Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, mmajstor said:

. Ako imamo 3 pleja gde realno niko od njih nije za treceg ne znam sto bi na drugoj poziciji bilo drugacije. Toliko se cesto igra, korona je, tako da... 

 

zato sto zvezda nema toliko novca na radpolaganju. uzet je pefi pa nije neko drugi na nekoj drugoj poziciji 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ima moj post o Karteru i jos 3-4 igraca, pa su mi se smejali ::))) al odelik u Zenit

Posto si fanboy, izvesti trenera da postoje i opcije van onih koji su igrali u Zvezdi, ili zadnjih-bezveznih koji su placeni skoro 400k po sezoni. Treci najplaceniji igrac u timu, koji bukvalno ne vredi nicemu.

 

Eto, imamo i taj nadzorni odbor, mogli bi da se pozabave rukovodjenjem kluba, i na koga/sta ide novac.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

zato sto zvezda nema toliko novca na radpolaganju. uzet je pefi pa nije neko drugi na nekoj drugoj poziciji 

 

To je bukvalno najbesmisleniji dodatak jedne ekipe u nekom skorijom vremenu.

I pride veoma skup.

Pisao sam o tome cim je dosao i nadao se da cu pogresiti...

Link to comment
Share on other sites

Rec dve o bivsim igracima... 

 

Ne znam sta hocete, sta ocekujete? Koliko smo vec sezona u eliti (-1 ona jedna godina), logicno je da imamo bivse igrace koji igraju za druge timove. Treba da budemo ponosni sto su to gotovo sve top igraci, lideri svojih timova. Od njih se to ocekuje.

 

Pocnimo od Vasilija. MVP decko, 'nough said. Danas smo gledali Lojda i Bilija koji nose Zenit na svojim ledjima, vrhunski trpaci. Lorenco Braun ubija ovu sezonu u UNICSu. Guduric, Nedovic, Volden, opet veoma kljucni igraci svojih timova, pa i Rivers sada u Bajernu postaje znacajan, a mozda jedino Nnoko nije neki bitan sraf u Baskoniji... 

 

I to samo u EL (jer nju hvala Bogu igramo). 

 

Tako da smanjite malo taj hejt ka bivsima. Budite ponosni sto su to igraci koji su igrali kod nas i koji ce mozda jednom opet igrati (kao Kalina - i on bi nas trpao da nije kod nas, Volters...). 

 

 

 

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Rec dve o bivsim igracima... 

 

Ne znam sta hocete, sta ocekujete? Koliko smo vec sezona u eliti (-1 ona jedna godina), logicno je da imamo bivse igrace koji igraju za druge timove. Treba da budemo ponosni sto su to gotovo sve top igraci, lideri svojih timova. Od njih se to ocekuje.

 

Pocnimo od Vasilija. MVP decko, 'nough said. Danas smo gledali Lojda i Bilija koji nose Zenit na svojim ledjima, vrhunski trpaci. Lorenco Braun ubija ovu sezonu u UNICSu. Guduric, Nedovic, Volden, opet veoma kljucni igraci svojih timova, pa i Rivers sada u Bajernu postaje znacajan, a mozda jedino Nnoko nije neki bitan sraf u Baskoniji... 

 

I to samo u EL (jer nju hvala Bogu igramo). 

 

Tako da smanjite malo taj hejt ka bivsima. Budite ponosni sto su to igraci koji su igrali kod nas i koji ce mozda jednom opet igrati (kao Kalina - i on bi nas trpao da nije kod nas, Volters...). 

 

 

 

Ja mogu da budem ponosan na Djenku i Kalinu. Prvi je milion puta dokazao ko je i sta je. Kalina nije moga da ostavi drugove ma cedilu. Suština svega.

Ostali su tu prolazni, za 100 evra vise bi odmah otiali od nas. Sem Djenke i Markusa skoro svi bi otisli u komsiluk. Tako da sto pre batalimo te plakete i slicna zamlacivanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Tako da smanjite malo taj hejt ka bivsima. Budite ponosni sto su to igraci koji su igrali kod nas i koji ce mozda jednom opet igrati (kao Kalina - i on bi nas trpao da nije kod nas, Volters...). 

 

 

 

Svaka čast njima, uživamo kad trpaju druge timove, al kad krenu nas da trpaju e onda emocije rade. :classic_biggrin: Ajd ove strance do kraja razumem, al Vasa ga pretera. Čovek protiv nas nije ni trebao igrati zbog lakše povrede, al jbg, i sa povredom mu bilo stalo da nas zatrpa. Sad sledeću nije ni igrao protiv Uniksa, a protiv nas kao da je pitanje života i smrti. Mogao je malo da se napravi lud i kaže Atamanu da se ne oseća dobro.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

To je bukvalno najbesmisleniji dodatak jedne ekipe u nekom skorijom vremenu.

I pride veoma skup.

Pisao sam o tome cim je dosao i nadao se da cu pogresiti...

 

znas kako, ovde ko nije opljunuo tri bitnija potpisa, nije ni pisao na topiku, tako da smo svi u pravu za ponekog i svi smo pogresili za vecinu. 

 

ja nisam bio zadovoljan ni pefijem ni lukom ni generalno nedostatkom suta ali nisam ni ocekivao ovako dobre igre, tako da eto. 

 

ne izgleda dobro pefi ali ne izgleda ni dzoni, iako zabada suteve na svakoj drugoj el tekmi. 

 

ne znam, ova ekipa je sastavljena totalno van mojih afiniteta ali igra dobar basket. 

 

nemamo egzekutora za clutch time, izvan kaline kojem je prirodno da to radi iz drugog plana a kod nas je plan a i plan c. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ja mogu da budem ponosan na Djenku i Kalinu. Prvi je milion puta dokazao ko je i sta je. Kalina nije moga da ostavi drugove ma cedilu. Suština svega.

Ostali su tu prolazni, za 100 evra vise bi odmah otiali od nas. Sem Djenke i Markusa skoro svi bi otisli u komsiluk. Tako da sto pre batalimo te plakete i slicna zamlacivanja.

Da, Djenka je dva puta odlazio iz Zvezde zato sto je kao mali hteo da zivi u Milanu i Moskvi, a ne zato sto su mu ponudili bolje ugovore.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

znas kako, ovde ko nije opljunuo tri bitnija potpisa, nije ni pisao na topiku, tako da smo svi u pravu za ponekog i svi smo pogresili za vecinu. 

 

ja nisam bio zadovoljan ni pefijem ni lukom ni generalno nedostatkom suta ali nisam ni ocekivao ovako dobre igre, tako da eto. 

 

ne izgleda dobro pefi ali ne izgleda ni dzoni, iako zabada suteve na svakoj drugoj el tekmi. 

 

ne znam, ova ekipa je sastavljena totalno van mojih afiniteta ali igra dobar basket. 

 

nemamo egzekutora za clutch time, izvan kaline kojem je prirodno da to radi iz drugog plana a kod nas je plan a i plan c. 

O Kaliniću kao planu A, B i C... Sad će Slaviša da ti kaže da nemaš pojma 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Da, Djenka je dva puta odlazio iz Zvezde zato sto je kao mali hteo da zivi u Milanu i Moskvi, a ne zato sto su mu ponudili bolje ugovore.

Ok, onda su svi isti. Npr, Djenka i Noko. I jedan i drugi otisli zbog para.

Link to comment
Share on other sites

koliko gluposti od forumasa koji se godinama bave iskljucivo deljenjem lekcija - nemamo para, nba barselona, nba zenit, nije se moglo vise bla bla bla. u evropi nema nba ekipa, nema top notch kvaliteta koji je nedodirljiv. zasto ne mozemo da napravimo iskorak u el - ogranicava nas konzervativan sigurica pristup gde uvek slepamo par imena a dozvoljavamo sebi da zbog sitnih para odigramo sezonu bez centra, ranije smo umeli da igramo bez cetvorke u rosteru. eto zasto nema iskoraka i zasto nema a licence, ovo je nas plafon i treba se zadovoljiti decenijskim samaranjem partizana, to je jedino sto je bitno. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

ne moze lessort da bude zvezdi treci centar i da situaciono igra izmedju nula i 15 mins a da ga placas toliko da on prihvati da bude u toj ulozi. to moze real i tako neki, efes 

 

inace, sjajna tekma, svaka cast i nama i njima. 

Lessort i ne bi bio treci centar, vec bi delio minute sa Kuzmicem, a Mitrovic bi sisao na 4, s tim da bi mogao da odigra do 10 minuta na 5 u zavisnosti od protivnika. Nekad na Lessortov racun nekad na Kuzov. U sustini smo najtecnije igrali kada je Kuz bio na 5 a Mitar na 4.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kokodakalo said:

Lessort i ne bi bio treci centar, vec bi delio minute sa Kuzmicem, a Mitrovic bi sisao na 4, s tim da bi mogao da odigra do 10 minuta na 5 u zavisnosti od protivnika. Nekad na Lessortov racun nekad na Kuzov. U sustini smo najtecnije igrali kada je Kuz bio na 5 a Mitar na 4.

Sta bi Mitrovic sisao? 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Radonja koji iz kola u kolo glumi fikus u poslednjih 10 min. Zna se da Kalina pauzira prvih 3 i po minuta, onda ulazi kad se protivnik vraca, zatim cuvamo 0-0, povlacimo se na svoju polovinu i cekamo kontra napad da neko istrci...

ljude je tesko animirati da dolaze a kad krene hajp onda se ocekuje i da se nastavi u istom ritmu pobeda. bojim se da ce vec na sledecem mecu pasti interesovanje i da se od veceras okrecemo obavezama u domacem sampionatu.

 

ima mnogo detalja sto smo izgubili ali meni je kljuc Laza (osim Radonje koji se resetovao ovih par kola u tamo neku  Cibonu iz Arene). Prvo promasio otvorenu trojku, onda trazi faul u napadu umesto da pritisne Lojdaru kao sto samo on ume. 

 

I jos nesto, previse smo kao klub pasivni na kriminal iz kola u kolo. Da li je to fora da nas zadrze u eliti pa sad kao cutimo ko mumije, ne znam, ali kad gledas sitnice primetis da je taj isti Lojd padao i prosle godine, i kacio se za odbrambenog igraca a da je bacanja dobijao tek kada bi mu napravili neki start u stilu Didiera Dinarta. Dok ove godine lagano dobija bacanja u zavrsnici na lagani kontakt (lagani spram intenziteta meca, inace je stvarno faul)

misim, ako klup sve to posmatra, izbegava da komentarise i jos na sve to ne dovodi igrace koji nam realno trebaju nego neke rekreativce koje cekamo za sledecu sezonu, onda se i mi kao navijaci bezveze lozimo

 

iskreno  ne vidim razliku u rezultatima od npr Sakote ili Alimpija. i oni su imali skalpove (cak smo i Real u gostima dobili, Olimpijakos  i td.) da bismo na kraju bili  izmedju 10 i 17 mesta, sto smo i sada

mozda sve to izgleda "spartanskije" nego sa pomenutom dvojicom ali je bas zbog toga razocarenje vece...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Satan said:

koliko gluposti od forumasa koji se godinama bave iskljucivo deljenjem lekcija - nemamo para, nba barselona, nba zenit, nije se moglo vise bla bla bla. u evropi nema nba ekipa, nema top notch kvaliteta koji je nedodirljiv. zasto ne mozemo da napravimo iskorak u el - ogranicava nas konzervativan sigurica pristup gde uvek slepamo par imena a dozvoljavamo sebi da zbog sitnih para odigramo sezonu bez centra, ranije smo umeli da igramo bez cetvorke u rosteru. eto zasto nema iskoraka i zasto nema a licence, ovo je nas plafon i treba se zadovoljiti decenijskim samaranjem partizana, to je jedino sto je bitno. 

 

Da preskočim ostatak pretencioznog i šupljeg posta, pa da se osvrnem na biser da igramo sezonu bez centra. Imamo dva centra, ako nisi primetio. Danas su ubacili 20 poena, uz 75 posto iz igre i 0 izgubljenih. Kakvo omalovažavanje tih momaka, bez reči sam, koliko ljudi umeju da budu bezobrazni u svojoj gluposti zaključujući olako da nema nepobedivih, da ima dobrih centara za sitne pare, i podvlačeći šta nas deli od A licence. Sve upakovano u par redova ozbiljne analize.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Ok, onda su svi isti. Npr, Djenka i Noko. I jedan i drugi otisli zbog para.

Naravno da nisu svi isti, Djenka je legenda kluba i jedan veliki car, ali nemoj da se zamlacujemo. On je otisao u Milan, a onda i u Khimki iskljucivo zbog para. Vracao se kada nije imao bolje ponude iz EL. I to je sasvim normalno, svi oni igraju zbog para i suludo je kriviti nekoga jer je otisao zbog bolje ponude, narocito strance. Ovo sto je Kalinic uradio (ili Dragovic) je za veliko postovanje i mnogo redak slucaj u danasnjem sportu (zivotu).

Baron i Loyd su igraci za koje nas vezuju lepe uspomene i osvojili su vazne trofeje za nas klub kao nosioci ekipe. Imamo po cemu da ih pamtimo, ali ne, ajde da ih mrzimo jer su se usudili da odigraju dobro i motivisano protiv nas (Kalinic nas je prosle sezone razbio kad smo igrali u Fonteti, siguran sam da je i tada bilo slicnih komentara na njegov racun).

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Jako je tesko odigrati ovakvu utakmicu sa 8, a u stvari 7 igraca. Videlo se i protiv Efesa i veceras da polakao padamo u finisu, jer igraci vise nemaju snage. Vajt jos bar mesec dana nece biti na svom nivou(ako ikada bude), doci ce i Markovic do neke forme. Radonja je bagovao u obe utakmice na kraju i verovatno da su bili Dobric i Deda mi bi dobili obe. Nazalost koliko god sam se nadao, Holins je visak u ovoj ekipi i naravno, fali jedan visoki. 

Efes je izgubio veceras i ostavio nekakvu sansu za 8, mada mislim da ce pre Milano da potone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...