Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ako je istina da je CIrbi prvi deo ugovora odradjivao za 5000 mesecno jasno je da on nikom ne zauzima mesto.Pogotovo jer je imao kratkorocne ugovore. Nije Cirbes promasaj, jer on moze da pruzi koliko je placen, a to je malo. Markovic svakako da jeste promasaj, danas nekoliko puta ima otvoren sut za tri i covek ne sme da sutne, vec dodaje loptu dalje. Smesno za bekovske pozicije. Ali da se ne lazemo ne moze se pogoditi sa svim igracima. Pretpostavljam da je ocenjeno da smo tanki na bekovskim pozicijama i da ne smemo sebi dozvoliti da zbog korone i slicno ostanemo samo sa jednim plejem plus Uskok, jer nemamo u timu sekundarnog organizatora igre. E sad ako je zaista drugi najskuplji igrac  u timu to je zalosno.

E sad mi kukamo na Markovicevu platu, ali sta onda da kazu komsije. Puni su preplacenih, koji ne daju ni trecinu od onog sto dobijaju. Pre nego sto me neko pita koji su to igraci napisacu Kuruks, Mur, Madar, Zagorac, Avramovic. Tu ima bar dva igraca koja su placena skuplje od Markovica, a ucinak slican. 

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

problem je ako raspolazes novcem za recimo 4-5 godina starog VW-a

i umesto toga ti resis da uzmes 15 god starog punta kome ulje curi na sve strane

kosta 5 puta manje i ti kontas ustedeo si

ali nisi jbg

 

Još veći problem je kada potrošiš pare namenjene za 4-5 godna starog VW na Keca iz '88 koj pali na gurku, a ako ga poteraš nizbrdo (pošto uzbrdo, jelte, nemože da ide) preko 60 oće da otpadnu točkovi.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

E sad mi kukamo na Markovicevu platu, ali sta onda da kazu komsije. Puni su preplacenih, koji ne daju ni trecinu od onog sto dobijaju. Pre nego sto me neko pita koji su to igraci napisacu Kuruks, Mur, Madar, Zagorac, Avramovic. Tu ima bar dva igraca koja su placena skuplje od Markovica, a ucinak slican. 

 

Evo, ako moze na ovoj temi ovako da se pise o platama, onda mogu i ja da odgovorim na ovo.

 

Pisano je vec da Markovic ima veliki ugovor (verovatno za ono sto pruza na terenu) i to je napisao covek koji ovde vazi za insajdera. Verovatno se radi o tome da je Markovic neko sa jako dobrim CV, da je rec o igracu koji bi mogao da i dalje pruza dobre partije ako i dalje ima motiva da trenira kao i ranije.

 

OK, Kurucs verovatno ima vise jer je se radi o zvucnom imenu i sa tim mogu da se slozim da je moguce. Ostali? Ni u ludilu - evo neka ti Moore, Avramovic ili Madar budu opcije umesto Markovica, kao zamene ili prve opcije na 1 ili 2, ovde bi nastalo ludilo i ne bi moglo ni o cemu drugom da se pise nego o tome koliko lose i jeftine igrace mi dovodimo da je to uzas. Zagorac je tek sprdnja, igrac za kojim ne postoji traznja jer bar (takvo) krilo mozes vrlo lako da nadjes.

 

Kako god, mi imamo toliki budzet koliki imamo zbog EL, zato sto predstavljamo drzavu u tom takmicenju i suludo je uzimati pare i onda dovoditi Petruseva samo zato da se ne bi ni postavljalo pitanje ko ce da osvoji regionalnu ligu (jer u EL ne moze da igra).

 

Osvajali smo mi ABA lige i sa dvojcem Marjanovic - Zirbes na 5, pa sa Zirbes - Stimac (setite se kupa i 2 minuta Stimca tamo), pa sa rotacijom Kuzmic - Bjelica (Deon Thompson dosao kao zakrpa kasnije), igrali smo EL sa tim igracima.

 

Postavljati pitanje sta ako se Kuzmic povredi je isto kao da neko drugi postavi pitanje, sta ako Punter izostane, daj jos jednog beka ili sta ako Reed opet ode na pauzu, daj jos jednog centra. Kuzmic i igra tako kako igra jer ima poseban odnos sa Radonjicem i jer za trenera igraci nisu zamenjivi srafovi koje samo bacis sa strane (citati: sutnes ga u FMP pa ga i dalje placas) nego se trener trudi da pronadje nacin kako da igrac koji je tu najbolje pomogne ekipi. Vazi i za Luku, za kapitena, za Dobrica i za sve ostale.

 

Kome se to ne svidja, eno slobodan je J. O'B, daj da njega dovedemo umesto Zirbesa i da sa njim dobijemo 12 od 14 narednih meceva u EL.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kum žoržo said:

 

Kako sad pa to shvatiti? Da nastavimo spavati jer niko ne dolazi? Dolazi Ibra u FK? Dolazi neki Svedjanin/Bosanac/Italijan u KK? Mnogo rano, a mnogo pitanja... Gde je Misko kad ga trebamo sa svojim zagonetkama?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, srlepajce said:

Cirbes ce ko Simonovic 

I on je dosao da pripomogne na dva meseca a ostao do penzije 

 

Stvarno ne znate koga Laki posebno gotivi 🤭

 

Njih dvojica su odavno u penziji, to što smo im mi pružili mogućnosti da još igraju košarku je nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Gazda je izjavama na omiljenim tv stanicama odgovornost u svom maniru prebacio na Radonju.

Satro dovodimo beka i centra ali struka odlucuje. Gazda zeli, ali eto, tvrdoglavi trener nije dao pristanak.

verovatno da je tako

s tim da, znajuci radonju, verujem da njegova tvrdoglavost apsolutno nije pomogla

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manilla said:

Iskreno, pun mi je kofer zagonetki, nije dovoljno da dešifrujemo nageliranog Miška nego sad i kuma. 

 

Da su mu barem zagonetke dečije i lako rešive kao Miškove, nego moramo da zovemo jebenog Perelmana da ih reši. 

 

To su ti brate sve pacijenti zeljni paznje. Ako imas informaciju napisi je kao takvu, ako nemas odjebi. Ali ocito postoje prilicno bolesni ljudi koji uzivaju u tome da se mi ovde lozimo na razne varijante.

 

To je postala moda. Samo iskuliraj.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kooineeperk said:

Jutro je, jutro je
kad te nema bolje
da se nisam ni probudila.

 

Jasno je da nema nista od centra, kaze nam Kum kako se dzabe rano budio.

Kum zatvorio radnju za ovu godinu... 

 

😞 

Ako je to, onda nije ni morao da se javlja. Znali smo to i bez njega...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...