Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Ridji said:

Sad će veći problem od korone biti vratiti se u trenažni ritam a posebno naći formu pre pauze, naročito kad nam usledi paklen raspored gde ćemo da nadoknadjujemo propuštene utakmice. 
Nije pritisnuto dugme PAUSE pa će sad Radonjić da stisne PLAY i da nastavio gde smo stali tako da su vrlo moguće i verovatne neke baš loše utakmice i porazi

Pa ako smo iole normalni, svi igrači sa asimptomatskim virusom (sic!) su valjda samostalno trenirali. I to 5-7 dana. Nije da su pauzirali mesec dana. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, svarozicslo said:

Pa ako smo iole normalni, svi igrači sa asimptomatskim virusom (sic!) su valjda samostalno trenirali. I to 5-7 dana. Nije da su pauzirali mesec dana. 


Na stranu što svaki igrač ponaosob treba da dobije medicinsku dozvolu, da ne bi ne daj bože opet bilo slučaja kao Ojo, nema to veze samo sa samostalnim treningom. Kakogod i da su trenirali individualno to teško da je bilo pod 100% plus nedostaje lopta i utakmice već solidno dugo vreme.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Instinkt said:

Trazi se nacin da izadje iz ugovora

Meni deluje da je veci problem nedostatak vece medijske paznje, Radonja osluskuje kako ce navijaci reagovati na bivseg igraca Buducnosti, i za sad ne deluje dobro

Eto, poceli ste da ludujete i transfer je vec poceo da se komplikuje...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:


Na stranu što svaki igrač ponaosob treba da dobije medicinsku dozvolu, da ne bi ne daj bože opet bilo slučaja kao Ojo, nema to veze samo sa samostalnim treningom. Kakogod i da su trenirali individualno to teško da je bilo pod 100% plus nedostaje lopta i utakmice već solidno dugo vreme.

To se podrazumeva da ih pregleda doktor. A to za Odža je stvarno tragedija i nebriga (da l samo njegova ili i doktorska ne znam). Da se izlaže velikom fizičkom naporu posle preležane upale pluća.

Ja sam pre svega imao u vidu ove kojima nije ništa (nemaju tegobe), a test pokazao da su pozitivni. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Nego cemu opet ove glasine za Petruseva? Zar rok za prelaske izmedju EL klubova nije istekao, ili je nesto pomereno zbog vanredne situacije🤔

 

Istekao je rok za EL -> EL transfere, ako bi dosao neki igrac iz EL kluba mogao bi da igra ABA, Kup i KLS. Sto se tice Petruseva on je izgleda izgubio minute u Efesu, a pre neki dan je Efes doveo domaceg centra iz Bursaspora tako da je konkurencija jos veca sada. Inace gde si video glasine oko njega opet?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PERICA!!! said:

Dobicemo sve derbije do kraja sezone. Lagano.

Ma gde cemo dobiti, dobili smo prvi, ali oni tada jos nisu imali ni Glasa, ni Koprivicu ovakvog, ni Lesora, a nas pojacao jebeni Stefan Markovic, vidis da strpaju 100 poena na svakoj tekmi bez po muke

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 Ко је нама крив што немамо ама баш ниједног проспекта у екипи? 

Глас, Мадар (ок, он је папрено плаћен), Копривица, Смаилагић, Трифуновић. Петорица у 12. 

Нама је проспект Стефан Лазаревић који има година колико има, а коме увелико минутажу узима Симоновић. 

Радоњић сноси одговорност за такве ствари, сваки изговор како учешће у Евролиги не трпи форсирање младих играча је бесмислено. Радоњић је бирао и Цирбеса, који не може да потрчи, и Марковића који ни у Еврокупу није био фактор. Многи су рекли да је ово 100% Радоњићев тим, кројен по његовом укусу. Тако да сву одговорност за резултате ове сезоне сноси он. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Гио94 said:

 Ко је нама крив што немамо ама баш ниједног проспекта у екипи? 

Глас, Мадар (ок, он је папрено плаћен), Копривица, Смаилагић, Трифуновић. Петорица у 12. 

Нама је проспект Стефан Лазаревић који има година колико има, а коме увелико минутажу узима Симоновић. 

Радоњић сноси одговорност за такве ствари, сваки изговор како учешће у Евролиги не трпи форсирање младих играча је бесмислено. Радоњић је бирао и Цирбеса, који не може да потрчи, и Марковића који ни у Еврокупу није био фактор. Многи су рекли да је ово 100% Радоњићев тим, кројен по његовом укусу. Тако да сву одговорност за резултате ове сезоне сноси он. 

 

 

A kod nas Stefan Markovic, Marko Simonovic i Maik Cirbes, umesto da igraju sah na Kalemegdanu oni igraju u Zvezdinih 12

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Гио94 said:

 Ко је нама крив што немамо ама баш ниједног проспекта у екипи? 

Глас, Мадар (ок, он је папрено плаћен), Копривица, Смаилагић, Трифуновић. Петорица у 12. 

Нама је проспект Стефан Лазаревић који има година колико има, а коме увелико минутажу узима Симоновић. 

Радоњић сноси одговорност за такве ствари, сваки изговор како учешће у Евролиги не трпи форсирање младих играча је бесмислено. Радоњић је бирао и Цирбеса, који не може да потрчи, и Марковића који ни у Еврокупу није био фактор. Многи су рекли да је ово 100% Радоњићев тим, кројен по његовом укусу. Тако да сву одговорност за резултате ове сезоне сноси он. 

 

 

Kriv je budzet i osvajanje trofeja.Ovo kazem iako sam uvek za mlade.Ima i dosta postova gde sam smarao o njima.

One najbolje mlade ili dovedes u juniorima i ranije ili oni pobegnu u inostranstvo.Ostaje ti da gradis igrace od onih koji su nivo ispod.Za tako nesto je potrebno ili da odustanes od abe ili da ti nosioci budu bas kvaliteni.

Partizan ima prava pravcata 3,4 EL igraca i jednog NBA igraca pa im se moze da u garbage tajmu EK ubace Smajlija, Kopricicu i ostale.S druge strane oni jesu platili debelo tog Madara,on jeste jedan ako ne i najperspektivniji na toj poziciji u svom godistu u Evropi,zeljko jeste garantovao za Koprivicu pa kad ih je malo stislo vidimo kako su se stvari postavile,kakav razvitak igraca daj Lesora.

Mi sa druge strane ne smemo bas da se brukamo u EL a imamo mozda 2 EL igraca u rosteru,a ti bi jos i neke mlade da guramo.Mnogo je kume.

 

Takodje sta ako smo mi eto hteli da dovedemo Alena pa nismo uspeli?

 

Inace nije sve ni u mladosti,mi odrzavamo(doslovno) karijeru mnogim igracima dok opet neko dovodi igrace u naponu snage,vrhuncu karijere i trazenosti.Mi smo od tog Kuza prvo napravili ponovo sportistu pa igraca,Mitrovica vratili ...ma samo procesljajte sastav redom pa se zapitajte koji klub bi pojedine igrace uzeo pre sezone.Hocu da kazem da stvarno pravimo igrace iako nisu mladi,kako god to nekome zvucalo.

 

 

Znaci mi u ovoj limbo poziciji bez A licence mozemo mladog da izbacimo samo srecom i/ili dobrim radom u mladjim kategorijama( kog naravno nema).

5 minutes ago, Wingwalker said:

Pa šta...osvojićemo onda i mi sledeći Eurokup.

 

E moj ti, pa ako se sada vukljamo sa Cirbesom mesecima,Markovicem i ostalima sta ti ocekujes u EK,cime da ga osvojimo.Ali dobro,daleko je to,da vidimo prvo na sta licimo u petak,da li ce Vajt ikada proigrati i ostale malo urgentnije probleme.

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kriv je budzet i osvajanje trofeja.Ovo kazem iako sam uvek za mlade.Ima i dosta postova gde sam smarao o njima.

One najbolje mlade ili dovedes u juniorima i ranije ili oni pobegnu u inostranstvo.Ostaje ti da gradis igrace od onih koji su nivo ispod.Za tako nesto je potrebno ili da odustanes od abe ili da ti nosioci budu bas kvaliteni.

Partizan ima prava pravcata 3,4 EL igraca i jednog NBA igraca pa im se moze da u garbage tajmu EK ubace Smajlija, Kopricicu i ostale.S druge strane oni jesu platili debelo tog Madara,on jeste jedan ako ne i najperspektivniji na toj poziciji u svom godistu u Evropi,zeljko jeste garantovao za Koprivicu pa kad ih je malo stislo vidimo kako su se stvari postavile,kakav razvitak igraca daj Lesora.

Mi sa druge strane ne smemo bas da se brukamo u EL a imamo mozda 2 EL igraca u rosteru,a ti bi jos i neke mlade da guramo.Mnogo je kume.

 

Takodje sta ako smo mi eto hteli da dovedemo Alena pa nismo uspeli?

 

Inace nije sve ni u mladosti,mi odrzavamo(doslovno) karijeru mnogim igracima dok opet neko dovodi igrace u naponu snage,vrhuncu karijere i trazenosti.Mi smo od tog Kuza prvo napravili ponovo sportistu pa igraca,Mitrovica vratili ...ma samo procesljajte sastav redom pa se zapitajte koji klub bi pojedine igrace uzeo pre sezone.Hocu da kazem da stvarno pravimo igrace iako nisu mladi,kako god to nekome zvucalo.

 

 

Znaci mi u ovoj limbo poziciji bez A licence mozemo mladog da izbacimo samo srecom i/ili dobrim radom u mladjim kategorijama( kog naravno nema).

E moj ti, pa ako se sada vukljamo sa Cirbesom mesecima,Markovicem i ostalima sta ti ocekujes u EK,cime da ga osvojimo.Ali dobro,daleko je to,da vidimo prvo na sta licimo u petak,da li ce Vajt ikada proigrati i ostale malo urgentnije probleme.

 

 

Излизана прича већ постаје, али ни буџет ни освајање трофеја нам не бране да умјесто Цирбеса, Симона и Пефија доводимо играче са потенцијалом, који из улоге бекап играча, или чак и 13ог играча у тиму могу израсти за сезону-двије у лидере тима. Не морају то бити топ таленти, млади играчи...маса играча која игра по Евролиги је дошла до врха европске кошарке заобилазним путем. Ми немамо стратегију, немамо план на дуже стазе. Умјесто да смо довели неког центра који пегла добро лупам у Италији, који ће код нас узимати 10-15 минута Кузмићу и Митровићу...ми доводимо човјека који озбиљну кошарку није играо пет година, и то извјесно на читаву сезону. Човјек је једном ногом у пензији већ. Исто вриједи и за Симоновића и Марковића. Могли смо (да је храбрости и стратегије) на њихова мјеста  довести потпуно другачије играче који би могли израсти у нешто наредне сезоне. Ево овај Џон Браун из Уникса, преко ноћи постаде хит Евролиге и један од најбољих унутрашњих играча у Европи. А до јуче је пеглао за Бриндизи.

 

Кузмића јесмо колико толико вратили у живот, али Митар  је озбиљне знаке давао већ у Будућности. Радоњић је наставио то оживљавање и вратио га у потпуности на тај ниво.
Нисмо ми дужни да одржавамо играчима каријере. Помиње се да нисмо дужни стварати играче за репрезентацију...ето исти примјер и сада. 
 

Слажем се да се Партизан обезбједио довођењем неколико папрено скупих ЕЛ играча за Еврокуп, али то просто не може бити изговор за нас да не пружимо макар једном или двојици играча из сијенке шансу. Лазаревић то јесте, али и њега чини ми се да спутавамо и дајемо његове минуте Симоновићу без икакве логике и разума.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...