Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, BojanaCZV said:

U tom slucaju, i oni su posle prekida igrali bolje. 15 poena vise sa linije za 3 i opet samo pobeda +3.

 

Ja mislim da je bez navijaca bila manja tenzija i medju gledaocima, pa tako ispada da smo mi bili mnogo bolji, gledano iz oka posmatraca.

 

Svakako kad izadje snimak, imace se jasnija slika.

 

 

 

Dobro, posle utakmice lako je konstatovati kome je prekid vise prijao, ali verujem kad je doslo do praznjenja dvorane da su se jedino partizanovci tome obradovali. Ko zna mozda bi mi sa publikom pobedili sa vecom razlikom, mozda bismo izgubili, sta bi bilo kad bi bilo. Meni je svakako pobeda i titula slatka a sve ostalo je u drugom planu. 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, СтелаРоса said:

Veliki je pritisak bio na njemu jer je prvi put u karijeri dobio ulogu lidera ekipe. Da smo izgubili sigurno bi bio prvi na udaru. 

https://sportske.net/vest/kosarka/kalinic-na-udaru-evo-sta-je-obradovic-zamerio-bivsem-igracu-zvezde-287795

Montirajte njegovu trojku na kraju pete utakmice i dodavanje Voltersu,uz Miso moj.

 

Momku ce se izgleda sve vratiti za ludost i vracanje u Zvezdu,i ovo i koliko ga Pesic sada ceni u ovoj konkurenciji,istorija...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Kad počinje admiral bet KLS, po kom sistemu se igra, sa kim igramo prvu?

Ovo ti je dovoljno za početak ...

Quote

Crvcena zvezda mts – Mega Mozzart petak, 20 časova Hala Aleksandar Nikolić (ulaz besplatan)!

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Činjenica da niko od nas nije siguran da li se finale igra na 2 ili 3 dobijene samo pojačava utisak kakva je to sprdnja od takmičenja.

Dva dana do pocetka takmicenja liga nigde nije objavila propozicije, sistem, pa cak i tacne termine meceva. Pa cak i tu jednu sliku na instagramu sto su objavili kao u Paintu da su je pravili

Edited by necke
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

https://sportske.net/vest/kosarka/kalinic-na-udaru-evo-sta-je-obradovic-zamerio-bivsem-igracu-zvezde-287795

Montirajte njegovu trojku na kraju pete utakmice i dodavanje Voltersu,uz Miso moj.

 

Momku ce se izgleda sve vratiti za ludost i vracanje u Zvezdu,i ovo i koliko ga Pesic sada ceni u ovoj konkurenciji,istorija...

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

https://sportske.net/vest/kosarka/kalinic-na-udaru-evo-sta-je-obradovic-zamerio-bivsem-igracu-zvezde-287795

Montirajte njegovu trojku na kraju pete utakmice i dodavanje Voltersu,uz Miso moj.

 

Momku ce se izgleda sve vratiti za ludost i vracanje u Zvezdu,i ovo i koliko ga Pesic sada ceni u ovoj konkurenciji,istorija...

 

Pritajeno djubre, skriveni smrad...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, necke said:

Verovatno i igraci i treneri

 

Ima u psihologiji onaj trening gde ljudi zamenjuju uloge pa mozes da osetis kako te drugi vide kroz manje vise njihovu karikaturu tebe, jer naglase mnoge stvari, posebno ono sto im smeta naravno.

 

Tako bi bilo zanimljivo da se klupe i strucni stabovi zamene, igraci odu na tribine, a oni nenadertalci sa tribina skinu u dresove i igraju jedni protiv drugih. Sudije da budu Covic, Limar i Savic, Pukl Javor i Belosevic da pisu saopstenja i gostuju na po jutarnjim programima, Tegeltija i Vujcin da zamene instagram, Zeljko Pantic i Andjus makar frizure, a Bozu Koprivicu staviti u flasu da glumi vinjak, cisto da i on ucestvuje. 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

Besmisleno je da se KLS uopste igra u seriji ikakvoj. Bukvalno turnir format, tacnije F4 i da se to u tri dana zavrsi.

KKP to hteo. Pre mesec dana. Kad je sistem vec odavno dogovoren.

Link to comment
Share on other sites

Gledam malo statistiku i vidim da je Partizan u petoj imao i bolji šut za tri poena, i deset slobodnih bacanja više, od čega šest više datih poena sa penala, i bolju valorizaciju u timskom indeksu...

 

I nikako da se otrgnem utisku da je Obradović to trebalo da dobije. Odnosno, da me je neko pre nekoliko godina pitao šta bi se desilo u petoj utakmici tog hipotetičkog finala, gde je budžet timova tu negde (po nekima minimalno na strani KKCZ, po nekima barabar izjednačen, a ponekima i na strani KKP), a na klupi Partizana je Obradović, verovatno bih odgovorio da ne bi ni došlo do pete utakmice, a kamoli da je najtrofejniji trener izgubi na opisan način.

 

Jer, da se ne gledamo u oči i lažemo, svi znamo da takav čovek dolazi da uzme trofej, uz propratnu logistiku i igrače koji su prethodne sezone igrali F4 El, plus NBA igrače, plus ostale koje sam on, dakle najbolji trener, birao... I iz tog ugla svaki pomen nekakvih trogodišnjih, petogodišnjih i osmogodišnjih ciklusa potpuno je deplasiran i liči na fortifikaciju rezervne pozicije u slučaju neuspeha.

 

A da je neuspeh - jeste.

 

Jer, niti je neki mladi igrač napredovao nit je imao ulogu u plej ofu, sem donekle Madara za koga je pitanje da li će ostati u KKP, niti je uzet trofej. Čak ni mrčeni Kup Radivoja Koraća, i to u sezoni koja je bila nacrtana da se kroz EC stigne do određenih visina i tako je startovala, a završava se sa najavom da KKP neće ni igrati KLS, što bi najtrofejnijeg trenera onemogućilo da uzme barem jedan trofej sa Partizanom, bez obzira kakva je važnost tog trofeja.

 

A to za EC je tek katastrofa, budući da je tim koji se ipak u pet finalnih utakmica regionalnog plej ofa nosio sa  evroligašem, izgubio utakmicu koju je prema svim standardima morao da dobije... I to od Burse.

 

Pa, čekajte, da li je neko uopšte mogao da zamisli da će Obradoviću nešto tako da se dogodi?

 

Zato zbog ta tri poraza KKP, u Kupu, od Burse i u finalu Aba lige, atmosfera oko dva beogradska tima izgleda mnooogo drugačije nego u septembru prošle godine. I zato ova Zvezdina titula verovatno ima veću specifičnu težinu u odnosu na neke prethodne.

 

Jer, izgleda kao da je KKP u toj partiji pokera izvukao svoju najjaču kartu, trenerskog kralja iz rukava, ali ni to nije bilo dovoljno za regionalnog trenerskog asa koji je od Aba trofeja načinio svoju svojcatu kentu.

 

I dobio Obradovića, onako, old fashion style - jedan na jedan.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...