Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Nisam baš nešto ispratio, kakav nam je roster večeras. Da li su svi na raspolaganju?

vaj out, kuzmic je izvrnuo zglob protiv olija, dobric je imao temperaturu par dana, simon je svakako out..

 

lm, lepo sam kazao da se vajt nece vracati pre januara a i kad se vrati trebace mu min mesec dana da uhvati kakav takav ritam..

missim sta reci, tezak brainfart sto nismo doveli igraca na 4/5 u situaciji gde nisi doveo prvog centra, plus ostao bez prve cetvorke na 4-5 meseci..

time su se prvenstvetni posrali po svom krvavom radu a onda i po navijacima, jelte...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Ja bi samo zamolio da se batali prica da je Sasa Obradovic nesto mnogo zajebo Zvezdu prelaskom u Buducnost onomad jer je covjek zbog iste te povrede odigrao 10tak utakmica te sezone i kad je igrao to je bilo nikakvo i zanemarljiv ucinak je imao te sezone, jedini njegov highlight iz te sezone je ta tuca sa Topicem. Covjek nista nije odigrao, bukvalno je Capin ostavio veci trag odje nego sto je on nesto tu pomogao ili odigrao i stoga ne vidim stvarno kako je on tu ostetio i zajebo Zvezdu svojim prelaskom u Buducnost. Njemu se isplatilo sigurno al ne vidim razlog da mu se zbog toga zamjera pored svega drugog.

Zajebao je i Buducnost znaci 🙂

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

imam i ja dejašina na mojoj strani, ti nikako to da razumeš. svi volimo deju, bez obzira na pobede ili poraze.

naravno da volimo deja, suludo je misliti da ga neko ne voli..cak ga ni komsije ne mrze...samo znam jednog iz Bolce koji ga mrzi..pa sad navija za Monako..kako se brzo okrecu  stvari...veceras uzivamo moj dobri Uini..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, proigrao je i Deda, ovo je treca utakmica za redom. Kao sto je proigrao pre koji mesec Kuzmic. Mozda je vreme  da sa ljudi koji daju konacne i fatalisticke ocene dozovu u pamet i ograde buduce postove sa ponekim "po mom misljenju", "deluje da", "cini se", " los je od pocetka sezone" i sl. I dizace se igraci, i padace... Ispravljam krive Drine, al...

Inace, dodjosmo na ono jos od pre dve-tri godine - Deda nema noge da igra EL na spoljnim pozicijama, a ofanzivni skil to ne moze nadoknaditi. Ipak, inteligencijom, postavljanjem i masom deluje da uz skocnu trojku moze biti solidan back-up na 4orci. Sut fali da bi selo to skroz kako treba, a uz sut ce doci i vise ofanzivnog protagonizma i mogucnost sekundarne kreacije.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...