Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Vecito citam ovaj forum i retko pisem.

 

Ovo sinoc mi je... ne znam. Ova bagra na severu.. bas se momacki trude da mi ogade Zvezdu.

 

Uzasno mi je sto je koriste kao politicku igracku. Jos gore mi je sto se polivaju ljudi koji su doveli Zvezdu tu gde jeste i zbog cega su oni poceli da navijaju za nju.

 

Bilo bi lepo pitati, sta "brat Deki" misli o polivanju Piksija svime i svacime.

 

Uvek Zvezdas, nikad delija.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Venger said:

 

Liga Evrope isto namestena? Igrao egal sa Milanom, nadigrao objektivno kvalitetniju ekipu Brage, egal sa finalistom LE Rendzersom. Nijedan poraz u derbiju. Duplu krunu smo inace ladno uzimali, samo je nismo uzeli od sezone 2006e godine.

 

Sto se tice igraca koje si nabrojao Gobeljica ne vidim kako je forisirao, igrao je samo kad nije imao ko da igra. Mi nazalost boljeg napadaca od Pavkova nemamo. Moze eventualno da mu se upise minus za Krstovica, Pankova i Srnica. Ali isto tako mu ide ne plus, nego pluscina, sto je rascistio onaj krs i lom od Kanjasa, Zandera, Van la Pare, Garsije, Tomanea (jbt jeza me prolazi dok pisem ovo). Sto je od potpuno izgubljenog Ivanica napravio drugog najboljeg igraca u timu i ligi. Isforsirao Erakovica itd.

Možemo da diskutujemo ali bez pinkovsko- kurirskog podmetanja!

Znači ako je izneta tvrdnja da je linglong liga nameštena( a jeste i to zna svako ko je pogledao barem jednu utakmicu u tom takmičenju) to ne znači da je izneta tvrdnja da je i Liga Evrope nameštena. Ja inače mislim da smo morali mnogo više da uradimo u tom takmičenju ali je u klubu preovladao stav da se ne vredi trošiti po evropi kad nam još visi titula !

Od rendžersa smo ispali ne zato što su oni kvalitetniji već zato što mi nismo bili spremni za pobedu a tu ima krivice i do stručnog štaba.

Gobeljić je igrao i previše da bi u zadnjim par meseci  završio na klupi, da li je to konačno Stanković skapirao da ovaj nema pojma ili su neke menadžerske kombinacije ne znam sa sigurnošću ali je dobro da ne igra taj mesar.

Kanjas-Bakajoko, Zander- Falko, Van prevara- Rišario, Tomane- Dioni  tako da tu nema nekog napretka ali para odlazi iz kluba i sliva se u džepove kriminalaca.

Ivanić je uvek bio odličan fudbaler i samo je kod Miloja stagnirao, naravno Stanković je to uvideo i dao mu slobodu u igri pa ovaj vraća višestruko, to je + veliki. Erakovića neću više da komentarišem pošto on vrlo brzo odlazi iz Zvezde, to je projekat kao što su bili Njegoš i Lazetić.    

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Možemo da diskutujemo ali bez pinkovsko- kurirskog podmetanja!

Znači ako je izneta tvrdnja da je linglong liga nameštena( a jeste i to zna svako ko je pogledao barem jednu utakmicu u tom takmičenju) to ne znači da je izneta tvrdnja da je i Liga Evrope nameštena. Ja inače mislim da smo morali mnogo više da uradimo u tom takmičenju ali je u klubu preovladao stav da se ne vredi trošiti po evropi kad nam još visi titula !

Od rendžersa smo ispali ne zato što su oni kvalitetniji već zato što mi nismo bili spremni za pobedu a tu ima krivice i do stručnog štaba.

Gobeljić je igrao i previše da bi u zadnjim par meseci  završio na klupi, da li je to konačno Stanković skapirao da ovaj nema pojma ili su neke menadžerske kombinacije ne znam sa sigurnošću ali je dobro da ne igra taj mesar.

Kanjas-Bakajoko, Zander- Falko, Van prevara- Rišario, Tomane- Dioni  tako da tu nema nekog napretka ali para odlazi iz kluba i sliva se u džepove kriminalaca.

Ivanić je uvek bio odličan fudbaler i samo je kod Miloja stagnirao, naravno Stanković je to uvideo i dao mu slobodu u igri pa ovaj vraća višestruko, to je + veliki. Erakovića neću više da komentarišem pošto on vrlo brzo odlazi iz Zvezde, to je projekat kao što su bili Njegoš i Lazetić.    

Ne podmecem, nego si mu u uspehe nabrojao samo dve duple krune, a dve nokaut faze LE nisi. Slazem se da je trebalo da prodjemo Rendzers i da smo mozda i kvalitetniji od njih, al jbg nije nam ni sreca bila naklonjena. Svakako nisu naivna ekipa sto su i pokazali. Sto se tice tih promasaja ili kombinacija postoji velika razlika, a ogleda se u tome da Bakajoko, Risairo, Dioni i drustvo maltene nisu ni igrali, a Kanjas i Tomane su bili nosioci ekipe. Za Falka ne mislim da je kombinacija, nego prosto losa procena. Nije svaki promasaj kombinacija. Tako mogu i navijaci Reala da kazu Zidan u kombinaciji sa menadzerima doveo Jovica za 60 miliona da izvuce lovu iz kluba.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Venger said:

Ne podmecem, nego si mu u uspehe nabrojao samo dve duple krune, a dve nokaut faze LE nisi. Slazem se da je trebalo da prodjemo Rendzers i da smo mozda i kvalitetniji od njih, al jbg nije nam ni sreca bila naklonjena. Svakako nisu naivna ekipa sto su i pokazali. Sto se tice tih promasaja ili kombinacija postoji velika razlika, a ogleda se u tome da Bakajoko, Risairo, Dioni i drustvo maltene nisu ni igrali, a Kanjas i Tomane su bili nosioci ekipe. Za Falka ne mislim da je kombinacija, nego prosto losa procena. Nije svaki promasaj kombinacija. Tako mogu i navijaci Reala da kazu Zidan u kombinaciji sa menadzerima doveo Jovica za 60 miliona da izvuce lovu iz kluba.

Ne znam šta kažu navijači reala oko jovića ali sam siguran da nisu baš oduševljeni tim transferom koliko god da imaju para za bacanje. Jović je bio logičan izbor za pojačanje pošto je u tom trenutku igrao sjajno i postizao dosta golova. Kod nas se pojavljuju igrači koji ne igraju po 2-3 godine kao pojačanja iako se i pre nego što dođu zna da su bivši fudbaleri ili totalni indijanci kao bakajoko, Mustaga ili onaj što je otišao u Metalac. No da se vratimo na glavnu temu, Dejan Stanković je trenutno trener Zvezde i kao takav podložan je kritikama koje su barem ovde uglavnom dobronamerne, nikako mu  ne zabranjuje dolazak na Marakanu niti spori njegova igračka karijera u Zvezdi!  Piksi je trenutno selektor Srbije i ima dobre rezultate, to smeta terziću i ološu u zvezdi i zato su krenuli u hajku na njega a i tako se najlakše zaboravi trenutna krađa. Klasična ona priča" đilas 619 miliona"

ne, nije mi namera da kažem da su plaćenici AV kao oni poslanici kebara i martinović   

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

No da se vratimo na glavnu temu, Dejan Stanković je trenutno trener Zvezde i kao takav podložan je kritikama koje su barem ovde uglavnom dobronamerne, nikako mu se ne zabranjuje dolazak na Marakanu niti spori njegova igračka karijera u Zvezdi!    

Kritikama da, bezrazloznim uvredama ne.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Zbog cega Terzicu smeta sto reprezentacija ima dobre rezultate i kako to na bilo koji nacin ugrozava njega ili Zvezdu? Logicnija je prica da ne moze da oprosti Piksiju sto mu je oterao sina iz saveza.

Prosto smeta mu što Piksi pokazuje da se fudbal još igra a ne da je sve nameštaljka i kombinacija. Pobeda nad Portugalom probudila je veru kod svakog ko prati i voli fudbal da konačno možemo da igramo fudbal a ne da se fosiraju razni menadžerski igrači i da večito stojimo u bloku kao najveće jajare. Terzić je bandit ali nije glup, zna da bi se to onda tražilo i od Zvezde da liči na ozbiljnu ekipu. Njega zanima samo da što duže bude na izvoru prihoda i krade koliko može, pa je lako napržio severnjake pričom da Piksi sa Bjekovićem ruši Zvezdu pa sad gledamo najveću bruku na severnoj tribini od kad se tamo okupljaju navijači Zvezde. 

To sa metlom koju je dobio sinak je poseban + za Piksija!   

Edited by Perkos2
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Slazem se sve sto ste napisali za Piksija, ali ni ovde se nista lepse ne pise o Dekiju.

 

Za mene je i Dejan Stankovic legenda Crvene zvezde i sramota je da se proziva.

 

Dobar igrač, legenda teško. Proveo je ovde tri godine.

 

Takva pozicija ne znači ništa u odnosu na to kakav je trener, a on uprkos rezultatima koji su zadovoljavajući (i ništa više od toga) nije stvorio igru koju je MOGAO sa igračkim potencijalom sa kojim raspolaže.

 

Bezbroj puta je igrao bez najboljih igrača, birao kukavičku taktiku tamo gde za time apsolutno nema nikakve potrebe, sprovodio batađorijski koncept praktično uvek, sem par nabrojanih izuzetaka, kada se i VIDELO DA MOŽEMO DA IGRAMO FUDBAL.

 

Apsolutno ne vidim da on može da promeni svoj koncept, i da mu sutra dovedu srednji red Sitija, on bi opet igrao sa petoricom u bloku. To je jednostavno takav kukavan mindset i možega jebati nećeš ga promeniti.

Edited by Laki21
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Venger said:

 

Sto se tice igraca koje si nabrojao Gobeljica ne vidim kako je forisirao, igrao je samo kad nije imao ko da igra. Mi nazalost boljeg napadaca od Pavkova nemamo. Moze eventualno da mu se upise minus za Krstovica, Pankova i Srnica. Ali isto tako mu ide ne plus, nego pluscina, sto je rascistio onaj krs i lom od Kanjasa, Zandera, Van la Pare, Garsije, Tomanea (jbt jeza me prolazi dok pisem ovo). Sto je od potpuno izgubljenog Ivanica napravio drugog najboljeg igraca u timu i ligi. Isforsirao Erakovica itd.

Rascistio krs i los, pa da krenemo

Kanjasa, doveo Bakajoka 

Van La Paru, doveo Zivkovica 

Zandera, doveo Dionija 

Garsija,  doveo Falka koji se pokazao skroz isto kao Garsija

Tomanea, doveo Krsticica 

 

Krš nije raščistio vec doveo novi krš na njihova mesta

 

Sto se tice price o najvecoj legendi, po cemu je najveca  legenda? Nema ni 100 utakmica u  dresu Zvezde, njemu je Zvezda bila samo iskorak za dalje, kao sto mu je sad i u trenerskom poslu. Klub koji ce mu kao klincu nekada a kao pocetniku sada dati sansu da bi on mogao kasnije da se naplati. Sto nije pokazao tu ljubav 2012. Da kaze, osvojio sam Lš, sta cu vise, idem da pomognem svojoj Zvezdi. Tad je bilo vreme da postane legenda i junak. Kao sto se Dejo vratio, al i on je omrazen od strane uprave i navijaca sa severa. 

 

Je l znas ko je legenda kluba 

Darko Lazovic, 6 godina u klubu u najgorem vremenu Crvene  Zvezde, 117 utakmica. 

Milos Ninkovic- Dolazi u Zvezdu koja jedva ima za struju, laze sosptvenu zenu da je imao ponudu jedino od Zvezde iako je mogao  u stabilniji klub

Nenad Milijas- sta reci o tom coveku, iz engleske pravo kod nas 

 

E to su gospoda, to su legende sa manirima dostojnim Zvezde

 

Vidicima, Stankovicima, svaka cast, al ljubav se dokazuje delima

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Redstar0356 said:

Rascistio krs i los, pa da krenemo

Kanjasa, doveo Bakajoka 

Van La Paru, doveo Zivkovica 

Zandera, doveo Dionija 

Garsija,  doveo Falka koji se pokazao skroz isto kao Garsija

Tomanea, doveo Krsticica 

 

Krš nije raščistio vec doveo novi krš na njihova mesta

 

Sto se tice price o najvecoj legendi, po cemu je najveca  legenda? Nema ni 100 utakmica u  dresu Zvezde, njemu je Zvezda bila samo iskorak za dalje, kao sto mu je sad i u trenerskom poslu. Klub koji ce mu kao klincu nekada a kao pocetniku sada dati sansu da bi on mogao kasnije da se naplati. Sto nije pokazao tu ljubav 2012. Da kaze, osvojio sam Lš, sta cu vise, idem da pomognem svojoj Zvezdi. Tad je bilo vreme da postane legenda i junak. Kao sto se Dejo vratio, al i on je omrazen od strane uprave i navijaca sa severa. 

 

Je l znas ko je legenda kluba 

Darko Lazovic, 6 godina u klubu u najgorem vremenu Crvene  Zvezde, 117 utakmica. 

Milos Ninkovic- Dolazi u Zvezdu koja jedva ima za struju, laze sosptvenu zenu da je imao ponudu jedino od Zvezde iako je mogao  u stabilniji klub

Nenad Milijas- sta reci o tom coveku, iz engleske pravo kod nas 

 

E to su gospoda, to su legende sa manirima dostojnim Zvezde

 

Vidicima, Stankovicima, svaka cast, al ljubav se dokazuje delima

 

 

 

Stankovic nije doveo nikog od tih nabrojanih igraca, kao sto ni Milojevic nije one prethodne. Zna se ko dovodi igrace u klub. On da ih je doveo verovatno bi mu igrali, ne bi ih slao na pozajmice u Novi Pazar.

 

Nisam napisao najveca legenda, nego legenda i jedan od znacajnijih igraca u poslednjih 30 godina. Uz svo postovanje prema Ninkovicu i Lazovicu, smesno je uopste porediti ih sa Stankovicem. Od tog dolaska Ninkovica se pravi fama kao da je odbio Real Madrid da bi dosao, a realno je bio vec u ozbiljnom padu karijere. I pritom kukao svaki vikend kako mora da igra po oranicama i kako nema tople vode u svlacionici.

Link to comment
Share on other sites

Znaci svaka mu cast on je rascistio krs al jadan morao da prihvati novi krs? 

Pa kog je onda on doveo? Samo Srnica 

Znamo da je Kataija dovela zena a Dragovica deda

Ostaje jedino Srnaldo.  

Pa nisam ni ja napisao da je najveca legenda, ja pitam po cemu je legenda i znacajan za nas? On je Interova legenda  

 

Pricao i svaka mu cast sto je pricao, i treba da prica kako stvari stoje. Ima covek integritet, nije kao neki da cuti dok mu drugi dovode igrace 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Redstar0356 said:

Rascistio krs i los, pa da krenemo

Kanjasa, doveo Bakajoka 

Van La Paru, doveo Zivkovica 

Zandera, doveo Dionija 

Garsija,  doveo Falka koji se pokazao skroz isto kao Garsija

Tomanea, doveo Krsticica 

 

Krš nije raščistio vec doveo novi krš na njihova mesta

 

Sto se tice price o najvecoj legendi, po cemu je najveca  legenda? Nema ni 100 utakmica u  dresu Zvezde, njemu je Zvezda bila samo iskorak za dalje, kao sto mu je sad i u trenerskom poslu. Klub koji ce mu kao klincu nekada a kao pocetniku sada dati sansu da bi on mogao kasnije da se naplati. Sto nije pokazao tu ljubav 2012. Da kaze, osvojio sam Lš, sta cu vise, idem da pomognem svojoj Zvezdi. Tad je bilo vreme da postane legenda i junak. Kao sto se Dejo vratio, al i on je omrazen od strane uprave i navijaca sa severa. 

 

Je l znas ko je legenda kluba 

Darko Lazovic, 6 godina u klubu u najgorem vremenu Crvene  Zvezde, 117 utakmica. 

Milos Ninkovic- Dolazi u Zvezdu koja jedva ima za struju, laze sosptvenu zenu da je imao ponudu jedino od Zvezde iako je mogao  u stabilniji klub

Nenad Milijas- sta reci o tom coveku, iz engleske pravo kod nas 

 

E to su gospoda, to su legende sa manirima dostojnim Zvezde

 

Vidicima, Stankovicima, svaka cast, al ljubav se dokazuje delima

 

 

+ je terzić oteo auto Ninkoviću 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Venger said:

 

Stankovic nije doveo nikog od tih nabrojanih igraca, kao sto ni Milojevic nije one prethodne. Zna se ko dovodi igrace u klub. On da ih je doveo verovatno bi mu igrali, ne bi ih slao na pozajmice u Novi Pazar.

 

 

 

Није тачно да се нису ништа питали Милојевић и Станковић код довођења!

 

п.с. то што од Барија нисмо имали пуно играча и тренера за похвалити се, је срамота читавог клуба а не аргумент да је неко легенда. Звезда има мало веће критеријуме, барем ова за коју ја навијам.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

 

Burmaz je odigrao prvi deo sezone u Radničkom KG ... Na 18 mečeva 1 gol... Onda vraćen u Grafose ...

Tako da statistika iz PLS nije neki pokazatelj ...

Što se Krstovića tiče,da se ne pravimo blesavi,svi znamo zašto je prekomandovan u prvi tim ...

Dobro znamo hahaha

Pa sta ako je lose odigrao polu sezonu.... Pa nase ekipe, matore, igraju fudbal bez sansi, bukvalno

Evo i naš Kupusovic,pocinje da se snalazi u slovackoj 12 utakmica 8 golova 

Retko ko moze da igra jako mlad odlicno... 

Čwmu sluzi omladinska skola,mladi  igraci stvarno nikad bolji, ali ne vredi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Evo i naš Kupusovic,pocinje da se snalazi u slovackoj 12 utakmica 8 golova 

Retko ko moze da igra jako mlad odlicno... 

 

Kupusović uz svo uvažavanje igra u ligi upitnog hvaliteta,uz to u timu koji je u rangu Mladosti iz Lučana,ako ne i lošiji ...

Ja sam prvi za to da se mladim igračima da veća šansa,ali nije svaki mladi igrač iz naše škole štof za prvi tim...

Ja bi sledeće sezone prvom timu uz mladje igrače koji su tu eventualno dodao još braću Mitujikiće... ostali na pozaajmice,ali po mogućnosti u neki LL tim ili u neki tim iz regiona koji igra elitni rang ... tek tada će se videti imaju li potencijal za >Zvezdu ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...