Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kao što već rekoh, selekcija je takva da su šut spolja trebali da donesu prvenstveno Holins, Dobrić i White. Sa 20% šuta oba beka i bez Arona imamo trenutno stanje sa šutem. 

 

I mogao bi neko da sugeriše Radonji da je uveden čelendž u košarci. Mislim da ni jedan nije tražio do sad. Čistu loptu je Sanli bacio u aut kad smo primili 4 poena od Mirotića. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Holinsa, pitam jer znam da pises ovde uvek odlicne stvari...

Cekaj malo jel smo svi zaboravili kakav je Jaka kada nije u formi?Da sa sutom ne moze da se sastavi?

A odbrani da ne pricamo.

A od Holinsa makar znas da ce defazivno isporuciti.

A sad jebem ga misa ne znam gde ga branim kad sam lepo napisao da bi bilo najbolje da se rastanemo?

 

Link to comment
Share on other sites

B92: Mirotić o Novaku, navijačima, sreći i Zvezdinim šansama za plej-of http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=14&nav_id=2073572

 

Mirotić, rođeni Podgoričanin, još jednom je bio oduševljen atmosferom u prestonici Srbije.

"Kao i uvek, zaista divno je bilo vratiti se u Beograd. Zahvalio bih se navijačima, bili su sjajni, isto kao i na divnom aplauzu. Moja ljubav prema njima raste iz godine u godinu. Zadovoljstvo je igrati ovde", počeo je Mirotić.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Satan said:

mislim da je jedina stvar zbog cega ga gazda vec nije silbovao/mekelovao/tompsonovao to sto se cini da je perfektan match-up za Puntera te bi nam u toj eventualnoj seriji sa Partizanom bio mnogo bitan bez da bilo sta ubacuje

Bukvalno mi je ovo proslo kroz glavu.

Ja sam u isto vreme ponosan na tim, a s druge strane ljut na radonju jer hoce da igra kosarku bez 3pts suta.

Ne moze to, nismo u 70im.

U principu mozemo dobiti sve ekipe u pioniru, al bar da dobacimo do 30% suta za 3.

 

Da se dotaknem i 3 sudijska govnara, koja su svaku priliku koristila da poguraju barsu. Skolski primer perfidnosti, sa ne mnogo upadljivih gresaka, ali dovoljno da se pokloni mozda i kljucnih par poena.

Link to comment
Share on other sites

U napadackom smislu,mi smo ciglana. 
Odigrali smo jos jedan jako dobar mec,ali bez suta se tesko zivi ovih dana. Cigani kad navale na nekoga,to je obicno k'o smrt na babu,ali zaista je Holins onu tricu morao da stavi. Bio je sam u hali..Djenka bi ono metnuo samo tako..a onda pad u trans i erupcija u dvorani..Holins nema sigurnost..ni Kalina nije kosgeter,ali mu nekako verujes kad baci loptu,ovom ne. Plus,imam utisak da se kod Holinsa i ne "prima" ambijent..daleko od toga da treba da se krevelji i busa u grudi,ali brate..igras basket pred punim gledalistem,a ne igras partiju klikera..upravo tako mi deluje..ne znam..razumem da isporucuje na drugoj strani,ali bas nije igrac po mom ukusu.

Dobro je sto se (jos jednom) pokazuje da pod Radonjicem mi najbolje igramo u decembru i januaru..pa i u plej of serijama..a onda obavezno usledi Kalemegdan u junu. To mi je i utisak veceri nekako - da niko u ABA ligi ne moze da igra na nivou na kojem je Zvezda odigrala poslednja tri meca u EL. Neka se spremi Bajern. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Te price o Holinsovoj odbrani su ok,ali takvog igraca imamou ovim ostalim...Nije on u Zenitu igrao mnogo bolje, ali je realno imao bolje saigrace pa mu je bilo lako da sutira.

 

Dejo je znao sve to i uzeo ga je...ne zbog sezone u Zenitu vec iz Nemacke...svakako nece ostati u klubu jer je kao odlican match up  Panteru...akozbog toga treba da ostane,onda bolje da ide.

 

Bayern je jako bitan mec i to prosto mora da se dobije. Mislim da danas bas i nismo igrali neku odbranu na perimetru...i to je odlucilo mec.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina stvar  kojom sam ja danas razočaran je količina negativizma ovde, posle utakmice gde su naši izginuli da izbore pobedu protiv prvoplasirane ekipe EL.

 

To traženje promena u roster postaje mučno.  I da večeras stvarno odleti Hollinsova glava, posle sledečeg poraza bi se več našao novi krivac, bez kojeg bi bili mnogo jači, samo da nam on ne smeta. Tim tempom bi do februara u timu ostao samo Kalina.

 

Ja neznam kako ne razumete da tome nikad nema kraja.

  • Like 22
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

Jedina stvar  kojom sam ja danas razočaran je količina negativizma ovde, posle utakmice gde su naši izginuli da izbore pobedu protiv prvoplasirane ekipe EL.

 

To traženje promena u roster postaje mučno.  I da večeras stvarno odleti Hollinsova glava, posle sledečeg poraza bi se več našao novi krivac, bez kojeg bi bili mnogo jači, samo da nam on ne smeta. Tim tempom bi do februara u timu ostao samo Kalina.

 

Ja neznam kako ne razumete da tome nikad nema kraja.

A u martu bi ostali i bez njega. :P

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Holinsa smo se trebali resiti jos pre mesec ipo dana. Jedini nacin da proigra je promena sredine.

Jako je tesko igrati kosarku na ovom nivou bez skorera. Imamo jos 2 nedelje da smislimo sta hocemo. Cak ni na toj centarskoj liniji ne duva takva promaja u odnosu na bekovsku liniju.

 

Ps-i dalje mi nije jasno zasto dzoni nije igrao u finisu, narocito sto je volters bio uplasen, a pefi sutirao kao na treningu. Te suteve bih uvek pre dao dzoniju. A uopste nije bio toliko los danas, iznudio par faulova, iako je promasio 2 otvorena suta, videlo se da je u mecu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

Bayern je jako bitan mec i to prosto mora da se dobije. Mislim da danas bas i nismo igrali neku odbranu na perimetru...i to je odlucilo mec.

 

Mislim da je tako prvenstveno izgledalo zbog treče četvrtine. Mi ionako uvek rizikujemo dosta sa tom tricom na weak side, ali obično tamo puštamo igrače koji ne kažnjavju to u nekom ekstra procentu. Tako je bilo i danas sa Nigel-Hayesom, koji nemože vola da ubode čitavu sezonu, a nama strpa 15. +je svoje dodao Smits

 

 

2 hours ago, medobrundo said:

Nama u principu fali jedan Đenka iz Radonjinog prošlog mandata, umesto Holinsa, i da stvarno budemo zajebana ekipa na oba kraja terena.

 

P.S. Moramo da popričamo i o Voltersovom odbijanju da šutne na koš pri isteku napada. 

 

P.P.S. Davidovac je definitivno živ, značiće nam to!

 

To sam pisao več više puta. Mora biti odlučniji. 

 

Recimo ona situacija mi je bila upečatljiva, gde je bio missmatch on vs Davies na perimetru. Nije to napao, nego je tražio Davidovca, koji je bio izguran praktički u out i na kraju izgubio tu loptu.

 

Da se razumemo, igra Nate dobro, ali mislim da ima tu prostora da se odigra još bolje uz malo više drskosti.

 

8 minutes ago, Don Radonja said:

A u martu bi ostali i bez njega. 😛

 

Pa da. Jedan ofanzivni faul u kontri, popračen sa tehničkom i ćao Kalina 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, L' Imperatore said:

Jedina stvar  kojom sam ja danas razočaran je količina negativizma ovde, posle utakmice gde su naši izginuli da izbore pobedu protiv prvoplasirane ekipe EL.

 

To traženje promena u roster postaje mučno.  I da večeras stvarno odleti Hollinsova glava, posle sledečeg poraza bi se več našao novi krivac, bez kojeg bi bili mnogo jači, samo da nam on ne smeta. Tim tempom bi do februara u timu ostao samo Kalina.

 

Ja neznam kako ne razumete da tome nikad nema kraja.

 

Kako ti ne kapiras da je ciganjski prelazni rok konstantno otvoren i svima je mač nad glavom,uvek 😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kasno je sada za teranje Holinsa, ja lično mislim da je kasno i za eventualnu doselekciju. To nam je što nam je, ostaje nada samo da će se u nekim bitnijim utakmicama otkačiti ruka belom Loydu ili Simonu, pa da ubacimo barem neki šut spolja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Satan said:

mislim da je jedina stvar zbog cega ga gazda vec nije silbovao/mekelovao/tompsonovao to sto se cini da je perfektan match-up za Puntera te bi nam u toj eventualnoj seriji sa Partizanom bio mnogo bitan bez da bilo sta ubacuje

Ovo sam i ja primetio, Holins je kao nacrtan defanzivac za zaustavljanje Pantera. A i Lojd je nagrabusio gadno od njega skoro. Uini ima delimicno pravo kada ga brani. Holins je ozbiljan defanzivni mamojeb ako mu je predmet cuvanja takav tip bekova.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Treba da zajebemo da igramo ovaj sport kad ovako brutalno sramotno šutiramo slobodna bacanja cele sezone a ovo večeras je kulminacija. Mogu da razumem da je šut za 3 loš ali za penale nema opravdanja, ide na dušu i račun cele ekipe i stručnog štaba.
Izgubili smo utakmicu zbog slobodnih bacanja…

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam par puta branio Hollinsa i zaista sam bio za njegov ostanak ali sto je mnogo, mnogo je. Ajde nije bek, nema veze sto je na vi sa loptom, nema veze sto ne zna da napadne prodorom, nema veze sto nema neki sut iz driblinga, nema veze sto se lose demarkira i sve smo to progutali i ovde dosli do zakljucka da je 3&D igrac ali on bre hoce i ovo 3 da mu sklonimo. Da pogadja barem svaku trecu OTVORENU trojku pa i nekako al ovo je vec strasno..  2 velika skalpa je upropastio a nije neki tip koji moze da vrati to nama na  neko individualno ludilo. Pa nek igra Lazarevic te neke njegove   defanzivne minute, nista nije gori defanzivac od njega a trojke ubadaju slicno, Lazarevic bar ne poteze sa 8 metara

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...