Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Mi smo vjerovatno najludja ekipa koju sam u zivotu gledao. Dobijemo Oly, Zenit i Uniks u gostima kad niko nista ne ocekuje, a kuci nas oderu Alba, Monako poslije vodjstva od 20 razlike i Uniks nas pregazi. Stvarno nemam rijeci nikad ne znas sta mozes ocekivati od ovog tima ali jedino znam da zasluzuju podrsku konstantu i punu halu jer igraju 110% svojih mogucnosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima na prikazanom i pobedi. Borili su se kao lavovi protiv ovih gde se ne zna ko je veca zver.... Kalina je smanjio srljanje i odmah se vratio na vrhunski nivo koji nam je neophodan, Nejt zaplesao u svom stilu kako zna, a i Beli se polako vraca u pravu formu. Idemo dalje da gazimo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi igramo sjajno u EL na gostovanjima ove sezone. Imamo 4-8 uz ispustene pobede protiv Efesa i Asvela. Tesni porazi od Monaka, Fenera i CSKA. Samo su nas Armani, Real i Baskonija dobili bez problema. Ali zato kod kuce cesto podbacimo.

 

Danas bez ucinka centara (ajde Luka odigrao nesto u drugom), bez ucinka Dobrica, White tanko, Dzoni nije ulazio. I pobedimo Uniks na gostovanju uz 85 datih poena. Samo dokaz koliko su Wolters i Kalinic bitni za nas napad i kad su oni raspolozeni to je dva nivoa iznad. Wolters je danas imao vise prodora do kosa nego svi ostali bekovi zajedno za celu sezonu. Kad Nate ne igra dobro mi uopste nemamo tu drive igru (ne mogu Dobriceve kamikaza prodore da uzimam za ozbiljnu opciju) i to je onda mucno za gledanje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, propolis said:

Zanimljiva Radonjina minijatura sa Davidovcem na pet, baš retkost.

 

 

 

Kad nije imao drugog izbora :classic_biggrin:

 

Hezonja bas bas iritantan sa onim njegovim konstantnim prigovorima sudiji ( na kraju lopta o parket, bez tehnicke )

 

sve sve ali promaseni ziceri/ziceri u kontri ( 'banana' Wolters-u pred kraj meca ) postaju nas trade mark

 

Raduje kontrola ritma i utakmice tokom veceg dela meca

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

Zanimljiva Radonjina minijatura sa Davidovcem na pet, baš retkost.

 

 

 

U zadnjih par utakmica više puta igrano. Odlično funkcioniše za sad. Neznam kako, ali funkcioniše 😄

 

Inače, baš odlična tekma. Prava naša trademark pobeda. Jesu oni bili oslabljeni neigranjem Lorenza, ali zato Spissu odigra utakmicu sezone. 

 

Javite Perasu da izvadi Canaana iz Hollinsovog džepa, pošto naši več večeras lete za Beograd.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Каква смол бол екипа у финишу меча..Лопту тапка Калина/Нејт, остала четворица стрпљиво чекају на линији 6.75 да припале тројку, рекет зуји празан 😄

 

Неочекивана побједа..битна за даљу борбу за 13. позицију.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...