Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Jedan Lessort bi garantovao da se ovo dobije pre produžetaka, kao i da se da gas i oduva Efes u trci za top 8. Šteta što Radonja nema to tvoje istančano oko za košarku, pa da istrese koliko para treba za centra.

 

Čisto zanimljivosti radi, Luka i Kuzmić danas indeks 32, uz 75 posto iz igre. Baš su se obrukali.

 

Jbt, ovde se piše kao da smo izgubili 30 razlike, bez prilike za pobedu. A Zenit se tretira kao Borac iz Čačka, u fazonu oni se ništa ne pitaju. A oni ljudi kidaju u EL i propišali krv da nas dobiju u produžetku.

 

 

Ne, problem je zbog skoka u poslednjih 10 min utakmice. Kad je Kuzmić izašao i više se nije vraćao, nego je Mitar bio na 5. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, medobrundo said:

Za šta god forumaši procene da ima para i potrebe

 

U cemu je razlika izmedju forumasa koji procene da ima para i onih koji procene da nema para...i jedno i drugo su procene? 

 

A sto se tice potrebe - pogledaj semafor. 

 

 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pokazali smo da mozemo sa svima da igramo, mislim da top 8 sa ovakvom igrom nije daleko i da imamo jako realne sanse, najvaznije za klub da je veliki Nebojsa ostao predsednik, on je nasa najveca legenda i zalog za buducnost... Igracima svaka cast na borbi

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Presudio je individualni kvalitet Zenita. Bolan poraz za nas. Limitirani smo nedostatkom jednog dobrog skorera. Nijesam sad siguran ni šta nam je zapravo donijela doselekcija u vidu Stefana Markovića. Jasno je i da nam pod košem fali jedan dobar atleta. Kuz i Mitrović generalno igraju iznad očekivanja, ali teško je očekivati da iznosu kompletnu sezonu. Na live temi se piše da ne znamo da zagradimo koš. Nije da ne znamo nego ne možemo, jednostavno su fizički i atletski jači od nas. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Još jedna stvar koja mi se ne dopada. Jasno mi je da je Kalinić došao da bude igrač br. 1. On je veliki borac i na energiju iznese mnogo toga. Ali on nema taj napadački potencijal da nosi ekipu, da se svaki bitan napad igra na njega, da igra svaku utakmicu 30+ min, da u ovakvim trenucima igra uvek 1 na 1. Udvoje ga i jbg... Bojim se da će nas to zakopati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Poslušao te je Radonja, pa ga je zakucao za klupu i unleashovao Ivanovica koji je uzeo šuteve koji se tebi sviđaju, ali dao 0 poena. Ništa protiv njega, naravno, samo referenca na prethodne sigurne procene da nas to deli od pobede.

 

Jahao si svakog igrača od početka sezone, pa valjda i Marković proigra da te malo ućutka i natera da obrneš krug, ako se uopšte sećaš nad kim si prvim plačipičkario.

pa ono jeste

ja sam kriv sto je radonja doveo pleja iz penzije za pola milke

pa kad je skontao da to mozda i ne ide bas kako je zamislio, onda je problem sto 3. plej...ili je to 2. bek? ili sta li je? ...ne da 12p i resi tekmu

3. plej je valjda, ako pravimo paralelu sa centarskom pozicijom, tu da ne smeta a na da bude game winner, jer ne lomi se sezona...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Da mi imamo snajperistu Berona, skakača Mikija, ne bi bilo zime. Ovako, pouzdavamo se u šut Holinsa, skokove Mitrovića, tapkanje Voltersa i promašena bacanja Kalinića. Šteta, moglo se ovo dobiti, ima tu nelogičnih rešenja Radonjića, ali on je trener, što bismo se mešali. Nejt je ponovo baldisao, mogao je da pripomogne Ivanović, mada se ni on nije istakao u ovoj utakmici. Čudno mi je da Dejo defense master nije provalio da bez Kuzmića nema skoka i odbrane. Jedino ako Kuz nije povredjen, a Cirbes tek potpisao produžetak, pa je slavio dugo u noć i sad nespreman.

 

Ovo sam i ja primetio. Verovatno je stvarno trebao kuz za finiš. Kad je on branio pick, bili su totalno pogubljeni. Ali zato je verovatno i izvukao Frankampa iz dubokog zamrzavanja, da to prodrma...

 

1 minute ago, Volter said:

Izgleda da se Radonja najviše uspaniči u ovakvim finišima utakmica. Neverovatan je i nedostatak inteligencije, kod izjednačujućeg koša Lojda dva puta Lazić pada bez potrebe tražeći faul u napadu. To se ne rizikuje u takvim trenucima utakmice. Stvaramo gubitnički karakter, užasno je gledati napade gde se čeka poslednji sekund i baca ofrlje lopta. Ono što je najgore baš kad smo u najboljoj formi od početka sezone mi ne pobeđujemo nego treću utakmicu gubimo u finišu. Ovaj put u produžetku. Ovaj poraz mi je čak i teže pao od Efesa.

 

Meni izgledao textbook faul u napadu. Nasadio ga spuštenim ramenom u sredinu prsa. Bilo je nekih drugih diskutabilnih odluka (na obe strane), ali po meni to je bio faul u napadu.

 

I da, več drugu utakmicu zaredom stajemo u napadu u zadnjim minutama. Ne verujem da im je radonja zabranio da gledaju koš. Jednostavno niko nije hteo da povede navalu. Od Nejta to več viđamo neko vreme, i obično bi se zapitao zašto ne Džoni u tim momentima, ali on je radio sasvim istu stvar par minuta pre toga.

 

Velika šteta. Koliko znam ovu ekipu, borimo se i dalje. Ali uzela su nam ova dva poraza vetar iz jadra, još protiv direktnih knkurenata. Teško če se biti mentalno oporaviti od ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg Radonja umesto da dovede centra, pleja, krilo i šutera i osvoji nikad slabiju EL, muči nas ovde sa nekim Mitrovićima i Markovićima. 

Da li ste vi ljudi normalni?

Teško porazi u Turskoj i večeras ali ja nemam šta da zamerim ovim momcima. Sem što nisu bolji igrači. A da su bolji ne bi bili u Zvezdi.

Edited by pavijan2
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Pefi - šta reći.

 

Mogao se taj novac potrošiti na igrača koji bi nam možda i popravio nešto u čemu smo loši.  Ali išlo se na provjerenotm.

 

Ako smo baš toliko siromašni, što smo doveli Markovića?

Edited by Sector
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 

Jedan Lessort bi garantovao da se ovo dobije pre produžetaka, kao i da se da gas i oduva Efes u trci za top 8. Šteta što Radonja nema to tvoje istančano oko za košarku, pa da istrese koliko para treba za centra.

 

Čisto zanimljivosti radi, Luka i Kuzmić danas indeks 32, uz 75 posto iz igre. Baš su se obrukali.

 

Jbt, ovde se piše kao da smo izgubili 30 razlike, bez prilike za pobedu. A Zenit se tretira kao Borac iz Čačka, u fazonu oni se ništa ne pitaju. A oni ljudi kidaju u EL i propišali krv da nas dobiju u produžetku.

 

 

Jedan Lesor ili neki takav centar bi mogao da isprati u odbrani Mikija i samim tim bude na parketu kad se lomi mec, da pokupi skok, posto je Luka crkao a i skok sa njim na parketu uvek trpi. Nismo pokupili skok na 2 za nas na 30 sekundi do kraja, nismo pokupili skok na 1 za njih na minut u produzetku... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

.

 

Nije problem sto smo izgubili, sjajna utakmica...Nije mi jasna nasa igra u napadu kad ulazimo u neizvesnu zavrsnicu, mi kao da prestajemo da igramo, Nejt I Kalinic mogu i sami da igraju, nista drugo i ne pokusavamo, nemamo mi igrace da sve ide na njih poslednjih par minuta.

Ako ne odigramo kao tim , kao celu utakmicu mi nemamo sanse..

 

.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Presudio je individualni kvalitet Zenita. 

Ima najviše toga. Videli smo šta znači kada imaš igrače koji pogađaju kad je povuci potegni. Mi se previše oslanjamo na Kalinića a on često u takvim trenucima sili a pritom i umor čini svoje. Previše smo mi šansi večeras propustili. Toliko napada da se reši utakmica i ništa, dobili su namernu u nezgodnom trenutku i opet ništa, toliko napada su promašili al ne umemo uhvatiti loptu...e pa jbg, da nam serviraju pobedu na tacni nisu želeli.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne moze svaka utakmica da se "odbrani", mora u nekoj napad da donese pobedu, a mi to me znamo.

 

Kad na to dodas da nemas krstenog centra i skorera to ti je. Da se slucajno ne narusi hemija u ekipi.

 

Tako, ovo je maksimum, neki bljesak tu i tamo, i onda kanal.

 

Al daj Cirbija produzavaj, treba nam ko leba.

Edited by Dr.J
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

Jbg Radonja umesto da dovede centra, pleja, krilo i šutera i osvoji nikad slabiju EL, muči nas ovde sa nekim Mitrovićima i Markovićima. 

Da li ste vi ljudi normalni?

Teško porazi u Turskoj i večeras ali ja nemam šta da zameri ovim momcima. Sem što nisu bolji igrači. A da su bolji ne bi bili u Zvezdi.

Zašto preteruješ ironično. Niko nije rekao "sram bilo tog i tog". I da, siguran sam da svi podržavaju i tim i igrače ponaosob kad se igra. Nije poraz nikakvo iznenađenje, ali kada vodiš kao u Istanbulu ili večeras, normalno da su ljudi razočarani, jer smo mogli bolje. 

I ljudi od početka sezone pričaju: 1) bek... Doveden je Marković plej i 2) centar... Po svemu sudeći ostaće Cirbes.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...