Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

15 minutes ago, Crni Bombarder said:

E,ovo je ulazak na forum sa stilom ciganskim mindsetom.

Nista "dobro vece",nista "dugo vas citam" i "resih da se pridruzim",vec odmah teranje igraca i prizivanje igraca koji kosta milionce. I to sve u cirka desetak minuta od registracije. Alal vera, that's the spirit :thumbsup:

Dobro dosao,nesto mi govori da ces se brzo uklopiti. :classic_biggrin:

Da,i novim igracem (Pefijem) si u startu nezadovoljan. :Hail:

Hvala na dobrodoslici uvek sam bio iskren,bez uvijanja :)))

Uskokabi u Fmp ali na ne preterujem za veceras:)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko Pancev said:

Hvala na dobrodoslici uvek sam bio iskren,bez uvijanja :)))

Uskokabi u Fmp ali na ne preterujem za veceras:)))

Dare pišuvaj na makedonski da te podobro razbirame😄

Edited by Perkos2
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nemoj Holinsa da terate, dal' ste normalni. Jedino crnče u timu bi mogao biti mezimče :classic_smile:

 

Šalu na stranu, nije Holins uopšte toliko loš koliko se ovde predstavlja. Odbranu igra baš dobro i jedan je od najboljih defanzivaca u opakoj konkurenciji. Tranziciju vuče sasvim dobro i verujem da će biti i bolje kad se malo opusti. Isto mislim i za šut za 3 poena. Tačno se vidi da je stegnut i povremeno je i silovao pokušavajući da izađe iz kanala. Biće on sasvim dobar.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 10:49 PM, Kankkunen said:

Stiže još jedan plej ...

Untitled.jpg

Iskusan igrac igrao u EL (LS), bivsi reprezentativac, sekundarni plej, odlican bolhendling, ima poene u rukama, odlicno izvodi penale, dobra saradnja sa cent(arfo)rom...

 

Sa druge strane, sta je cekao do sad i zasto nije dosao pre nekoliko sezona, da je dobar imao bi klub na pocetku sezone, slabo igra odbranu, los u duel igri, visegodisnji ugovor, sklon povredama, veliki potrosac lopti, jos jedno krilo...

Edited by TiMiDi
Slovo
Link to comment
Share on other sites

Ni to šilbovanje Hollinsa mi nije najjasnije. pogotovo ne za kombo šutera. Šta če ti kombo šuter kad imaš tri pleja, od kojih sva trojica mogu da budu starteri. Halo. Valjda ti onda treba čisti bek

 

Mada, s obzirom da se do sada sve što meni nije bilo logično, ostvarilo, moglo bi se i ovo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kooineeperk said:

Ma sprdam se na temu all-white tima... 

 

Mislim, ja to ne gledam tako, samo se plasim da neko zaista ne pomisli da smo nesto rasisticki raspolozeni. 

I sad zamisli kako je njemu, jedini crnac u ekipi od 15 16 igraca.. Da nema Vajta bio hi jedini amer. Pre neki dan sam napisao da mu je mozda cak i to pritisak. Kontam da nikada nije bio u takvoj situaciji, a malo i koji crnac iz Amerike koji dodje u Evropu..

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...