Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Što se tiče Madara, cenim da se veći deo komšiluka tek sad detaljnije upoznao sa njim, što je logično. Samo da kažem da se sećam da smo pre nekoliko meseci pisali pozitivno o njemu i sećam se da sam napisao da treba da izdrži to što je prebrzo dobio jaču ulogu od prethodno projektovane i da ima šta da se vidi kod njega, samo mu fali kilometraže. Drago mi je da je nastavio da napreduje, što verovatno ukazuje na ozbiljan rad i sređenu glavu.

 

Nekako me je njegova situacija asocirala na Sašu Đorđevića koji je mlad dobio veću pažnju, razvijao se, išao gore-dole u formi a sa 24-25 eksplodirao. Želim mu bar takav put. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, fillam said:

 

Aj to, nego sto sad nakon ove serije, vise mi ne bi bilo ni neprijatno da je dobijemo. Nekom logikom ekipa moze samo da napreduje, a za mnoge igrace u timu su neophodni jaki mecevi u kontinuitetu za njihov razvitak. Zvezda je evroligaska ekipa, i ovih 5 meceva u 10 dana je neki pokazatelj da bi to sve moglo da prodje i bez nuzno rezultatskog blama.

Što bi vam uopšte bilo neprijatno da dobijete WC EL? Jesam okoreli ciganin, ali uvek sam se pitao što ne dobijete A licencu. Naročito posle F4 u Parizu. Pa ko sve nije dobijao! 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Što se tiče Madara, cenim da se veći deo komšiluka tek sad detaljnije upoznao sa njim, što je logično. Samo da kažem da se sećam da smo pre nekoliko meseci pisali pozitivno o njemu i sećam se da sam napisao da treba da izdrži to što je prebrzo dobio jaču ulogu od prethodno projektovane i da ima šta da se vidi kod njega, samo mu fali kilometraže. Drago mi je da je nastavio da napreduje, što verovatno ukazuje na ozbiljan rad i sređenu glavu.

 

Nekako me je njegova situacija asocirala na Sašu Đorđevića koji je mlad dobio veću pažnju, razvijao se, išao gore-dole u formi a sa 24-25 eksplodirao. Želim mu bar takav put. :classic_smile:

I ja mu želim da eksplodira, u Makabiju za 2 godine 😁

Edited by Milos 3.14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pantelija said:

Što bi vam uopšte bilo neprijatno da dobijete WC EL? Jesam okoreli ciganin, ali uvek sam se pitao što ne dobijete A licencu. Naročito posle F4 u Parizu. Pa ko sve nije dobijao! 

 

Link to comment
Share on other sites

Biće dobar Madar, ali nijednom mi se nije desilo tokom sezone da kažem sebi: "wow, ala ovaj ima potencijal". Nije mi delovao tako fluidno kao na onim klipovima iz izraelske lige, kao da je igrao pod nekom ručnom. Ipak, verujem da mu je ova prva sezona protekla u pokušajima Željka da ga malo poduči timskoj igri, odgovornostima, razmišljanju, kao da je malo i sputao njegov skorerski potencijal i kreativnost ako postoji. Uglavnom, meni je Madar delovao kao najdisciplinovaniji igrač KKP ove sezone, možda čak i previše disciplinovan u odnosu na opšti koncept koji je izabran, sa dosta haosa. Kad se na to doda vojnička frizura i generalno izgled nekog mladog redova, prilično je jasno da ako ostane duže vremena u KKP da će da bude kandidat za komesara.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Jebem li ga, meni deluje 5-6 cm više.

Nebitno super dečkonja, ima muda da ubode kad je sam, ima trade mark šut/ potez, cepa difens...

 

Ja sam 185, prosao sam tik uz njega u gradu, i nisam imao utisak ni da je od mene visi, kao ni Uskokovic npr.

6 hours ago, Milos 3.14 said:

 

 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Sto nisu rekli na pocetku godine da nece da igraju i kraj. Sto, problemi sa navijacima su nesto novo u ovoj seriji? Ja sam bio studeng kad me zamalo ne ubi raketa u Pioniru kad je komsijama bio Ludvig trener, pa evo do danasnjeg dana, nema pomaka. Nek registruju juniore pa nek igraju i cao, kad im se ne igra. Meni to lici na, pukli smo, demotivisani smo, necemo da nas komsije pometlaju sa 3:0, jer iako su iscrpljeni, oni su ipak malo motivisaniji da sve lepo zaokruze

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

prva stvar najbolje da tim koji ima istog sponzora kao i liga ne igra to takmicenje.

druga stvar, ukoliko bi odbili da igraju, bili bi izbaceni u drugu ligu.

 

jedino, ako stvarno ne planirate da igrate vtb, sto opet ima manje smisla nego prve dve stvari zajedno.

 

long story short, ima da igrate i jos da trazite da se igra na 3 dobijene, umesto na 2.:default_coffee:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma vijest je od prije mjesec dana da se neće igrati jer nije jasno po kom pravilniku Zvezda ima prednost u eventualnom finalu a tako je već tad bilo određeno.

 

Mislio sam da je to šuplja, međutim čujem danas da stvarno neće igrati.

 

Eto šanse za FMP da odmoran ode u finale i uzme titulu. [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Pantelija said:

Što bi vam uopšte bilo neprijatno da dobijete WC EL? Jesam okoreli ciganin, ali uvek sam se pitao što ne dobijete A licencu. Naročito posle F4 u Parizu. Pa ko sve nije dobijao! 

Evo, meni je neprijatno. Uvek imam princip da rezultat treba da bude uslov za kvalifikacije za naredni nivo i zato mi se gade sve A, B, C, Ž licence. Čak i u fudbalskoj LŠ zemlje koje imaju četiri mesta po grupama ne biraju učesnike po principu ko jače kaže ''Znaš ti ko sam ja'' nego to teorijski mogu da budu četiri tima tipa Votford ili Sasuolo. I ne, nisam srećan ni što smo dobili mesto u EK a još manje što su naprednjaci ušli jako i bahato u klub u ovoj sezoni, kao što rade u svemu čega se dohvate. 

 

Zato sam ofrlje ispratio ovu sezonu i nijednom nisam otišao u halu. Čak mi je tim postao simpatičniji nakon propasti protiv Burse jer ih je tad trebalo podržati. Naravno da ću šta god da igramo, u jednom trenutku pojesti govno i početi češće i više da ih pratim, jer nemam drugi klub i ko zna šta će se sve desiti kad jednom konobar donese ceh, ali neću biti emotivno ispunjen kao pre. Nisam nikakva moralna veličina, pričam šta mislim i kako se osećam, a ima ljudi koji su još oštriji po tom pitanju. Koliko se sećam, kolega Fri je prestao da prati klub otkako je sns gamad u istom, a znam da ima još ljudi koji su u tom fazonu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Teško mi je da poverujem da će Željko pristati da mu tako kroje takmičarsku sezonu i da ga primoraju da furne sa crte. Ukoliko zaista pristane, integritet mu je ozbiljno narušen. Crvena zvezda je tako odbijala da odigrava mečeve, povlačila ekipu i sata sve beše.. ali kad bi danas tako nešto uradili, Radonja bi mi takođe pao u očima. To je još jedan preostali trofej u sezoni, izađi i bori se na terenu za isti. Nije lako pronaći energiju, ali dobro, nikome nije previše lako da se budi svaki dan za svoj posao i obavlja ga, čak i danima kada misli da je besmislen.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...