Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

A reprezentativac Markovic vam odgovara....

Secam se kako su pre pricali da Jokic tesko da moze da bude back up jer je debeo, da smo imali Petruseva i Jovic ili Nedovica borili bide za El

Petrusev bice u konkurenciju za MVP, kao kad je bio Bobi, bice dobar i u odbrani, ne sumnjam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Kakav je status Majka Cirbesa? Donećemo odluku u toku dana koji sledi. Stalno se piše i diskutuje o eventualnim pojačanjima. Trenutno smo fokusirani na sastav koji imamo, sa ciljem da ostvarimo sve što smo planirali sa raspoloživim snagama".

 

Same old, same old... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zirbes nam ne treba i da ne dođe niko kao što i neće. 

 

I Lazić je korisniji na 5 i stvarno je besmisleno razvlačiti više Zirbesa koji glavom ni tijelom nije u profi vodama. Daj da ga pamtimo kao nekoga ko je raznosio čuvare u reketu a ne da se sprdamo ovdje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdale said:

Koliko je ovo neozbiljno, da mi u mozda najvaznijoj sezoni u poslednjih ko zna koliko godina ne mozemo dovesti jebenog centra od avgusta...

Nasi centri imaju staklena kolena i najmanji udarac moze da im nasteti, malo je reci da je uprava ove sezone razocarala, ali debelo razocarala.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rajon Rondo said:

Pristao bih na igraca tipa Djordje Gagic umesto Cirbesa trenutno

Zajebavamo se mi, alI Gagatar pre neki dan sahranio Alana Vilijamsa iz Lokomotive i ofanzivno i defanzivno. 😄

Radim za americku firmu koja se bavi skautingom, posao mi je da secem celu utakmicu u klipove i tagujem sta se desilo. Bukvalno ga je sahranio, imao je tipa Vilijams 5 poena i 6-7 skokova, Gagatar bio najefikasniji u obe ekipe. 😄

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mirage93 said:

Zajebavamo se mi, alI Gagatar pre neki dan sahranio Alana Vilijamsa iz Lokomotive i ofanzivno i defanzivno. 😄

Radim za americku firmu koja se bavi skautingom, posao mi je da secem celu utakmicu u klipove i tagujem sta se desilo. Bukvalno ga je sahranio, imao je tipa Vilijams 5 poena i 6-7 skokova, Gagatar bio najefikasniji u obe ekipe. 😄

Pa vidi tamo nesto za nas sa sefovima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mirage93 said:

Zajebavamo se mi, alI Gagatar pre neki dan sahranio Alana Vilijamsa iz Lokomotive i ofanzivno i defanzivno. 😄

Radim za americku firmu koja se bavi skautingom, posao mi je da secem celu utakmicu u klipove i tagujem sta se desilo. Bukvalno ga je sahranio, imao je tipa Vilijams 5 poena i 6-7 skokova, Gagatar bio najefikasniji u obe ekipe. 😄

Eto, a ne znam ni gde igra covek 🙂

Igrac koji ce svaku petu utakmicu odigrati solidno je bolje od igraca koji svaku petu udje u igru, a o nekoj solidnoj partiji moze da se sanja... Neko jeftino crnce, pa makar sa koledza, se moglo naci da bude 3 puta bolje od Majke, a Coki bolje da prizna da nemamo skaute umesto sto prodaje muda za bubrege. To nek ostavi za politiku, ovde su stvari malo jednostavnije.

Za Pefijevu platu i njegovu ulogu Cvetkovica/Rebica/Uskokovica smo mogli dovesti tri centra iz razvojne lige pa da se probere od njih jedan da valja...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mirage93 said:

Zajebavamo se mi, alI Gagatar pre neki dan sahranio Alana Vilijamsa iz Lokomotive i ofanzivno i defanzivno. 😄

Radim za americku firmu koja se bavi skautingom, posao mi je da secem celu utakmicu u klipove i tagujem sta se desilo. Bukvalno ga je sahranio, imao je tipa Vilijams 5 poena i 6-7 skokova, Gagatar bio najefikasniji u obe ekipe. 😄

 

Tvoja americka firma je rekla Milanu Tomicu da je Filip najbolji srpski plej tako da ne bih ja vama nista verovao. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...