Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Јел добар?😁

ima jedno da, znaci znalo se da ide.. da je bilo dva da, to bi znacilo i da ima zamena..:default_coffee:

Just now, 1945 said:

Znaci Kumovo Kalimera je Jovic. Zagonetka resena.

 

Ako nije Siva a siguran sam da nije a Mejkon i Nedovic mu dodju neki kombo 2/1 ne verujem da bi Dejo njih prevashodno na pleja.

jovic vise nije ni za rekreativni basket, pre ce biti da je kum na moru u grckoj..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pogledajte treću četvrtinu druge utakmice finala ABA, protiv Mege, u sezoni 2015/2016 i sve će vam biti jasno. 

 

Edit: u vezi novog pleja, je li dobar 

Vasa Micic?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 1945 said:

Znaci Kumovo Kalimera je Jovic. Zagonetka resena.

 

Ako nije Siva a siguran sam da nije a Mejkon i Nedovic mu dodju neki kombo 2/1 ne verujem da bi Dejo njih prevashodno na pleja.

Aman covece, koji bre Jovic, koja bre Grcka, kum je na moru i sprdao se na racun osvajanje titule i pozdravom sa mora iz Grcke, 
Nikakve objave novih igraca nece biti pre zavrsetka KLS i kao i svake godine bice prvo zahvaljivanje svima kao i u slucaju Nate i onda potpisi od onih manje zvucnih dok ce "  bombe " ostati za odgovarajuci trenutak da se doaka komisijim potpisima. Pa svake godine imate prelazni rok, valjda se za ove godine toliko naucili. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Aman covece, koji bre Jovic, koja bre Grcka, kum je na moru i sprdao se na racun osvajanje titule i pozdravom sa mora iz Grcke, 
Nikakve objave novih igraca nece biti pre zavrsetka KLS i kao i svake godine bice prvo zahvaljivanje svima kao i u slucaju Nate i onda potpisi od onih manje zvucnih dok ce "  bombe " ostati za odgovarajuci trenutak da se doaka komisijim potpisima. Pa svake godine imate prelazni rok, valjda se za ove godine toliko naucili. 

Pa i ja sam se sprdao. 🙃

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Trojka Pefi, Dzoni i Ćofi na pleju deluje sasvim ok za domacicu.

 

S druge strane, neka ovo bude samo produzeni odmor za Nejta, stvarno ne mogu da zamislim pleja koji bi se bolje uklopio u sistem od njega. 


 

 

Cofi?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Cekaj, ovi dobijaju ogromne pare od drzave, a nece da igraju nacionalno prvenstvo.

Čovicu, sad pametno. Ćapi i njima namenje pare!

 

Надам се да ће сад да наступи једно саопштење, једном у животу кад је потребно. А мислим да је ово зицер и да га неће пропустити, осим ако му буде речено другачије.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 12:35 AM, Don Radonja said:

fwfNRJd.gif

 

Za Lakija!

Dobric i Holins na skoku, Kalinic razgrce Aleksu da i on dodje na skok, Deda isto krece u reket.

Ostali Partizani kojekude.

Ovo nismo mogli izgubiti nikako, to je taj EL touch koji je odneo prevagu kad je najbitnije. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Ovi stvarno neće igrati????
Nisu ni prijavili igrače do podneva...cirkus..... a dali smo im vanilicu fore.
Izbace opet Kalinića sa 4 lične za 5minuta i nama nema ko da vodi loptu.
Strah u nama izmiče kontroli

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šteta što Radonja nije imao priliku da zabeleži i sedmu/osmu pobedu nad Žocom. To bi bila baš lepa nagrada za sav trud i znanje koje je investirao ove godine i lepa lična satisfakcija na kraju krajeva.

 

Ne znam da li je ikada Žoc toliko puta izgubio od drugog trenera u jednoj sezoni, ali sada kada je furnuo sa crte, ostao je ipak na pet poraza.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2022 at 12:35 AM, Don Radonja said:

fwfNRJd.gif

 

Za Lakija!

 

 

Meni je u borbi za skok posle Nejtovog suta sadrzana ovogodisnja razlika izmedju naseg i grobarskog tima.

 

Hvala Nejt, bices docekan ovacijama uvek i svuda sto se mene tice.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...