Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 hours ago, Obi-Wan said:

Nole pozitivan na kovid 2 dana nakon naše tekme sa Barselonom.

Super spreader event. Novak bas zna da ga ubode. Prvo njegov teniski turnir, sada poseta na tekmi posle koje su mislim Pospisil i jedan igrac Barce bili pozitivni. I sa zakasnjenjam se saznaje da je i Novak bio pozitivan.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Devil In My Pants said:

Nema sta da povilenim, samo vas stikliram  i izbacim iz ozbiljne diskusije. Kad se setim kukanja...ljudi umiru a mi igramo...zao mi samo Deja i nas navijaca(jednog dela) sto moramo da trpimo ovaj sns zulum,kako kod nas tako i kod komsija.

 

Parama se sve resava, ljudi bi se odrekli porodice, a velicali Nebojshu iz Zeleznika. Tu ne mislim direktno na novac nego uspehe KKCZ koje idu najvise na Deja,pa AV..onda redom igraci..

Zato ja odmah cim se povede ozbiljna diskusija pomislim na tebe. Nema sanse da te ovde ljudi ne vide kao ozbiljnog eksperta za ljubav prema Deji. Dejo se bas ustrucava od tih prljavih sns para, kao i Zelimir kod komsija. Zasto on uopste trenira Zvezdu, ako mu smetaju novci koju mu obezbedjuje sns bratija? Malo si kontradiktoran ovde. Ne moze biti i da je on protiv vlasti(jer bi ti zeleo da bude) i da uzima kintu i ne kaze nista protiv te iste vlasti. Vujosevic je onda ispao bar posten kada ih je napusavao. 

Mene jos interesuje sto ti trpis zulum? Kakve ti veze imas sa nasim klubom? Sve sto si u zivotu radio je da nasetis klubu. Od stvaranja fejk fejsbuk stranice na kojoj si pisao svakakve bljuvotine o igracima i s.....o na Deja i lazno se predstavljao kao zvanicna stranica kluba praveci se da si strucnjak, do navijanja za Bajern i zelje da sto vise utakmica izgubimo dok tvoj omiljeni nije bio trener.

I vidis, ja sam tebe stiklirao jos dok si pisao na drugom forumu pod drugim imenom i otisao odande, ali nazalost posto su odande svi pobegli od tebe i niko vise nije obracao paznju na tebe (osim Sarca), sada si presao ovde. Polako i ovde zagadjujes prostor, pa cu ja polako da dignem sidro. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zato ja odmah cim se povede ozbiljna diskusija pomislim na tebe. Nema sanse da te ovde ljudi ne vide kao ozbiljnog eksperta za ljubav prema Deji. Dejo se bas ustrucava od tih prljavih sns para, kao i Zelimir kod komsija. Zasto on uopste trenira Zvezdu, ako mu smetaju novci koju mu obezbedjuje sns bratija? Malo si kontradiktoran ovde. Ne moze biti i da je on protiv vlasti(jer bi ti zeleo da bude) i da uzima kintu i ne kaze nista protiv te iste vlasti. Vujosevic je onda ispao bar posten kada ih je napusavao. 

Mene jos interesuje sto ti trpis zulum? Kakve ti veze imas sa nasim klubom? Sve sto si u zivotu radio je da nasetis klubu. Od stvaranja fejk fejsbuk stranice na kojoj si pisao svakakve bljuvotine o igracima i s.....o na Deja i lazno se predstavljao kao zvanicna stranica kluba praveci se da si strucnjak, do navijanja za Bajern i zelje da sto vise utakmica izgubimo dok tvoj omiljeni nije bio trener.

I vidis, ja sam tebe stiklirao jos dok si pisao na drugom forumu pod drugim imenom i otisao odande, ali nazalost posto su odande svi pobegli od tebe i niko vise nije obracao paznju na tebe (osim Sarca), sada si presao ovde. Polako i ovde zagadjujes prostor, pa cu ja polako da dignem sidro. 

 

Deju se iskreno hebe za sns pare, on je trener i vodi klubi, to je sve sto on treba da radi. Apolitican covek, dok sa druge strane imamo slugu svake vlasti i jasno je sta svako normalan misli o njemu. Zna cak i Dejo kako sta a i vi  koji ste ga pljuvali kad je otisao i to javno, bez blama.

 

Dejo je cak bio u klubu pre vucica,bio je i covic,ali...

 

Klub nije tvoj, niti si ti ili bilo ko ovde deo njega. Mogu ovde da pisem a da navijam za Bayern, npr..

 

FB strana e tek prica,entuzijasti koji su pisali non-stop, kritikovali, hvalili, radili u principu analizu svega. Da ne ulazim u dalju pricu to je coviceva jedna velika sramota i od tad mi se gadi bukvalno jer znam kakav je covek i na koga je udario. Na grupicu velikih Zvezdinih fanova cak su se i inspektori smejali sta radi covek.Tu je dublja prica i teska od nekih moderatora da ne pisem sad.

 

Sarac obraca paznju na mene jos od 2011-2012 jbm li ga kad, kad sam ga banovao :))) sto se tice forumasa, upoznao sam ih bas dosta, cak i putovao na neke tekme,postaojako dobar prijetelj sa nekim, sa nekim dobar i stvarno gluposti pises. Tebe mislim da preko foruma ne bi ni Slavisaprihvatio kao saputnika da ide sam u Mongoliju na Zvezdinu utakmicu. Meni je jasno sta ti potenciras jer znam celu pricu o desavanjima oko te usrane plave kvakice i to je smesno/zalosno..

 

Digni sidro,pisem, ne vredjam i drzim se pravila foruma koliko mogu i ne pisem samo na ovoj temi jer neam neko visoko misljenje o Zvezdinim navijacima.. svakako kosarku prentujem tamo gde treba.

 

Te bi bih preporucio da se opustis, odvojis malo Sarcevuspiku i njega sam upoznao..i Stimo se gde smo bili 96 2011 godine i za njega imam bas dobro misljenje i jedino mi je zao sto ne mogu vise da diskutujem sa njim,ne ovde vec u RL...al postujem njegovo misljenje jer ko me je upoznao a ima ih i ovde dosta, dobrih prijatelja znaju kako sta, dok ti vodis neki rat i bacas neke bzvze smicalice..da se sprdas, dosadno ti itd..

 

Dolazim u februaru i ima da napravi festu posle neke tekme,ali pozvacu ovo dvoje gore,ali necu tebe, xexe..da proslavimo jos jednu Zvezdasicu koja dolazi za koji dan.

 

Kad budm imao vremena, tamo na prolece,napisacu knjigu o Dejanu Radonjicu..prosto covek zasluzuje i za 20g njega ce se svi secati kao coveka koji daje primer svojim ponasanjem,inteligencijom,sarmom i trenerskim znanjem celoj Evropi a najvise ex VD prcedniku.

 

 

Bas sm izvlacio sve intervjue od kad je bio igrac i sad,covek je prosto genije i vec smovideli kako je nama bez njega,ali jos nismovideli kakoje bez covica...da je 2014 stavili bukvu na mesto prcednika sadasnjeg, rezultati ne bi bili gori.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odlozena i sa Realom

Quote

Pozitivni na Covid 19 trenutno su: prvi trener Dejan Radonjić, prvi pomoćnik Goran Boškovič, član stručnog štaba Nikola Birač, igrači: Branko Lazić, Luka Mitrović, Ostin Hollins, Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Stefan Marković, Marko Simonović, Maik Cirbes, Nikola Kalinić i Dejan Davidovac.

 

Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants je sa pokojnog foruma izgnao duša ne zna im se broj. I tamo su mnogi bezuspešno upozoravali moderaciju da je to sindrom "attention vampire" i da tu granice nema. Nakon što je našao sebi ravnog za svakodnevni "dog fight" mnogi su napustili forum i bez teatralnih najava. Ovo pišem zbog ove besramno nadmene objave iznad kako je svima poznato koliko on ceni navijače Zvezde...jednom tužna priča. Dajte bolje Kronosu i ovde Tata level imunitet pa da nas on rivalski guzi na dnevnoj bazi i lupa kokavce pošto to može nekako da se objasni i izdrži...ali ovo zapišavanje je baš previše.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

@Devil In My Pants je sa pokojnog foruma izgnao duša ne zna im se broj. I tamo su mnogi bezuspešno upozoravali moderaciju da je to sindrom "attention vampire" i da tu granice nema. Nakon što je našao sebi ravnog za svakodnevni "dog fight" mnogi su napustili forum i bez teatralnih najava. Ovo pišem zbog ove besramno nadmene objave iznad kako je svima poznato koliko on ceni navijače Zvezde...jednom tužna priča. Dajte bolje Kronosu i ovde Tata level imunitet pa da nas on rivalski guzi na dnevnoj bazi i lupa kokavce pošto to može nekako da se objasni i izdrži...ali ovo zapišavanje je baš previše.

 

 

 

 

Slazem se.

Ovo je bukvalno neizdrz sta se dogadja na nekim temama gde ucestvuje.

Napravio je haos na teniskom pdfu, tamo 10ak ljudi obitava stalno, i bukvalno nikoga nije preskocio u soljenju pameti. I ajd da je to bilo koncizno i argumentovano, nego je bukvalno isisao energiju ljudima.

To se dogadja i na ovoj temi, ali ovde ima mnogo vise ljudi pa se bolje apsorbuje.

Mozda nije losa tema otvoriti temu Dejan Radonjic, pa nek pise hvalospeve ceo dan, posto navijac kkcz nije, a i ovde ce se ljudi razbezati mozda i izgubiti zelju za pisanjem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

@Devil In My Pants je sa pokojnog foruma izgnao duša ne zna im se broj. I tamo su mnogi bezuspešno upozoravali moderaciju da je to sindrom "attention vampire" i da tu granice nema. Nakon što je našao sebi ravnog za svakodnevni "dog fight" mnogi su napustili forum i bez teatralnih najava. Ovo pišem zbog ove besramno nadmene objave iznad kako je svima poznato koliko on ceni navijače Zvezde...jednom tužna priča. Dajte bolje Kronosu i ovde Tata level imunitet pa da nas on rivalski guzi na dnevnoj bazi i lupa kokavce pošto to može nekako da se objasni i izdrži...ali ovo zapišavanje je baš previše.

 

 

 

 

 

30 minutes ago, Losmi17 said:

Slazem se.

Ovo je bukvalno neizdrz sta se dogadja na nekim temama gde ucestvuje.

Napravio je haos na teniskom pdfu, tamo 10ak ljudi obitava stalno, i bukvalno nikoga nije preskocio u soljenju pameti. I ajd da je to bilo koncizno i argumentovano, nego je bukvalno isisao energiju ljudima.

To se dogadja i na ovoj temi, ali ovde ima mnogo vise ljudi pa se bolje apsorbuje.

Mozda nije losa tema otvoriti temu Dejan Radonjic, pa nek pise hvalospeve ceo dan, posto navijac kkcz nije, a i ovde ce se ljudi razbezati mozda i izgubiti zelju za pisanjem.

 

Covek dodje i prozove me direktno jer mu je dosadno i vi kuku i motiku na mene. Ignore i uzivajte. Sad nesto da ja pricam o vama...svasta. Ovaj gore je bio na SK forumu i kao i ovde manje vise nista znacajno napisao,nekad ume da bude duhovit i to je to. Sustina foruma je da se diskutuje i raspravlja u granicama pravila foruma.

 

Sto se tice Losmija, neam pojma sto me vija,on sve sto napisa o meni a ja pisem na bas dosta tema ali gde god on pise samo  mene proziva. Znam da je ocekivao debakl Zvezde i on kao neki pojedinci se raspisu kad izgubimo i onda ja nisam Zvezdas vec je on...Samo sam rekao da mogu biti navijac Veleza, Deja, Sautemptona da bih ovde pisao, a svakako se ovde sa vecinom ne slazem i nemam nikakav problem da to kazem, tj vise se ne vidim sa njima kao coveka manje kao navijac.

 

Covek mi kaze dva puta ne leputaj na Djovakovoj temi i kakav ti je to recnik npr? Niti sam kvotovo niti bilo sta,navrzo se na mene pa to ti je, kao i Visokoletac kad mu dune dodje i isproziva me za FB stranicu,kako navijam za partizan, gtr, ne volim Zvezdu itd.

 

Get a life ljudi. Ovde nikog nisam provocirao, ne psujem, ne govorim drugima da luputaju i slicne stavke koje znaju da krase odredjene clanove koji su navijaci Zvezde a ja Deja.

 

Preskocite me i to je to. Vi prozivate mene,a ne ja vas. Sta ja imam sa vama? Dobro,mozdasa nekima samo Deja..

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bicu kratak

Chapter 1

Sve mogu da razumem,  da je i pored vakcine 15 igraca odjednom pozitivno uz 5 iz strucnog staba, al da je cirbes opet pozitivan(iako je vec bio pozitivan pre 3 meseca), pa nemojte ljudi da se zajebavamo, malo je reci teska sprdacina.

To nam onda implicira, da je ili pre 3 meseca bio lazno pozitivan, il je sada lazno pozitivan, a mozda je I onda a I sada lazno pozitivan?!

Koja je uopsta poenta tih testova kad im je preciznost oko 50%?!

Jednostavno, oni koji nemaju temparaturu, koji nemaju otezano disanje, koji ne osecaju malaksalost, nema sta da se testiraju..

A ako pak osecaju ista od toga, opet nema sta da se testiraju, svakako sledi mirovanje, vitamini, tecnost, eventualno zavisno od klinicke slike snimati I pluca, jelte…

 

Chapter 2

Koga bre vise zajebavaju sa pricom da se trazi centar, sto fino ne kazu, nece se niko dovoditi, to nam je sto nam je. Ne, on ice I dalje da pricaju kako se trazi centar.

Jel pustena informacija I preko insajdera da smo satro pregovarali sa nokom, petrusevim pre 7 dana?!

petruseva necu ni da komentarisem, smesna prica.

Ali za noka.. el receno da igrac ima zelju da se vrati, el receno da je ra dao zeleno svetlo?

Pa za koji krasnodar onda nije doveden nakon otkaza u baskoniji, vec prelazi u burgos, koga bre oni zajebavaju?

Sad ce strucnjaci da pricaju pa ne bi imao pravo da igra el.. PA?!?!

mi smo od el(top8) digli ruke I pre pocetka el, kad nije dovedena zamena za vajta..

noko bi bio ogromno pojacanje za zavrsnicu abe I obezbedjivanje el sledece godine, pri tom pricamo o ne vise od 250k do kraja ove sezone, plus bi bilo reseno pitanje centra I za narednu sezonu.

Ovako, uce se I u sezonu 22/23, pa ce proci I pola te sezone, a oni ce I dalje produzavati cirbesu ugovor, po jubilarni 10-I put na po jedan mesec..

Fun fact: svaki put kad cirbes potpise ugovor, u roku od 7 dana dobije kovid virus..

Sad dal je to zbog toga sto ga placaju bit coinom, pa zbog toga kaci virus, Il sta je, al do sada je ucinak 2/2..

Praticemo sta ce biti kod sledeceg produzetka ugovora

 

Chapter 3

Opet se vracamo na insajdere I pricu da se jovic sigurno nece vracati ove sezone, I da je zbog toga doveden markovic..

Daklem, opet tezak fail od informacije, a jos je tezi sto smo mi zavrsili sa pefijem..

Cirke 400k po sezoni za sta?

Nema vise ulaz, sut za 3 i slobodna ala shaq, odbrana ni blizu sto je bila, a nije ni da je asistent tipa teodosica..

U prevodu, ne moze ni da prismrdi lazicu po ucinku.

Aj da igra za ne vise od 250k, pa covek I da kaze,neka ga, ne smeta,  al tesko da je to slucaj

 

Chapter 4

Sto se tice narednih utakmica..

Jeste da je el dala nalog(tm) da se inficirani koji su vakcinisani vracaju nakon 7 dana, a nevakcinisani nakon 10 dane..

E sad, to je ono sto oni nalazu, I sto je vecina el klubova I radila pre toga, dok su nasi drzali igraca od 3-5 nedelja..

Te u tom smislu, tesko da ce se nasi pridrzavati njihove preporuke, vec ce to biti blize onom odsustvo koje su nasi I do sada praktikovali..

Utakmica sa realom(koji od 4 januara je kompletan igrao utakamicu) de fakto otpada, jer I po el nalogu, to je tacno 7 dana..

Te u tom smisli, nesto ne vidim ni da ce se  igrati 2 dana kasnije u litvaniji, I to jos bez I jednog treninga…

Cak bih rekao da ce pre I utkamica sa igokeom(15-og januara) biti odlozena, nego sto ce se igrati ona sa zalgirisom(11og).

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Losmi17 said:

Cirbes je pre 3 meseca imao delta soj, sad omikron.

Na ostalo ne bih odgovarao, ova pauza mi savrseno prija, bukvalno ne znam da l mi je ostalo zivaca za dalji tok sezone, iz par razloga koje izmedju ostalog i ti pominjes.

Možda je deltakron...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Problem je sto cemo mi sa Kuzmice, Mitrovicem i Cirbesom uci u nenormalan ritam kada se budu nadoknadjivale odlozene utakmice. Za sada cemo imati 2 vise dupla kola. Kako cemo izdrzati taj ritam, videcemo. Samo da ne bude vise povreda i pozitivnih na virus.. 

Takav ce ritam biti za sve klubove, a nekima u EL ce biti i gore. U NBA je jos gore i tamo ce npr Denver igrati u januaru svaki drugi dan, a dva puta ce igrati i bek to bek. Isto to ih ceka i u martu(bar tako mislim). Nama je problem ABA liga, prevashodno zato sto moramo da dobijemo svaku. Mislim da ce se i ABA liga i EL produziti za koju nedelju. Bolje je tako nego da uguravaju utakmice u vec prenatrpan kalendar. Ne bi valjalo za igrace, mada se oni bas i ne pitaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Takav ce ritam biti za sve klubove, a nekima u EL ce biti i gore. U NBA je jos gore i tamo ce npr Denver igrati u januaru svaki drugi dan, a dva puta ce igrati i bek to bek. Isto to ih ceka i u martu(bar tako mislim). Nama je problem ABA liga, prevashodno zato sto moramo da dobijemo svaku. Mislim da ce se i ABA liga i EL produziti za koju nedelju. Bolje je tako nego da uguravaju utakmice u vec prenatrpan kalendar. Ne bi valjalo za igrace, mada se oni bas i ne pitaju.

Naravno da ce za sve biti isto, tj nekima teze nekima lakse sve zavisi od rasporeda. Sumnjam da ce biti produzenja sezone, jer "takva" su pravila. Kontam da se sve mora odigrati u roku, zato ce biti zajeban raspored. A kako cemo da izdrzimo, videcemo.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi teško možemo da se vratimo u borbu za 8 nakon suicida protiv Efesa i Zenita. Ovo sa covidom je dodatno otežalo situaciju jer su Fener i Real trebali da dođu prilično oslabljeni. 

 

Tako da ono, tradicionalni fokus na aba. Do plej ofa ima još mnogo. Valjalo bi dobiti Budućnost u PG i Cedevitu tamo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Mi teško možemo da se vratimo u borbu za 8 nakon suicida protiv Efesa i Zenita. Ovo sa covidom je dodatno otežalo situaciju jer su Fener i Real trebali da dođu prilično oslabljeni. 

 

Tako da ono, tradicionalni fokus na aba. Do plej ofa ima još mnogo. Valjalo bi dobiti Budućnost u PG i Cedevitu tamo. 

real ne bi dosao, jos pre 5 dana su igrali kompletni protiv manrese..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...