Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, Šarac said:

Cudno da o huliganizmu nisu pricali kada su najavili da je nece igrati pre mesec dana, nego su propozicije problem,

 

Zasto lepo ne kazu istinu da stranci ne zele da igraju i da ne bi imali dovoljno igraca za protokol.

 

Kakve veze imaju huliganizmi sa KLS KADA SU TRAZILI F4 ZA KLS ILI ZREB DA BI SE ODREDILO PREDNOST DOMACEG TERENA.

Kako stranci nece? Zar nisu pod ugovorom, sta ima tu hocu necu, placen si i igraj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

Ipak je najveca kinta legla od drzavnih preduzeca, zatim od grada, cuvene donacije su tek na trecem mestu kad je rec o prihodima.

 

Postoji razlog zasto su grad i drzava izdvojeni ispod. Kinta koju klub akumuliratm prodajom igraca, marketingom, privatnim sponzorima, etc, odnosno kinta koju klub dobija van milosti drzave.


No dobro, i kada se gleda djuture, za svaki respect je milion i dve stotine tisuca evra donacija. Verujem se da ce Nebojsa angazovati klupske analiticare da prezentuju zasto jedne sezone klub skupi 50k evra, druge 119k, trece milion i 200, a bogami 2012/13 cak 3 miliona i 700.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogli su da odustanu od 5.utakmice ABA finala i to bi bio doprinos borbi protiv huliganizma. Epska zrtva, dostojno mucenistva DV.

Zajebanciju na stranu, mogla je se napravi neka varijanta da recimo samo deca gledaju finale kls ili neki drugi modus.

Ne, oni su jos pre svih ovih sranja na finalu aba lige vec kukumavcili da nece igrati. Sve su bacili na aba ligu, doveli one dve azdaje pristajuci na sve moguce klauzule ugovora i sta sve još... Ima tu domacih igraca, skrpili bi ekipu. Samo bi onda svojoj uzdrmanoj navijackoj populaciji morali da mnogo toga objasnjavaju. Ovako su pokusali nevesto da se izvuku, ali u ove bajke moze fa poveruje samo budala.

Generalno vrlo los potez i pokazatelj da tamo nista nije idilicno, da je sve to na vrlo nestabilnim nogama. Kako ce se ovo odraziti na njihovo funkcionisanje, tj finansije, videcemo.

Zbog svega ovoga nama su zlata vredni Luka, Deda, Dobric, Laza...  

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Mogli su da odustanu od 5.utakmice ABA finala i to bi bio doprinos borbi protiv huliganizma. Epska zrtva, dostojno mucenistva DV.

Zajebanciju na stranu, mogla je se napravi neka varijanta da recimo samo deca gledaju finale kls ili neki drugi modus.

Ne, oni su jos pre svih ovih sranja na finalu aba lige vec kukumavcili da nece igrati. Sve su bacili na aba ligu, doveli one dve azdaje pristajuci na sve moguce klauzule ugovora i sta sve još... Ima tu domacih igraca, skrpili bi ekipu. Samo bi onda svojoj uzdrmanoj navijackoj populaciji morali da mnogo toga objasnjavaju. Ovako su pokusali nevesto da se izvuku, ali u ove bajke moze fa poveruje samo budala.

Generalno vrlo los potez i pokazatelj da tamo nista nije idilicno, da je sve to na vrlo nestabilnim nogama. Kako ce se ovo odraziti na njihovo funkcionisanje, tj finansije, videcemo.

Zbog svega ovoga nama su zlata vredni Luka, Deda, Dobric, Laza...  

O tome bi se pricalo decenijama, zajebalo bi i sezonu sa Trinkijem👍

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Mozda nisu placeni :classic_biggrin:

Verovatno kasne plate, ne znam sigurno.

Ali znam sigurno da kod nas kasne plate i da su premoreni i fizicki i psihicki pa ipak nema ni glasa o neigranju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

Postoji razlog zasto su grad i drzava izdvojeni ispod. Kinta koju klub akumuliratm prodajom igraca, marketingom, privatnim sponzorima, etc, odnosno kinta koju klub dobija van milosti drzave.

Ono sto je fakat, ove sezone je novac od grada I drzave bukvalno 'nikad veci', ovo ostalo dodje kao sitnis u odnosu na ove dve stavke.

Ono sto mi nije bas jasno, zbog cega vec nekoliko godina belezimo 0 din/eur/usd na racun tv prava. Razumem da je u prihod od EL prikazan I novac od EL TV prava, ali jel moguce da arena I aba I kls ne daju ni cvonjka? Valjda oni emituju neke reklame tokom utakmica?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Clash said:

Verovatno kasne plate, ne znam sigurno.

Ali znam sigurno da kod nas kasne plate i da su premoreni i fizicki i psihicki pa ipak nema ni glasa o neigranju.

Kasne i nama sigurno

Ali deluje da su kod nas u startu pristali na to

Uostalom mnogo manje stranaca

Plus Vanilica koji je tu po drugi put

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

Ono sto je fakat, ove sezone je novac od grada I drzave bukvalno 'nikad veci', ovo ostalo dodje kao sitnis u odnosu na ove dve stavke.

Ono sto mi nije bas jasno, zbog cega vec nekoliko godina belezimo 0 din/eur/usd na racun tv prava. Razumem da je u prihod od EL prikazan I novac od EL TV prava, ali jel moguce da arena I aba I kls ne daju ni cvonjka? Valjda oni emituju neke reklame tokom utakmica?

 

To ne znam, ja sam dosao da bocnem za donacije. 😄

 

Salu na stranu, svaka korporacija ili biznis generalno bi nakon ovakvog reportatm morala da odradi i exploratory analysis gde bi zanimljive ili kriticne segmente istrazili dublje. Buduci da sam vrlo skeptican povodom Nebojsinih reportovatm, takodje sam vrlo skeptican i da ima potrebe za time.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

bobi je uzeo puno novca u nba a pri tome sam ubeđen i da je uspeo da produži karijeru zbog sporadičnog igranja

mislim da je on prevazišao svoje plafone u današnjoj košarci koja ne trpi previše slabo pokretne igrače.

 

Ma uzeo novac jeste al mi bi ga ovde izlili  od zlata bukvalno, ispred Pionira u prirodnoj velicini, koliko bi nam znacio. Jebes pare

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

 

To ne znam, ja sam dosao da bocnem za donacije. 😄

 

Salu na stranu, svaka korporacija ili biznis generalno bi nakon ovakvog reportatm morala da odradi i exploratory analysis gde bi zanimljive ili kriticne segmente istrazili dublje. Buduci da sam vrlo skeptican povodom Nebojsinih reportovatm, takodje sam vrlo skeptican i da ima potrebe za time.

Kakav si na Ostojine reporte?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Ma uzeo novac jeste al mi bi ga ovde izlili  od zlata bukvalno, ispred Pionira u prirodnoj velicini, koliko bi nam znacio. Jebes pare

 

ne slažem se. mislim da bobi u ovim godinama i u euroleague može da bude koristan na 10ak mins ali ne i da bude prvi centar

mnogo se košarka promenila od bobija u zvezdi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Clash said:

Verovatno kasne plate, ne znam sigurno.

Ali znam sigurno da kod nas kasne plate i da su premoreni i fizicki i psihicki pa ipak nema ni glasa o neigranju.

Kod nas važi ona "samo ti igraj i ne pitaj za pare , para nema 😁. Šalu na stranu , kapa dole momcima za ovu sezonu. Da su nas zaobišle malo ozljede i da je doselekcija bila trunčicu bolja vjerujem da ni F8  EL ne bi izostao.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jel ima neka zvanicna cestitka da smo mi u EL sledece sezone? 

pa jbm li ga ako je sajt el jos to vece objavio, valjda je to to..:default_coffee:

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/domestic-leagues-monday/?pageTitle=Top 10 Dunks | 2021-22 Turkish Airlines EuroLeague&historyUrl=/euroleague/news/top-10-dunks-2021-22-turkish-airlines-euroleague/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Bobi igra NBA za milione, a to znaci putovanje privatnim avionom na svaku utakmicu, spavanje u hotelima od 5*, sa dovoljno dugackim krevetima za njega, pristup najboljim strucnjacima za oporavak i sve to uz 0 pritiska. Uz to polako postaje zvezda na drugim poljima u USA, sto mu omogucava i da posle kosarke ima karijeru. Ima i 34 godine.

 

Zasto bi bilo ko to menjao za ovo ovde kod nas, pogotovo sto vec ima i titule i nastup u EL sa nama?  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

Šteta što Radonja nije imao priliku da zabeleži i sedmu/osmu pobedu nad Žocom. To bi bila baš lepa nagrada za sav trud i znanje koje je investirao ove godine i lepa lična satisfakcija na kraju krajeva.

 

Ne znam da li je ikada Žoc toliko puta izgubio od drugog trenera u jednoj sezoni, ali sada kada je furnuo sa crte, ostao je ipak na pet poraza.

Ataman ga je drao dobro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Ono sto je fakat, ove sezone je novac od grada I drzave bukvalno 'nikad veci', ovo ostalo dodje kao sitnis u odnosu na ove dve stavke.

Ono sto mi nije bas jasno, zbog cega vec nekoliko godina belezimo 0 din/eur/usd na racun tv prava. Razumem da je u prihod od EL prikazan I novac od EL TV prava, ali jel moguce da arena I aba I kls ne daju ni cvonjka? Valjda oni emituju neke reklame tokom utakmica?

sve to ide u prihod od doticnih liga, novac za tv prava dobijes od liga u koje igras. ABA liga ima valjda 1.8 miliona od ARENA TV za prava prenosa, a ABA LIGA to posle deli po kluovima, Ne mozemo mi sada da posebno ugovoramo za neku firmu da uzmemo pare uz uslov da bude reklamirana u tv prenosu. 

500.000 placa SK za prava prenosa, i nama sleduje 50 % od toga, Svako ko zeli posebno da se reklamira na utakmicama EL 50/50 se deli sa EL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...