Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 hours ago, Čvarkov said:

Sveti Dimitrije, sluša se lagana muzika i ispija ona još jedna čašica pred spavanje, ide random pesma na yt, ulazim na forum kad ono Pefi u Zvezdi, nećete verovati koja je pesma bila u tom trenutku! (FOTO/VIDEO)

 

  Hide contents

 

 

Prikladnija bi bila "Another brick in the wall".

 

Link to comment
Share on other sites

Sa Pefijem nećemo dobiti šut od Pefija, ali dobiće ga Dobrić i Holins pre svih.

 

A i Pefi nije kamenjar kao prije, nego ga niste gledali od reprezentacije.

 

U Virtusu je znao da opali i 5-6 trojki po meču kad mu se bezobrazno odmiču, i stavi u proseku 2.

 

Sa druge strane, nije više ni atleta kakav je bio, ali uklopiće se u našu odbranu. Samo kad se setim njegove odbrane na Bojanu Bogdanoviću, telom ispred, na OI 2016, jedna od najboljih defanzivnih partija koju sam gledao u životu.

 

Ja se ne bih iznenadio u nekom trenutku i petorkom Wolters, Džoni, Pefi, Kalina i Kuz. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

pefijeva solidarna cena od 50% popusta je i dalje solidna cena, verujem.

 

 

važi al' na plaži. potpisao za minimalac kao melo.

 

nebitno je naravno ali već vidim kako dolaze na red priče o igranju iz ljubavi, niko ga nije hteo, svi su popunjeni i ostalo.

 

Pa dok ga je neko hteo on nije hteo kod nas, to je bar opste poznato. Eno letos nije hteo kod nas, imas i foto dokaz, tako da nije ludo pomisliti da je smanjio potrazivanja.

Iz ljubavi nije sigurno, al sigurno nije ni za kamaru novca dosao u 34-oj godini kao bekap plej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

moja neka racunica, nemam nikakav info:

- pefi letos trazio 500-600k

- sada dolazi za 400-450 godisnje, preracunato 300-350 do kraja sezone

Mnogo je to za bekap pleja iskreno. Pre ce biti da smo ga uhatili na dvogodisnji ugovor, sto je i njemu sigurica u ovoj fazi karijere. Moja procena (nikakav info) ove godine max 200-250k, dogodine 300k. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Aj baš me zanima koja je to cena free agenta od 33 godine, u novembru, koji je poslednji put igrao EL 2018-2019? I koliko je 50% toga? 

 

teo od 35 godina ima 2ipo miliona, tako da godine jesu važne ali nisu presudne

 

ne bih da licitiram sa novcima kada ne znam koliko koji igrač zarađuje. ako neko zna kolika je pefijeva regularna cena, odbi 50% pa na tu cenu još 10% za ljubav prema zvezdi i dobiješ cifru koja sigurno nije 130k, pošto eventualno uskoković igra za manje od toga u zvezdi ili bilo gde po evropi

 

a kakve veze ima kada je poslednji put igrao euroleague? on je igrač sa rezimeom, nije sad neko ko je bio tu par sezona 

Link to comment
Share on other sites

Kod nas se ne igra iz ljubavi kao kod nekih (barem dok BATa ne pokuca na vrata) nego za novac. Ne verujem ni da je Pefi dao "zvezdaški popust", već je Zvezdu video kao evroligaša i konkurentnu ekipu u kojoj će em biti solidno plaćen, em biti kod kuće (rođeni Beograđanin), em imati važnu ulogu, em osvajati trofeje i igrati konkurentno evroligu. Pretpostavljam doduše da mu povratak u Srbiju nije bila primarna opcija, al svako bira za sebe šta mu je najbolje, letos nije bilo, danas jeste. 

 

Kao što rekoh, "oslabljenje" svakako neće biti, već uz Nejta produžena ruka trenera na parketu, dobra pnr opcija, pouzdan defanzivac i kreator na spore, postavljene napade, a kao što je već primećeno i opcija koja će malo preurediti uloge u timu, Džonija osloboditi velikih defanzivnih obaveza i omogućiti mu da se primarno posveti poentiranju, Dobrića i Hollinsa osloboditi od muke zvane driblanje lopte, Kalinića rasteretiti Lebronovske uloge, Uskoka osloboditi muke zvane igranje košarke u evroligi, a i centri bi trebalo da profitiraju pored iskusnog i pametnog plejmejkera. Možda sam odlučio da stavim roze binokulare, ali danas mi se ovaj potez sviđa mnogo više nego juče kad sam saznao za Pefijev dolazak.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kod nas se ne igra iz ljubavi kao kod nekih (barem dok BATa ne pokuca na vrata) nego za novac. Ne verujem ni da je Pefi dao "zvezdaški popust", već je Zvezdu video kao evroligaša i konkurentnu ekipu u kojoj će em biti solidno plaćen, em biti kod kuće (rođeni Beograđanin), em imati važnu ulogu, em osvajati trofeje i igrati konkurentno evroligu. Pretpostavljam doduše da mu povratak u Srbiju nije bila primarna opcija, al svako bira za sebe šta mu je najbolje, letos nije bilo, danas jeste. 

 

Kao što rekoh, "oslabljenje" svakako neće biti, već uz Nejta produžena ruka trenera na parketu, dobra pnr opcija, pouzdan defanzivac i kreator na spore, postavljene napade, a kao što je već primećeno i opcija koja će malo preurediti uloge u timu, Džonija osloboditi velikih defanzivnih obaveza i omogućiti mu da se primarno posveti poentiranju, Dobrića i Hollinsa osloboditi od muke zvane driblanje lopte, Kalinića rasteretiti Lebronovske uloge, Uskoka osloboditi muke zvane igranje košarke u evroligi, a i centri bi trebalo da profitiraju pored iskusnog i pametnog plejmejkera. Možda sam odlučio da stavim roze binokulare, ali danas mi se ovaj potez sviđa mnogo više nego juče kad sam saznao za Pefijev dolazak.

Pričao je posle finalne serije sa Armanijem da planira više vremena za porodicu, deca - škola ... nešto u tom pravcu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kod nas se ne igra iz ljubavi kao kod nekih (barem dok BATa ne pokuca na vrata) nego za novac. Ne verujem ni da je Pefi dao "zvezdaški popust", već je Zvezdu video kao evroligaša i konkurentnu ekipu u kojoj će em biti solidno plaćen, em biti kod kuće (rođeni Beograđanin), em imati važnu ulogu, em osvajati trofeje i igrati konkurentno evroligu. Pretpostavljam doduše da mu povratak u Srbiju nije bila primarna opcija, al svako bira za sebe šta mu je najbolje, letos nije bilo, danas jeste. 

 

Kao što rekoh, "oslabljenje" svakako neće biti, već uz Nejta produžena ruka trenera na parketu, dobra pnr opcija, pouzdan defanzivac i kreator na spore, postavljene napade, a kao što je već primećeno i opcija koja će malo preurediti uloge u timu, Džonija osloboditi velikih defanzivnih obaveza i omogućiti mu da se primarno posveti poentiranju, Dobrića i Hollinsa osloboditi od muke zvane driblanje lopte, Kalinića rasteretiti Lebronovske uloge, Uskoka osloboditi muke zvane igranje košarke u evroligi, a i centri bi trebalo da profitiraju pored iskusnog i pametnog plejmejkera. Možda sam odlučio da stavim roze binokulare, ali danas mi se ovaj potez sviđa mnogo više nego juče kad sam saznao za Pefijev dolazak.

Brate jel radis time-sharing tih roze djozluka, meni nista ne pomaze od juce?😀

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, oubrevo. said:

on je igrač sa rezimeom, nije sad neko ko je bio tu par sezona 

 

/Dravot mode ON/

 

Rezime se u srpskom jeziku koristi u kontekstu "sazetka necega", ili cak "zakljucka". "Daj mi rezime tog slucaja" ili "Sta je rezime na kraju svega?" i slicno. 

 

Nije to résumé kao u francuskom ili engleskom, kao CV na latinskom 🙂 

 

A mozda si hteo da kazes i "igrac sa renomeom"? Mislim, jasno je na sta si ciljao samo bas para usi oci ovako 🙂 🍻

 

/Dravot mode OFF/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo znači da se od projekta Dimitris potpuno odustalo ili je samo odložen za bolja vremena?

Pefi kao osigurač da Volters i Ivanović ne riknu do najvažnijeg dela sezone sasvim OK.

Da se odbanuje Tito, samo da baci komentar na doselekciju.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Gudura said:

Lesor koji u EL moze da zaigra tek u Januaru?! Cak ni nas skauting nije toliko ogranicen...ili ipak jeste...Pefi?!

Cuvajte se obruci i konstrukcije diljem Evrope, kad na teren istrce nasi PVO-ci i slobodni zidari, pa odapnu svoje pracke Simon, Pefi, Holins, Laza mali i veliki, a Boza Maljkovic u transu...

evo vec saljem zenu do DM-a po dva paketa, njoj za one dane, a meni za oci napacene🙃

 

Lesor nam je bio skup u septembru, cetiri meseca kasnije ce biti prihvatljiviji ocigledno, a i on je navodno spustio zahteve i odljutio se sto smo pokusavali da ga izvacarimo za manju lovu od dogovorene tad u septembru. Njemu i Cirbesu u isto vreme isticu ugovori, tako da je to to. 

 

To cuh juce kad i za Pefija, mada o Pefiju se pricalo rekoh vec i posle onog poraza u Moskvi, a to je bilo pre jedno metar dana. 

 

Svakako bolje ikad nego nikad, resio bi nam i Lesor neke probleme i verovatno imao najveci PPG u ekipi. 

 

A sto se suta tice, da ga jebem, ako uspemo ovako lose da sutiramo do kraja sezone onda smo fenomeni. Bukvalno su svim igracima procenti prejadni, ja se nadam da ce Dobric i Holins da istupe. Ovom drugom se ocigledno veruje, pa nam je to sto jeste. Videcemo dal ce da se izdigne ko Djenka svojevremeno il ce da odigra ko Feldin do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Многи се питају како је сад дошао Пефи и да ли је чекао бољу понуду па ај као може и Звезда кад већ нису други звали. А можда се летос договорио са ДР да мало причека, одмори и у међувремену тренира. Па да дође онда лепо код нас да зацементира одбрану хехе..... Можда је то случај😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...