, nije bio starter vise, i na osnovu cega ti njemu produzis ugovor??

Na osnovu poskupljenja svega a naviklo se na skupa letovanja, zimovanja i dobre automobile. Jos je klinac ostao bez posla u Fss, mora se od necega ,,ziveti" jbg

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da produzenje Gobeljica znaci da Gajic nece ostati sto je steta jer nasu ligu dosta dobro igra uprkos defanzivnim nedostacima. 

 

Ako udjemo u sezonu sa Picinijem i Gobeljom to je bas onako jezivo. 

 

 

Jel moze neko da me podseti kako se zove onaj igrac sto je iz Rada otisao u Malme pre par godina? Igrao je desno krilo. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ja očekujem Žula Stojkovića da potpišu

Zakasnili su za njega, potpisao za LASK, ali svakako Mesi u odnosu na Gobeljića.

 

Elem, trebalo bi da se pojačaju na poziciji centralnih bekova i da lagano uihravamo 3-5-2. Nema šanse da nađemo desnog beka. Domaćeg nikako, stranac bi nam bi višak. Jedino ako Pićini vaskrsne igrački.

Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantan jedan podatak vezan za Gobeljića. Morao dam dva puta da proverim. 

Gobeljić prošle sezone ima više minuta u LE (kvalifikacije + grupa), nego ukupno minuta u prvenstvu.

U LE imao 7 od 8 mečeva, starter na svima u prvenstvu jedva na 3 meča da je bio starter.

Edited by Don Juan
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

a za koji tuki je dovodjen motika za 2 m, kad sad oce ovog bukarija za 2m, a da ne govorim da su i pre motike koji ne igra, bili dovedeni bakayoko za 300k koji ne igra, pa zivkovic za 400k koji ne igra i tako dalje, pa falco za opet cirke 1,5 koji ne igra?

produzavaju se balvani koje niko nece sve i da im mi platimo, a ovi sto iole odigraju nesto kao gajic, ili krsticic svojevremene itd beze glavom bez obzira i za manje pare..

more teraj se bagro lopovska u 3 pm!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...