Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zaista napadački mučna utakmica čija je najbolja personifikacija bio Kalinić i njegova mumbo jumbo kreacija koja ipak nije dovoljno dobra da bi on bio prva napadačka opcija uspešne evroligaške ekipe. Ovim ni malo ne umanjujem koliki je on zmaj od igrača niti se to dovodi u pitanje, ali svakako ne spada u najbolje napadače EL što je evidentno iz kola u kolo. Takođe je evidentno da je roster tako koncipiran da on ima maksimalnu ulogu u napadu, to je recept koji u EL teško prolazi i znatno boljim napadačima od njega, njegov kvalitet je all round igra a ne čisti scoring. 

 

...

 

Ipak, ostajem pri stavu da igrači ovde ne mogu da trpe neku kritiku, bore se na svakoj utakmici maksimalno i ja stvarno ne vidim ni kod jednog od njih ni tračak lelemudanja. Nikakva pojačanja od 300k evra ne bi nas prebacila u evroligašku kategoriju iznad ove u kojoj jesmo - žilav rival i tvrd orah ali bez kvaliteta da izdrži do kraja. Osim ako neko ne misli da za 300k ima da se kupi neki hladnokrvni ubica pa puta dva, i da oba završe kod nas. A ako neko misli da nama treba neki takav, kakav li tek treba Makabiju, Baskoniji, Panatinaikosu ili Bajernu, oni mogu da se isprse za takve ubice verovatno samo neće da bi bilo zanimljivije.

 

...

 

Kalina je imao par jako efikasnih partija, kad je radio to što on najbolje radi. Pronalazi missmatch, i koristi mozak. On može nije klasičan mamojebač skorer, ali može da napravi prednost u napadu na raznorazne načine. Problem kreče kada on krene previše da dribla, a posebno se nismo usrečili sa njim kao ballhandlerom u pnr situacijama, barem sam takav utisak ja dobio. Bilo bi fino videti advanced stats po tom pitanju. I ono kad primimo koš, a on navali da se brzo izvede lopta, i da on što brže prevede, a njihova odbrana ionako več postavljena. To i pnr situacije gde je on handler, smanjiti na minimum, jer nisu neproduktivne, nego nekad i kontraproduktivne, jer gubimo lopte i sami sebi sjebavamo ritam, kako timski, tako i njegov lični. 
 Kreacija sa niskog posta, pick and pop, spot up šutevi sa svih pozicija, napadanje closeouta prodorom... sve to su njegove situacije, i tu mora imati svu slobodu. 

Da. Nemogu da verujem da je stvarno neko napao Luku sinoč. Mislim ono, mogu da verujem, ali mi je toliko žao tih momaka. Izgineš, boriš se, krivo ti bude zbog poraza, i onda još tvoji "navijači" toga ne prepoznaju, nego ti se još oni iskenjaju po glavi. Ma idi... 

 

Bravo. To sam ja nekidan hteo da napišem, kad je neko rekao kako samo fali neki trpač. U klubovima koje si pobrojao, sve vrvi od baš takvih igrača. I to takvih kakve mi možemo samo da sanjamo (Hillard, Wilbekin, Macon, Nedović, Baldwin...). I gde su ti timovi? Eto ih sa nama, ili ispod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

Da. Nemogu da verujem da je stvarno neko napao Luku sinoč. Mislim ono, mogu da verujem, ali mi je toliko žao tih momaka. Izgineš, boriš se, krivo ti bude zbog poraza, i onda još tvoji "navijači" toga ne prepoznaju, nego ti se još oni iskenjaju po glavi. Ma idi... 

 

Ja verujem, i te kako. Takođe verujem da je Kalinić sledećina redu, prvi puta kada bude neka bleda partija.

 

Ljudi su isfrustrirani govnarskim ponašanjem i sprdanjem kluba u vezi sa pojačanjima. Niko nije toliko glup i retardiran da ne vidi da Marković i Majk nisu (doslovno, ne figurativno) ni za basket na školskom dvorištu. Dobro, da ne preterujem, Majk bi uvek mogao da igra, ali budite realni, postoji li neko ko bi Pefija uzeo u svoju ekipu za 3 na 3? Meni prvom ne bi palo na pamet.

 

I onda, kada imaš takvu situaciju gde ti vređaju inteligenciju i jebu u zdrav mozak, onda se rađa bes, mržnja, frustracija, sve to od nemoći, a imaš želju do neba.

 

I onda dođe dan kao sinoć što je bio kada Luka jednostavno ne može jer niti ima fizikalije niti kvalitet da se bije sa onim zverovima, ispada smešan i jadan, pa se onda nađe neka budala na ivici nerava zbog svega navedenog i krene da ga napušava. A ovom naravno to nije milo, i on je čovek, zna da daje sve od sebe a da u takvim situacijama to ne vredi kurcu, i onda i kod njega frust do neba, ulazi u konfrotaciju sa dotičnim i eto belaja.

 

A svo to sranje je u stvari na Čoviću i Radonjiću, oni su zamesili sve, red bi bio da oni budu najedeni govnima a ne igrači, jer igrači ništa nisu skrivili. Igraju koliko mogu i znaju i to je to. Ovi što su mogli a nisu hteli da dovrše sklapanje tima kako Bob zapoveda su isključivi i jedini krivci. 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Buraz, jel ti imaš njegov poster iznad kreveta, neka devojka, nešto, ili čekaš Deja da se razvede? 

Daj bre liče, nije ti ovo dragi bravo ili ana.rs, na svakoj stranici šiljiš k na Radonjića. Bukvalno je degutantno postalo to tvoje bolesno titranje jaja, iako je na vašoj temi, sramota i mene. Opsesija 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

Buraz, jel ti imaš njegov poster iznad kreveta, neka devojka, nešto, ili čekaš Deja da se razvede? 

Daj bre liče, nije ti ovo dragi bravo ili ana.rs, na svakoj stranici šiljiš k na Radonjića. Bukvalno je degutantno postalo to tvoje bolesno titranje jaja, iako je na vašoj temi, sramota i mene. Opsesija 

Izdrži legendo.

  • Like 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Laki21 said:

ispada smešan i jadan, pa se onda nađe neka budala na ivici nerava zbog svega navedenog i krene da ga napušava. A ovom naravno to nije milo, i on je čovek, zna da daje sve od sebe a da u takvim situacijama to ne vredi kurcu, i onda i kod njega frust do neba, ulazi u konfrotaciju sa dotičnim i eto belaja.

i

 

  Jel ti ovo govoriš o sebi ???  Sve je dozvoljeno , jer jbg "na ivici nervnog sloma " ....😡😡😡

 

  Da  ne bi skakali bez potrebe , mislim samo na tvoju reakciju kad je Filip u pitanju a ne na reakciju Nebojše Čovića prema tebi 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja verujem, i te kako. Takođe verujem da je Kalinić sledećina redu, prvi puta kada bude neka bleda partija.

 

Ljudi su isfrustrirani govnarskim ponašanjem i sprdanjem kluba u vezi sa pojačanjima. Niko nije toliko glup i retardiran da ne vidi da Marković i Majk nisu (doslovno, ne figurativno) ni za basket na školskom dvorištu. Dobro, da ne preterujem, Majk bi uvek mogao da igra, ali budite realni, postoji li neko ko bi Pefija uzeo u svoju ekipu za 3 na 3? Meni prvom ne bi palo na pamet.

 

I onda, kada imaš takvu situaciju gde ti vređaju inteligenciju i jebu u zdrav mozak, onda se rađa bes, mržnja, frustracija, sve to od nemoći, a imaš želju do neba.

 

I onda dođe dan kao sinoć što je bio kada Luka jednostavno ne može jer niti ima fizikalije niti kvalitet da se bije sa onim zverovima, ispada smešan i jadan, pa se onda nađe neka budala na ivici nerava zbog svega navedenog i krene da ga napušava. A ovom naravno to nije milo, i on je čovek, zna da daje sve od sebe a da u takvim situacijama to ne vredi kurcu, i onda i kod njega frust do neba, ulazi u konfrotaciju sa dotičnim i eto belaja.

 

A svo to sranje je u stvari na Čoviću i Radonjiću, oni su zamesili sve, red bi bio da oni budu najedeni govnima a ne igrači, jer igrači ništa nisu skrivili. Igraju koliko mogu i znaju i to je to. Ovi što su mogli a nisu hteli da dovrše sklapanje tima kako Bob zapoveda su isključivi i jedini krivci. 

Taj Čović sedi odmah pored terena, tu je i Radonjić.

Igrači daju sve od sebe i budala kojoj su ti igrači krivi se ne može opravdati ni besom ni frustracijom.

 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ne bi nam dva prosecna igraca promenila krvnu sliku, zar ne? 😂

Umesto kls penzionera, cirbesa, pefija i simona.

Naravno da bi, i to uopste nije pojednostavljeno shvatanje.

Imali bismo ako ista vise opcija u napadu, pa recimo 3 od 8 izgubljenih zavrsnica bi dalo borbu dilo poslednjeg kola za top8.

Vapili smo za pr centrom i bekom koji probacuje loptu kroz kos.

To otvara vise opcija gde kalina ne mora da glumi dzordana i ulazi u silne minus faze.

Ali kad je neko mazga i stekara, ovaj rezultat i nije los.

A tek ce da bude veselo.

I ne, nije ovo kuknjava, na ovo se upozorava vec dugo.

 

Sto neko rece, dan mrmota vec duze vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

  Jel ti ovo govoriš o sebi ???  Sve je dozvoljeno , jer jbg "na ivici nervnog sloma " ....😡😡😡

 

  Da  ne bi skakali bez potrebe , mislim samo na tvoju reakciju kad je Filip u pitanju a ne na reakciju Nebojše Čovića prema tebi 

 

Dečkonja, fudbal je i dalje na mestu, zamoli publiku da ti vrati nogu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Armani zajebana ekipa..imao sam utisak da ih do sutra (sto je vec danas) ne bismo dobili.

Jalovi smo napadacki..isuvise jalovi. Nismo definitivno za 'gornji dom' Evrolige..jednostavno nam za to fali suvi kvalitet..Milano je pun prekaljenih evroligaskih rutinera,ne mozemo mi to da ispratimo..a jos su imali nekoliko bitnih izostanaka.

Od pocetka nam fali prvi centar (Kuzmic da bude drugi,a Luka treci),nemamo startnog beka,a ni sa doselekcijom nismo pogodili. Kad pogledam roster,steknem utisak da guramo i iznad kvaliteta koji posedujemo. Sta da se radi..


 

16 hours ago, Devil In My Pants said:

Kuka i motika...

Promasio si PDF.

Edited by Drug Crni
  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji opravdanje za napusavanje Mitrovica.Od pocetka sezone pruza mnogo vise nego sto se ocekivalo, ono sinoc je cista nemoc i to nije njegova krivica, vec trenera i uprave koji su selektirali tim tako da objektivno solidni igraci izgledaju smesno kad naidje nezgodan match up, a alternative nisu dovedene. U najavi utakmice sam najavio da ce se Hines poigrati sa Mitrom i Kuzom, i tako je i bilo.

Takodje nema opravdanja za ponasanje Kaline, i one dve tehnicke za redom su i vise nego zasluzene. Malo da se zamisli i spusti na zemlju, jer je sinoc u vise navrata bio opasan i po sebe i po druge, a sudija je odsudio upravo ono sto i jeste bilo.

 A mandrili koji bacaju svasta na teren iz utakmice u utakmicu i napadaju i gadjaju sinoc vise nego korektne sudije su za spaljivanje i jedna velika sramota za nas klub koji i ne pokusava da resi takve idiote.

Tacno treba da nas rebnu par utakmica bez publike, jer pojedina stoka i ne zasluzuje da sedi na tribinama

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Setite se 2011 said:

Hoćeš da kažeš da si ti jebao majku predsedniku i treneru a ne igraču kkcz?

Ili te opet nisam dobro razumeo?

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Ponovo si loše razumeo jbg.

 

Problem sa Sinom & Tatom je nastao kao posledica istog gore pomenutog - što su na svim funkcijama rođaci i zasluži ortaci, bez ikakve kvalifikacije za posao koji obavljaju, a isto se odnosilo na Juniora, kome je jedini kvalitet koji ga je doveo u tim jeste što mu je tata Precednik.

 

Je li sad jasnije?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Ponovo si loše razumeo jbg.

 

Problem sa Sinom & Tatom je nastao kao posledica istog gore pomenutog - što su na svim funkcijama rođaci i zasluži ortaci, bez ikakve kvalifikacije za posao koji obavljaju, a isto se odnosilo na Juniora, kome je jedini kvalitet koji ga je doveo u tim jeste što mu je tata Precednik.

 

Je li sad jasnije?

Ali sin je bio IGRAČ kkcz a ti si se istresao na igrača a ne na oca

 

Jel tebi bar to jasno?

 

I za kraj ...ko nije u stanju da kontroliše frustracije , bolje neka preskoči odlazak u Pionir a mogao bi da potraži stručnu pomoć

 

 

 

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Taj Čović sedi odmah pored terena, tu je i Radonjić.

Igrači daju sve od sebe i budala kojoj su ti igrači krivi se ne može opravdati ni besom ni frustracijom.

 

 

Ne pravdam nikoga, objasnio sam genezu problema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki21 said:

 

Ponovo si loše razumeo jbg.

 

Problem sa Sinom & Tatom je nastao kao posledica istog gore pomenutog - što su na svim funkcijama rođaci i zasluži ortaci, bez ikakve kvalifikacije za posao koji obavljaju, a isto se odnosilo na Juniora, kome je jedini kvalitet koji ga je doveo u tim jeste što mu je tata Precednik.

 

Je li sad jasnije?

Da dodas jos zeta, snaju, zenu, Alimpija, Sunturlu, Grejalicu i sad Dozeta. Kamen na kamenu..sam Bog zna koga sam jos zaboravio..a neke nisam pomenuo namerno da se ne ljute..

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da dodas jos zeta, snaju, zenu, Alimpija, Sunturlu, Grejalicu i sad Dozeta. Kamen na kamenu..sam Bog zna koga sam jos zaboravio..a neke nisam pomenuo namerno da se ne ljute..

 

Tvrdoglavu mazgetinu🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Buraz, jel ti imaš njegov poster iznad kreveta, neka devojka, nešto, ili čekaš Deja da se razvede? 

Daj bre liče, nije ti ovo dragi bravo ili ana.rs, na svakoj stranici šiljiš k na Radonjića. Bukvalno je degutantno postalo to tvoje bolesno titranje jaja, iako je na vašoj temi, sramota i mene. Opsesija 

 

Jbt ne verujem da cu braniti djavolka Milosa, ali komsija Instinche sada bas preterujes, plus recnik ti je... pa nekako "avangardan" za nas ukus ovde. Nemoj, bolje nemoj. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

I onda, kada imaš takvu situaciju gde ti vređaju inteligenciju i jebu u zdrav mozak, onda se rađa bes, mržnja, frustracija, sve to od nemoći, a imaš želju do neba.

Je l' ovo neki pokusaj relativizacije napada na Luku? Ako takvi likovi ne mogu da se suzdrze onda neka ostanu kod kuce, gadjaju svoj televizor upaljacima i lupaju sebi samare.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...