Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, bodo said:

Mi smo baš luda ekipa. Sa nama je sve moguće.u oba smera.

 

Neverovatno. Nemoguče nas je provaliti. Dobiti 3 strašno teška gostovanja kod Zenita, Olya i Unicsa a izgubiti neke bezvezene utakmice od Albe i Asvela je stvarno neshvatljivo. Ali ajde. Sviđa mi se što nema predaje, kako god okreneš.

 

11 minutes ago, Del Piero said:

Mi igramo sjajno u EL na gostovanjima ove sezone. Imamo 4-8 uz ispustene pobede protiv Efesa i Asvela. Tesni porazi od Monaka, Fenera i CSKA. Samo su nas Armani, Real i Baskonija dobili bez problema. Ali zato kod kuce cesto podbacimo.

 

Danas bez ucinka centara (ajde Luka odigrao nesto u drugom), bez ucinka Dobrica, White tanko, Dzoni nije ulazio. I pobedimo Uniks na gostovanju uz 85 datih poena. Samo dokaz koliko su Wolters i Kalinic bitni za nas napad i kad su oni raspolozeni to je dva nivoa iznad. Wolters je danas imao vise prodora do kosa nego svi ostali bekovi zajedno za celu sezonu. Kad Nate ne igra dobro mi uopste nemamo tu drive igru (ne mogu Dobriceve kamikaza prodore da uzimam za ozbiljnu opciju) i to je onda mucno za gledanje.

 

Da. Čak sam u toku utakmice nešto razmišljao i zašto je to tako. Možda grešim, ali mnogo je neke nervoze oko ovog tima i mislim da to igrači osete. I kad spojiš tu nervozu, sa pritiskom koji oni ionako nametnu sami sebi, toga bude previše na domačim utakmicama i jednostavno izgore. Posebno kod ozbiljnih ppaljevina, koje ionako teško kontrolišu emocije. Dok smo u gostima u strictly bussiness fazonu. I to se onda vidi i u igri. I rezultatima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Nejtara nejaki je u ovoj tekmi zabo unutra 6-7 puta samo u zadnjoj četvrtini. Pefija čuva Spisi, dobije blok od Luke i on odnese i Spisija i loptu na uručenje Holinsu i Kuzmanović primeti da je ovaj oklevao da šutne za tri.

Ja samo znam da ne bih voleo da je večeras bio uskok umesto Pefija.

Prvi put mu je igra zaličila na ono što ume.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bravo momci za borbu i pobedu.Kako umemo da pokudimo kad treba, tako treba i znati pohvaliti.

Definitivno postoji neki psiholoski problem u ekipi, jer dobijaju neocekivane utakmice, ali gotovo redovno fulaju kad je zicer da se dobije.

Ipak, i dalje ne mogu da se otmem utisku, da bi plafon ove ekipe bio mnogo veci da imamo samo jednu dobru, ne i vrhunsku 4/5 opciju na poziciji splavara🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo znam da ne bih voleo da je večeras bio uskok umesto Pefija.

Prvi put mu je igra zaličila na ono što ume.

Prvo, ne bi bio Uskok u toj ulozi sve i da nam dva beka dobiju po crveni. Nažalost Pefi je doveden kao zadnje pojačanje kojim smo preozbiljno iznekompletirali nekompletan roster.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"It was a good game for us, we played good tonight. In this moment, for us, after so many problems, we had a big win and because of that, it is also very important. In the end, like I said, a big win in this moment for us and at the same time, important for us."

 

Radonja podhitno da makar podupla fond reci na engleskom, ovih 20-ak je ipak premalo.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakvo lozenje, nemamo promil sanse, bukvalno se niko ne lozi 

Ti nemoj ni da gledas onda EL, pesimisti nam ne trebaju.

1 minute ago, stefqw said:

Ironija sudbine bi bila da Uniksu zafali jedna pobeda za top 8, a Partizan ode u finale Evrokupa, samim tim bi Zvezda vecerasnjom pobedom samu sebe izbacila iz Evrolige...

Nigde ne piše da ne smeju igrati dva kluba iz ABA lige, mada malo je verovatno da će tako biti

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stellarosa said:

Ti nemoj ni da gledas onda EL, pesimisti nam ne trebaju.

 

Nisam ja pesimista, ja se lozim na svaku el pobedu al malo realnosti nije na odmet. Imamo 9 pobeda. Na osmom mestu su Fener, Monaco, Efes i Bajern sa po 12 pobeda, iza njih Makabi ima 11 i onda mi i Asvel sa  po 9. Ne znam kako ocekujes da se makar umesamo u borbu a ne nesto vise, bukvalno je neizvodljivo. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

mi smo danas dobili tekmu napadom, samo da napomenem. 

 

Večeras je bila prilika da se vidi da se  mora igrati vrlo dobro u oba pravca da bi pobedio. Džaba bi nam bio dobar napad da nismo utegli odbranu poslednjih 12 minuta, prelomni deo je bio kraj treće i početak četvrte gde smo napravili seriju 0:11, sa 65:56 na 65:67 i u četvrtoj smo primili samo 12 poena.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...