Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 hours ago, Sector said:

Mi teško možemo da se vratimo u borbu za 8 nakon suicida protiv Efesa i Zenita. Ovo sa covidom je dodatno otežalo situaciju jer su Fener i Real trebali da dođu prilično oslabljeni. 

 

Tako da ono, tradicionalni fokus na aba. Do plej ofa ima još mnogo. Valjalo bi dobiti Budućnost u PG i Cedevitu tamo. 

 

Ako tradicionalni fokus na ABA znaci i serija poraza u EL tako samo stvaras gubitnicki mentalitet i luzersku ekipu koja nije navikla da se bori za pobedu.

 

Dacu dva primera da ilustrujem zasto mislim tako:

 

1. U sezoni 2019/20 (koja je prekinuta) otisli smo u Moskvu bez Barona jer smo tankovali taj mec da bismo dobili u Baru. Na kraju nismo dobili ni u Moskvi ni u Baru gde smo izgubili 10 razlike samo zato sto su domacini sutirali bacanja nekih 8/23. Na kraju smo prekid sezone docekali sa nizom od 8 poraza u EL i bezizlaznom situacijom u ABA (3. mesto), raspalom ekipom punom zvezda i Covicem koji je naknadno pricao kako bismo usli u TOP 8 i osvojili ABA sa sve Sakotom na klupi.

 

2. U prosloj sezoni smo prilicno skupo prodavali kozu u EL iako smo izgubili sanse da prodjemo u TOP 8. Mec u PG je bukvalno pusten niz vodu zbog EL, ali smo na kraju na terenu izgledali ubedljivo najborbenije i pored svih problema koji su nas zadesili.

 

Tako da, ocekujem da se svaki mec u EL igra na pobedu i da nema tankovanja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Ako tradicionalni fokus na ABA znaci i serija poraza u EL tako samo stvaras gubitnicki mentalitet i luzersku ekipu koja nije navikla da se bori za pobedu.

 

Dacu dva primera da ilustrujem zasto mislim tako:

 

1. U sezoni 2019/20 (koja je prekinuta) otisli smo u Moskvu bez Barona jer smo tankovali taj mec da bismo dobili u Baru. Na kraju nismo dobili ni u Moskvi ni u Baru gde smo izgubili 10 razlike samo zato sto su domacini sutirali bacanja nekih 8/23. Na kraju smo prekid sezone docekali sa nizom od 8 poraza u EL i bezizlaznom situacijom u ABA (3. mesto), raspalom ekipom punom zvezda i Covicem koji je naknadno pricao kako bismo usli u TOP 8 i osvojili ABA sa sve Sakotom na klupi.

 

2. U prosloj sezoni smo prilicno skupo prodavali kozu u EL iako smo izgubili sanse da prodjemo u TOP 8. Mec u PG je bukvalno pusten niz vodu zbog EL, ali smo na kraju na terenu izgledali ubedljivo najborbenije i pored svih problema koji su nas zadesili.

 

Tako da, ocekujem da se svaki mec u EL igra na pobedu i da nema tankovanja.

Kod Radonje uvek ima tankovanja, neki nece bas igrati 35minuta svaki mec, rasporedice se bolje minutaza.

 

Za uspeh u EL, nama treba bar 3-4 klasna, dobra stranca. Nama je problem sto pored daj Boze nekih average domacih igraca, imamo i average strance. Sve je to ok, borba i sranja, ali cilj je biti blizu F8..ove sezone nismo imali srece u nekim zavrsnicama i to je nekad presudno.

 

Tesko je nadoknaditi platu Saloa,verujem da su ove sezone i isplaceni neki od prosle. Za karte da platimo Simona i Lazica i ovo sto imamo je tacno za ovaj roster.

 

Da se sutamo u dupe ako osvojimo ABA ligu jer s nikad ne zna sa povredama, mislim da je kljucno da Kuzmic ostane zdrav.

Link to comment
Share on other sites

Uvek sam se pitao sta li rade zimi oni prodavci krofnica na plazi...

Ali ako je 1 krofna 2 eura, a on realno proda 200 dnevno, zena mu ih przi, tu je ulog minimalan, osim sto na onom zaropeku mora da se cimas i lomatas od coveka do coveka, para je cista ko decja guza.

Elem, jebes ti ovo, radi za Bozic, radi nocnu, ajde bre vise...

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2022 at 9:33 AM, Obi-Wan said:

Nole pozitivan na kovid 2 dana nakon naše tekme sa Barselonom. To će biti ključni element sudske odluke da mu odobre boravak u Australiji.

 

Kao i do sada Zvezda bitan činilac istorije sveta. 🙂

 

Zašto se sve to dešava
Da l' čovek ista rešava
Il' smo samo tu
Zbog ravnoteže medju zvezdama
O zagrli me sad
Jako, najbolje što znaš
I nemoj crnoj ptici da me daš
Ma ne, ne brini
Proći će za tren
Ja sam samo malo lud i zaljubljen

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

The Turkish Airlines EuroLeague Regular Season Round 21 game Zalgiris Kaunas vs. Crvena Zvezda mts Belgrade, originally scheduled to be played on Thursday, January 13, has been suspended. Zvezda requested the suspension after several team members tested positive for COVID-19, which leaves the team without the minimum eight players on the Authorization List fit to play.

Following the Special Regulations due to COVID-19, approved by the ECA Shareholders Executive Board, each game can be rescheduled up to three times, if there are available dates. Euroleague Basketball will coordinate with the affected teams the best options to reschedule the games. Alternative dates will be announced on official Euroleague Basketball platforms.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kako stici nadoknaditi sve ove utakmice? Plus utakmice u domacim ligama. 

Pa rekao bih da cemo imati jos 3 dupla kola. Mada sve zavisi od rasporeda ostalih ekipa sa kojima trebamo da igramo. Svakako, ne bi me iznenadilo da uhvatimo ritam sa po 3 utakmice nedeljno. 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo tri dupla kola, nego treba uglaviti i Buducnost, a po svemu sudeći i Igokeu. Ovo zaista moze da bude veliki problem pre svega je su nosioci maksimalno izmrcvareni. Jos jedna losa stvar ovolikog broja zarazenih i velike pauze bez treninga, je to sto ce igraci morati brzo da se vracaju u ritam i velike napore sto moze da rezultira povredom, a kako nismo prosirili roster, ili bolje reci uradili adekvatnu doselekciju to moze da bude jos jedan faktor koji moze da odluci sezonu. Meni je prosto neverovatno da je nama doselekcija Stefan Markovic i Cirbes, prosto pucanj u svoje noge. 

Link to comment
Share on other sites

Baskonia is on the market for a forward / center. Ismaël Bako of Manresa is the first choice. Another name is Petr Cornelie, recently released by the Denver Nuggets.

#Baskonia #Basketball #Baloncesto #ACB #LigaEndesa #Market #Mercado #NBA #NBATwitter  #Vitoria

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...