Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Obi-Wan said:

Po minutazi i doprinosu Lesora(stabilan opadajući niz) liči da neće produžavati...

 

Neće ga sigurno produžiti, došao je da zameni povređenog Žižića koji se u međuvremenu vratio na parket i igra odlično + imaju Reynoldsa kao startera i Sorkina kao mladu nadu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Neće ga sigurno produžiti, došao je da zameni povređenog Žižića koji se u međuvremenu vratio na parket i igra odlično + imaju Reynoldsa kao startera i Sorkina kao mladu nadu.

 

realno još samo njegova glava fali ovom timu :s_d:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene više zanima da li će Džoni ili Pefi igrati sutra pa neka neko podeli info u vezi toga ako ga bude imao.

Znajuci Radonjica, Ivanovic ce mozda biti u rosteru, ali nece igrati. Pefi najverovatnije nece biti ni u rosteru. Obojica za KKP u nedelju mozda, ali sa vrlo skromnim minutama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Uskoro će Zvezda biti jača i za Nikolu Ivanovića, koji je bio na dužoj pauzi zbog virusa korona.

,,Nikola je počeo sa treninzima i videćemo posle zadnjeg treninga da li može da pomogne. Nadamo se da će biti sa nama i da će dati doprinos koliko je to moguće", zaključio je Radonjić.

 

Link to comment
Share on other sites

Iako sam žestoko agitovao protiv Holinsa nikad nisam bio za šilbovanje i nadam se da se to neće desiti osim ako postoji spremna kvalitetna zamena na poziciji beka i još bitnije osim ako postoji spreman klub koji bi preuzeo Holinsa.

Sve ovo je teško moguće tako da neka njega tu.

 

Ball handling smo rešili sa Markovićem, ostaje nada da će i procenti šuta porasti kad svi uNiđu u svoje opanke.

 

Dakle samo centar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cavani said:

Majk je Zvezdi puno dao, bilo ga je milina gledati u prajmu kako zateze obruce, plus se vidi da iskreno oseca klub a ne samo na recima. Posluzio je i ove godine, doduse najvise kao ime da se umiri masa do dolaska tog centra, al to je namanje njegova krivica.

 Ne smeta on i njegov ugovorcic nikome, a pogotovo nije mucenje za nas.

Došao je da zaradi nešto(koliko god) prije kraja karijere. Lik je već 2 godine lešina od igrača.

@Jamal Mclean, ista stvar, prije 3-4 godine dobra(ništa više od toga) opcija, danas beskoristan na ovom nivou poput Gista.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Budha said:

Došao je da zaradi nešto(koliko god) prije kraja karijere. Lik je već 2 godine lešina od igrača.

@Jamal Mclean, ista stvar, prije 3-4 godine dobra(ništa više od toga) opcija, danas beskoristan na ovom nivou poput Gista.

 

Ove sezone gotovo nije ni igrao, a proslu je igrao u Emiratima, tako da ne znam gde si i koliko njegovih utakmica mogao odgledati da bi tvrdio da je lesina. 

Gist igra EL i ove sezone, ocigledno ne smatraju iz Asvela da je beskoristan.

Sve je stvar ocekivanja, sta ocekujes od igraca od 5k mesecno i drugog od 35 godina. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da nam je Asvel bitnija utakmica nego Partizan. Ovde vise nemamo prava na kiks, moramo ovo da dobijemo da sto pre trazimo neki brejk na strani kako bi uhvatili kakav takav prikljucak sa srednom tabele. Zajeban je Asvel kako ratko cebe, pogodili sa Amerima, dosta kolektivno igraju, nama je Alba veliki fejl, da smo tu dobili lakse bi nam puno bilo.

Sutra moramo da im udavimo bekovsku liniju, kod njih od bekova sve polazi, cak i po cenu da trpimo neke koseve iznutra ne smemo dozvoliti onom Ameru da se razigra i da nas zatrpa. 

Ima li korone po drugim ekipama, jbt mi svake godine postradamo i po mesec dana nam odsustvuju igraci?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Meni se cini da nam je Asvel bitnija utakmica nego Partizan. Ovde vise nemamo prava na kiks, moramo ovo da dobijemo da sto pre trazimo neki brejk na strani kako bi uhvatili kakav takav prikljucak sa srednom tabele. Zajeban je Asvel kako ratko cebe, pogodili sa Amerima, dosta kolektivno igraju, nama je Alba veliki fejl, da smo tu dobili lakse bi nam puno bilo.

Sutra moramo da im udavimo bekovsku liniju, kod njih od bekova sve polazi, cak i po cenu da trpimo neke koseve iznutra ne smemo dozvoliti onom Ameru da se razigra i da nas zatrpa. 

Ima li korone po drugim ekipama, jbt mi svake godine postradamo i po mesec dana nam odsustvuju igraci?

 

Odgovorio bih ti Alan Fordovski. Skroz si u pravu ali uopste se ne slazem.

 

Za sezonu derbi u nedelju ne odlucuje bas nista, kako stvari stoje oni i mi cemo biti prva dva tima koji idu u plej of direktno.

 

Ali navijacki gledano, tesko da ima bitnije utakmice pa i da je neki predsezonski turnir.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Odgovorio bih ti Alan Fordovski. Skroz si u pravu ali uopste se ne slazem.

 

Za sezonu derbi u nedelju ne odlucuje bas nista, kako stvari stoje oni i mi cemo biti prva dva tima koji idu u plej of direktno.

 

Ali navijacki gledano, tesko da ima bitnije utakmice pa i da je neki predsezonski turnir.

 

.

 

Jesi siguran? Da, ako bude tako idemo direktno u polufinale, dok se ostalih cetiri timova bore za jos dva mesta...ali sta odlucuje ko ima prednost domaceg terena ako to nije prvo mesto u regularnom delu?

 

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...