Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nejt je dobio dozvolu da se vrati kući, neće igrati KLS. To bi bilo to izgleda. Šteta baš. Hvala mu što nas je vukao većinu sezone i posebno za onu trojku za titulu.

 

Nisam optimističan da ćemo naći boljeg, za pare sa kojima raspolažemo.

Edited by Bodie
  • Like 23
  • Love 7
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bodie said:

Nejt je dobio dozvolu da se vrati kući, neće igrati KLS. To bi bilo to izgleda. Šteta baš. Hvala mu što nas je vukao većinu sezone i posebno za onu trojku za titulu.

 

Nisam optimističan da ćemo naći boljeg, za pare sa kojima raspolažemo.

Nejtova plata je bila 350 ili 400k. On sa ovom sezonom i ovom statistikom kad bi hteli da ga produzimo sigurno bi morali da izdvojimo 500-600k jer ce biti trazen sigurno. Mislim da nije i do para vec ono sto sam primetio posmatrajuci Radonjica tokom sezone da se ubedljivo najvise nervirao oko Voltersa, sigurno da radi neke lose stvari koje mi ne vidimo, osim odbrane koju vidimo, a mozda se i najvide nervirao jer je njega najvise voleo.

 

Mislim da je Boldvin bolja opcija od Nejta a ne verujem da on moze zabosti puno vise od toga. Najbolja opcija sigurno bi bila Zo al za njega nesumnjivo treba izdvojiti jos vise novca. Po meni je bolji od Voltersa je i Kris Dzouns iz Asvela koji ce biti slobodan. Verovatno bi mogli da priustimo i Ertela i Dilejnija al nisam siguran dal bi Dejo ikada doveo nekoga od njih dvojice.

 

Imam jos 5-6 pikova van Evrolige, ali o tome kad se zavrsi Kls na odgovarajucoj temi. Ovih dana cu o centrima tamo kojih po svemu sudeci dolazi dvojica i za sada su najveci prioritet.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Vanilica ne prvi put napustio klub na mala vrata, mada sam i tad gotivio njegove skoleske partije. Ovog puta nas vukao u vecem delu sezone, hvala mu ako ovo znaci rastanak, ali se jos uvek nadam da mozemo da ga produzimo.

Link to comment
Share on other sites

Nejt je dobio dozvolu da se vrati kući, neće igrati KLS. To bi bilo to izgleda. Šteta baš. Hvala mu što nas je vukao većinu sezone i posebno za onu trojku za titulu.

 

Nisam optimističan da ćemo naći boljeg, za pare sa kojima raspolažemo.

Ocekujem da ce vrlo brzo komsije prijaviti ekipu za kls, ako vec nisu.

 

Je l se zna koji je razlog odlaska? Privatne prirode, dugovanja ili coveku se jednostavno smucio svinjac oko nase kosarke?

 

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dingospo90 said:

Ocekujem da ce vrlo brzo komsije prijaviti ekipu za kls, ako vec nisu.

Je l se zna koji je razlog povratka? Privatne prirode, dugovanja ili coveku se jednostavno smucio svinjac oko nase kosarke?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da mislim... U ovom drugom mandatu kod nas je dobio vise prostora i pokazao je veliki kvalitet. Vukao nas je cesto sam u EL. Sa druge strane kada mu nije dan i nema onih njegovih floutera i sigurnih poena je skoro pa neupotrebljiv na parketu s obzirom na slabije razigravacke sposobnosti. Nije tokom cele sezone uspeo da dovede saradnju sa visokim igracima na makar neki pristojan nivo, cak ni sa Lukom koji ako nesto donosi na poziciji 5 to je upravo ta igra 2 na 2 gde se cak i Markovic u onakvom stanju uspeo pokazati solidno, ali eto Voltersu fali "to nesto" da bi bio pravi plej.

 

Postavlja se pitanje i koga mozemo da dovedemo kao njegovu zamenu. Mi se sa ovom pozicijom mucimo vec godinama, tacnije od odlaska Jovica ne mozemo da nadjemo pravog pleja. Dovodili smo kvalitetne igrace na ovoj poziciji, ali oni po mom misljenju nisu bili pravi profil. Opet, cinjenica je i da je pravih plejmejkera na trzistu sve manje. 

 

Ne bi me iznenadilo da pokusamo ponovo sa Jovicem bez obzira na njegove povrede. On je verovatno nesto najbolje sto u ovom trenutku mozemo da dovedemo uzimajuci u obzir kvalitet i cenu, naravno pod uslovom da fizicki bude spreman i da ga zaobidju povrede. Da li vredi rizikovati sa njim? Nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Кад је овде речено да је отприлике готово и да Нејт иде, баш сам помислио како једва чекам КЛС да га још гледам уживо док је још ту... Ми плеја тог квалитета нећемо наћи. Да ми то можемо, задржали би њега, а Зо, Џоунс и Болдвин нпр. су још скупљи, тако да се баш бојим неког отезања са позицијом плеја, надам се да ће да искочи нешто...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

E sada se kao logicno namece da ce Partizan ipak igrati KLS, a onda se u finalu pojavljuje Pefi sa brutalnim partijama, userava ih i dobija novi ugovor za sledecu sezonu.

Pefi vec ima ugovor za narednu sezonu a radi se na tome da mu se smanje primanja za drugu godinu ugovora ili ce ga raskinuti ukoliko ne pristane, tako je za sada informacija Sarac moze da potvrdi.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ja sam jako zadovoljan partijama koje je pruzio Volters u nasem dresu ove sezone. Kada je potpisao ugovor proslo leto bio sam poprilicno skeptican u pogledu njegovog kvaliteta da iznese ulogu prvog pleja.

Kroz sezonu se profilisao uz Kalinica kao lider ovog tima i mogu da kazem da je apsolutno ispunio ocekivanja.

Sa druge strane Ivanovic i Markovic su realno bili ispod zadovoljavajuceg nivoa. Prvi zbog prevelikih fluktruacija kroz celu sezonu, a drugi jer se bas vidi da su ga godine stigle. U svakom slucaju, evo prilike da obojica pokazu na delu da li i u kojoj meri moze da se racuna na njih sledece sezone (pogotovo ako budemo igrali jos jednu seriju protiv komsija).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wolters je svakako opravdao očekivanja. On mi se a priori najmanje sviđao kao pojačanje ali sam se prevario, u ovom drugom madatu je to bio 2.0 verzija sebe od ranije - odlučan, hrabar, pouzdan, iskusan. Bio je naš najkonstantniji igrač većim delom sezone. Ipak, mislim da možemo da nađemo još boljeg igrača, Nate je skroman šuter (ali je zato veoma pametno birao svoje šuteve), dosta loš izvođač bacanja za plejmejkera, a definitivno nije ni neki specijalan asistent ni defanzivac. Ovo nije da bi se on kritikovao jer je stvarno imao sjajnu sezonu i dosta mudaških poteza, nije mu išlo u prilog što osim njega još malo igrača zna da dribla loptu na ovom nivou košarke, ovo je da bismo znali da možemo naći kompletnijeg igrača. Nate, koliko god dobar bio, nije tip igrača koji ti "sam dobija utakmice" i koji bi mogao da bude tas koji preteže na našu stranu protiv najjačih evroligaša. I defanzivno je bio bolji nego ranije, trudio se maksimalno s obzirom na skromne fizičke predispozicije. Sve najbolje u nastavku karijere, svakako će nam ostati u veoma prijatnom sećanju, sjajan momak u svakom slučaju.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Posle Djenke ,postoje dva stranca za koje bi DR zivot dao da ih ima u  timu ne zbog svojih kosarkaskih vestina vec zbog odnosa prema klubu i odnosa na terenu 

To su Nate i Hollins.

 

Nate ima mnogo bolju finansijsku ponudu i nikakva nasa ponuda nije mogla ni prici toj sto ima.

 

I svakako nije otisao zato sto sam ja juce precrtao njega i jos neke igrace.

Apropo prozivki da nas klub ne radi nista dok se ne zavrsi sezona i ceka avgust.

 

Nikakav dug nije u pitanju niti nepostovanje prema klubu. Stvarno su privatne obaveze, a pustali smo i ranije igrace u ovakvim slucajevima (djenka,beron)

 

Eto komsijama Nate fore i Zirbesa na 5 pa neka se prijave. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 20
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...