Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

50 minutes ago, Zvezdinho said:

 

I kad se skine program na kompu sta se dalje radi da bi se gledala CZ u EL ?

 

Odradio, bas losa slika, secka.

I meni na kompu očajno radi ali na telefonu radi vrhunski. Prebacim ekran telefona na TV i super slika bude. Obično kasni oko pola minuta do minut ali Bože moj ne može sve.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Džoni i Kalina sami odrađuju Fener ! Da ne bude da nisam rekao. :cigar::whistling:

 

Ajoj kako bi se zapalili ko mali majmuni 😄

 

Pričalo bi se kako čemo tek da cepamo kad se vrate ovi povređeni. A preklinjali Čovića što ne odreši kesu za centra, da napadnemo  F4 ko ljudi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Instaliraš program i kad ti traži url ukucaš huhu.to. Program je super, samo pripazi jer je to free verzija, pa se poslije par sati isključi i traži pare. Ali može utakmica da se odgleda opušteno, ako nisi taj dan bindžovao serije i sl.

imao sam pre rokkr pa sam deinstalirao kad su poceli da naplacuju

 

sad ne mogu da nadjem na playstore koja je tacno to aplikacija jer ih ima 50 koje pocinju tim imenom

 

koju god da instaliram, skroz je drugacija nego ta stara

 

koji je potpuni naziv?

 

 

edit:

 

u stvari i ne moras da odgovaras, ovu tekmu mozda i mogu da preskocim, kad vidim kako smo poceli : D 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

imao sam pre rokkr pa sam deinstalirao kad su poceli da naplacuju

 

sad ne mogu da nadjem na playstore koja je tacno to aplikacija jer ih ima 50 koje pocinju tim imenom

 

koju god da instaliram, skroz je drugacija nego ta stara

 

koji je potpuni naziv?

Uklonjena je app sa playstorea. Skini je sa https://www.rokkr.net. Kad instaliraš na android uređaj moraš nešto da odradiš da ti dozvoli instalaciju koja nije sa playstorea.

 

Inače, ja sam sad instalirao windows verziju na desktop, ali neće da mi radi (couldn't load plugin). Jes da imam prastaru ma[inu i ništa nije apdejtovano sto godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, quentin said:

Uklonjena je app sa playstorea. Skini je sa https://www.rokkr.net. Kad instaliraš na android uređaj moraš nešto da odradiš da ti dozvoli instalaciju koja nije sa playstorea.

 

Inače, ja sam sad instalirao windows verziju na desktop, ali neće da mi radi (couldn't load plugin). Jes da imam prastaru ma[inu i ništa nije apdejtovano sto godina

 

Ja imam masinu iz 2009 i radi fino na win10.

Link to comment
Share on other sites

Sve razumem, ali nije mi jasno šta je sa Simonovim šutem? Ništa ne očekujem od njega, ali ono baš ništa. Međutim kad je sam kao duh zašto baca cigle, a nekad je sipao kao lud? To nema veze čak ni sa protivnicima i protiv Splita je beše bacio kamen... Pa random lik sa foruma bi bar bio blizu sa ponekim šutem kad bi bio sam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se uzme sve u obzir, nismo se obrukali, naprotiv. Veliki disbalans u selekciji. Džoni i Kalina biće glavne napadačke opcije, makar dok se ne vrati White i dodje taj famozni centar, Dobrić će ih rasteretiti kada udje u formu. Trebalo je možda više rizikovati sa bekom, ali opet to je Radonja. Lazarević jak kao bik. Sve u svemu, baš šteta što nismo makar kompletni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se ekipi odati pocast na borbi, u okolnostima bez toliko igraca i sa Simonom i Kuzmicem u ovakvim stanjima-izdanjima, prosto se mora reci da sa 6 igraca ne moze vise.

Problem je ukoliko ne bude skorog ukljucivanja rekovalescenata, nece ovo moci da iznese ovako kratak roster...

Jasno je koliko nam treba komplet ekipa uz famozno pojacanje na 5ci.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...