Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

11 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Druže,gnojio si za Kahvica mesecima kako treba da igra u prvom timu posle kupa prijateljstva prošle godine,a on dečko osim fizikalija koje neće biti primetne u seniorima nema apsolutno ništa.

Jedino mali Stanković već može da isporuci u prvom timu.

Nisam spominjao Kahvica, dobar je on ali nema "ko da gura" 

Šta ako neko odigra losu sezonu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa rekoh nedavno da ne znam kako misle da uglave Kangvu uz Kangu i Sanoga i jos Ada ako dodje. Jedino logicno resenje mi je da se Sanogo prebaci na stopera, posto mi onaj stoper Socija kog smo pikirali svakako ne uliva poverenje.

 

Srnaldo ostaje specijalac.😄

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Ima jedan iz Liberije, batalio magacionerstvo i ponovo igra. Kao porucen, vec zna sistem...

 

E jbg, nama je pod Mrkelom bas potreban magacioner, s obzirom na drvnu gradju koju je dovlacio prethodnih sezona.

 

Imali smo čamovinu iz Holandije, bukvu iz Brazila, domacu cerovinu i da ne spominjem.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ja te stopere iz Brazila ne bih ni uzimao u razmatranje, totalno su nepouzdani.

Hoces da kazes da ne bi volio sad jednog Edsona, da klinci stasavaju uz njega.. 😉

Edited by Marokanac
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Gobeljic do sada pokazao sta znaci ljubav prema klubu, pozrtovanost na terenu i privrzenost najvernijim navijacima...

Naravno, takvu licnost valja drzati u Zvezdi, prosto pleni svojim kvalitetima na vise planova.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...