Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

19 minutes ago, Princeton said:

Ovo ti je bolje ... :smiley33:

Quote

The 2022 EuroLeague Final Four will be play in Berlin from the 27th to the 29th of May 2022. Official announcement was just released by EuroLeague Basketball.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I ja sam za to da dovedemo centra, svejedno dal Lesor ili Martin i da sa ovim sto imamo peglamo na dalje, i mislim da je izvesno da se u narednih mesec dana to i resi. Odbijam da poverujem da ce bekovi ovoliko lose da sutiraju do kraja sezone, prosto je nemoguce, svi su ispod proseka i onog sto se ocekivalo.

 

Volters, Pefi, Dzoni

Dobric, Holins

Kalinic, Lazic, Davidovac

Vajt, Lazarevic, Simon

Lesor, Kuz, Luka

 

Kolko cujem - Cirbes ce u FMP-u da zavrsi ovu sezonu, barem mu je to ponudjeno posle NG, a od Uskoka se dovodjenjem Pefija definitivno odustalo, dal ce u FMP ili nedje drugde, nem pojma, ali je konsenzus da je to najbolje za sve. 

Link to comment
Share on other sites

Bili su tad usmeno dogovoreni i Hopson i Rivers, al su razlozi sto nisu dosli bili banalni na nivou - ovom zena treba da se porodi, hoce da to bude u USA i ovom zena nece u BG. Pisalo se na starom forumu, mislim od strane Veterana.

 

Na kraju je muceni Lipovij dosao, mada je i on imao pedigre, nije doveden kao prasinar neki, vec kao all-around igrac, sposoban da pegla difens, pogodi kad je sam, pokrije pozicije od 1 do 3. Na kraju je ispao none-around. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, durantula35 said:

Jel ima neka dobra dusa koja ide na Asvel ili sezonac koji ne kupuje vec za nekog drugog karte za derbi koji bi hteo da uzme karte za drugara zvezdasa iz Leskovca?😃 Pa bih mu dao novac u nedelju , mada mogu da posaljem i postom pre kupovine. 

 

Javi se na pp

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manoly said:

Kako sam razumeo Lesor bi za nas mogao da zaigra od 18.kola El sto znaci 29.12., sto je bas daleko...

Ako traze pojacanje na vreme na centru onda nije on u pitanju.

 

Pa ista stvar je onda i sa Martinom i bilo kojim igračem koji je trenutno na bilo kom EL rosteru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa ista stvar je onda i sa Martinom i bilo kojim igračem koji je trenutno na bilo kom EL rosteru.

Nisam ispratio, al pominjalo se pojacanje nakon nba cut-a koji prodje u oktobru.

U slucaju el igraca nam ne gine cekanje do kraja godine.

Link to comment
Share on other sites

Majk je Zvezdi puno dao, bilo ga je milina gledati u prajmu kako zateze obruce, plus se vidi da iskreno oseca klub a ne samo na recima. Posluzio je i ove godine, doduse najvise kao ime da se umiri masa do dolaska tog centra, al to je namanje njegova krivica.

 Ne smeta on i njegov ugovorcic nikome, a pogotovo nije mucenje za nas.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...