Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nema mi nikako smisla dovodjenje kombo igraca, a ostajanje Holinsa. Previse je tu igraca za neku normalnu raspodjelu minutaze + dvojica od Lazic/Simonovic/Davidovac moraju van 12.

 

Walters 20, Ivanovic 10, Markovic 10

Kombo 20, Holins 15, Ivanovic 5
 

Kalinic 15, Dobric 15, Lazic 10

White 25, Kalinic 10, Luka 5

 

Kuzma 15, Lesor 15, Luka 10

 

+ Davidovac, Simonovic, Lazarevic i Uskokovic

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Green23 said:

Biće mi baš žao Holins, ukoliko ga oteraju. Dečko ostavlja 200% sebe na terenu, jebiga ne ide ga u napadu, ali u odbrani je maestralan. 

 

Pa i neće ga otjerati, čovjek igra 20 minuta u prosjeku.

 

Nije valjda da vjerujete inajderima kojima je izvor čovićeva izjava da će možda doći bek. 😄

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega da bi Hollins bio silbovan on mora na to da pristane. On nije ec igrac i sigurno nece spustati nivo-e takmicenja i traziti angazman. Da su hteli da ga silbuju to bi vec uradili. 

Mi nemamo para da ga silbujemo, dovedemo zamenu i placamo oba igraca. Imamo jednog Obradovica kog drzimo na budzetu, tesko da ima tu prostora za jos nekog. Hollins je igrac po Radinjinom ukusu i mislim da su sanse nikakve da se raskid dogodi.

Link to comment
Share on other sites

Holins u Aba ligi za 3 poena 7 od 22,Volters isto 7 od 22,Dobric 7 od 23,oko 32 posto,kakvo poredjenje sa Rajanom Tompsonom i Lipovijem,oni nisu pogodili nista.Nisu igraci carape da ih mijenja ko kad hoce,sad kad se vrati Ivanovic i Markovic pocne da igra sigurno ce biti i boljih pozicija za sut za njega i procenti bi trebali porasti,plus u odbrani covjek igra dobro,ne lupajte gluposti,kakvo Silbovanje

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pa upravo je Silb Silbovan uz mnogo vece procente. Holins je imao dosta otvorenih suteva takodje.

 

Svakako da od toga nema nista jer se sad pita DR, a onda je to bio neko drugi.

 

Markovic nije dosao mesto Dijamantidisa vec kao ispomoc Ivanovicu koji nije neki EL faktor.

 

Licno mislim da bi Lesor bas legao ovom timu, covek sve stize. Armirani beton od odbrane bi imali. Samo, trebali su reagovati ranije sa ovim pojacanjima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Silb je "Silbovan" zbog plate. Do ove sezone je bio nas najskuplji igrac u Covicevoj eri.

On je trebao da zaradi oko 600k eur one sezone i kada smo ispali iz EL ako me secanje sluzi onda su ga "Silbovali" jer se onda nije isplacivaloo drzati tako skupog stranca u ekipi.

Silb je svakako jedan od najboljih stranaca koji su zaigrali kod nas.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Silb je meni bio gotivac, ali mislim da nije ni medju 10 najboljih stranaca koji su zaigrali kod nas. Uostalom i karijera mu govori u prilog tome, nije igrao za klub sa vecim ambicijama od Zvezde. Mekan igrac, slab defanzivac, utakmice sa po 6-7 izgubljenih lopti... Sve ono sto Radonjica iritira, a uz to je bio najplaceniji u ekipi - tacno ono sto Nebojsu iritira.

 

Holins nije ni medju 3 najplacenija, isporucuje krvava kolena, jedino procenti suta skripe. Mislim, skripi i igra sa loptom u rukama, ali to mu skripi kroz celu karijeru, valjda su znali koga dovode. Mislim da se njegovo silbovanje moze dogoditi jedino u slucaju neke vece krize rezultata koja bi sa sobom povukla ishitrene poteze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jelencom said:

Holins u Aba ligi za 3 poena 7 od 22,Volters isto 7 od 22,Dobric 7 od 23,oko 32 posto,kakvo poredjenje sa Rajanom Tompsonom i Lipovijem,oni nisu pogodili nista.Nisu igraci carape da ih mijenja ko kad hoce,sad kad se vrati Ivanovic i Markovic pocne da igra sigurno ce biti i boljih pozicija za sut za njega i procenti bi trebali porasti,plus u odbrani covjek igra dobro,ne lupajte gluposti,kakvo Silbovanje

prvo, nisam za silbovanje holinsa sada

 

drugo, ABA liga i nije neki reper

bio je i mekel nas najbolji igrac u ABA pa je ipak mekelovan, zato sto je doveden da pravi razliku na EL nivou

47 minutes ago, fradler said:

Holins nije ni medju 3 najplacenija

neki izvor za ovo ili samo nagadjas?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

neki izvor za ovo ili samo nagadjas?

 

Pisali su na rsb nedavno o tome, ovi upuceniji. Holinsara je valjda negde na 60% Lojdovih primanja. Svakako je Kalinic neprikosnoven, verovatno i Volters i Vajt primaju vise od Holinsa, moguce i Dobric kome je ugovor znacajno pojacan.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Johnny Štulić said:

Silb je "Silbovan" zbog plate.

 

Izmedju ostalog, ali ako se trazi sportski razlog, to nisu procenti suta, generalno u napadu je bio ok. Trazenje sportskih razloga za otkaz su u njegovoj odbrani. 

 

2 hours ago, Johnny Štulić said:

Silb je svakako jedan od najboljih stranaca koji su zaigrali kod nas.

Apsolutno nije. 

 

Ovi igraci su meni ispred Silba: Dzenkins, Blazic, Vilijams, Miler, Kinzi, Volters, Rocesti, Beron, Perperoglu, Rivers, Lojd, Panter... 

 

Inace, problem sa silbovanjem Silba, nije sam otkaz Silbu, nego ko je doveden posle njega... :cry:

Edited by Kooineeperk
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...